Odludzie - hiszpański horror dołącza do grona propozycji grozy na Netflix

Data: 2022-01-06 11:10:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Platforma Netflix wzbogaciła się o kolejną produkcję grozy, i kolejny film produkcji hiszpańskiej, o tytule Odludzie. Produkcja będzie nas nie tylko straszyć, ale i utrzyma nas w napięciu, przy okazji przenosząc nas w opowieśc z elementami historycznymi. 

Obrazek w treści

Autor zdjęcia: LANDER LARRAÑAGA/NETFLIX

Film Odludzie to klasyczne kino grozy, produkcji hiszpańskiej. Co wiemy o kolejnej produkcji grozy na Netfliksie, jakich ostatnie na owej platformie nie brakuje? O czym opowiada film? Kto jest jego bohaterem? 

Odludzie – opis filmu 

Film Odludzie to kolejny horror na platformie Netflix i historia, która przenosi nas w przeszłość Opowieść rozgrywa się w niewielkim hiszpańskim miasteczku w XIX wieku. Jej bohaterami jest rodzina, które zdecydowała się na życie w domu na odludziu, z dala od innych ludzi i zgiełku miasta. 

          Czytaj również:  Premiery Netflixa w styczniu 2022. Jakie nowe filmy i seriale?

Pewnego dnia ich spokojnej o poukładane życie przerywa nawiedzająca ich bestia. Istota żywi się ich strachem, narażając rodzinę nie tylko na śmierć, ale przede wszystkim na zerwanie łączącej ich więzi. Na przeciwko istocie stanie Diego, chłopiec, który będzie chciał ratować siebie i swoją mamę. 

Odludzie – obsada filmu

W filmie wystąpili: Inma Cuesta znana z filmu Julieta, a także Krwawe gody czy Uśpiony głos. W także: Roberto Álamo, Alejandra Howard oraz Asier Flores

             Czytaj również: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 2 do 9 stycznia 2022 roku

Reżyserem filmu jest David Casademunt.

Odludzie – gdzie obejrzeć film

Film Odludzie to kolejna oryginalna produkcja platformy Netflix. Dlatego też można ją oglądać właśnie za pośrednictwem największej platformy streamingowej, jaką niewątpliwie jest Netflix

        Czytaj również: Odludzie, informacje o filmie - opis

Produkcja trafiła na Netfliksa dziś, 6 stycznia 2022 roku, tradycyjnie w godzinach porannych. 

Odludzie – opinie o filmie

Film Odludzie to klasyczny film grozy, który z pewnością nie przypadnie do gusty niektórym widzom, szczególnie tym, którzy nie lubią się bać. 

            Czytaj również: Nikt nie ujdzie z życiem - horror w pewnym pensjonacie, już na Netflix

Ale to także idealna produkcja, która może spodobać się fanom kina grozy. Znajdą w niej coś dla siebie także miłośnicy produkcji historycznych. 

Odludzie – książki

Film Odludzie to produkcja bazująca na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej powstał jej scenariusz. Polecamy zatem inną książkę będącą horrorem, o tytule W ciemności, autorstwa Karola Fitrzyka.

Książkę "W ciemności" (Wydawnictwo Novae Res) można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy