Osiecka – odcinek 11 i 12. Co wydarzy się w ostatnich odcinkach?

Data: 2021-01-31 16:10:45 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Osiecka to jeden z serialowych hitów Telewizji Polskiej. Już niebawem w telewizji zobaczyć będzie można ostatni odcinek serialu Osiecka. Co warto o nim wiedzieć? Czy będzie kolejny sezon Osieckiej? 

Obrazek w treści

Już w niedzielę w telewizji zobaczyć będzie można 11 odcinek serialu Osiecka. To już ostatnie odcinki serialu – co warto wiedzieć o produkcji? 

Osiecka – opis odc 11

Co wydarzy się w 11 odcinku Osiecka? W najnowszym epizodzie Agnieszka realizuje się na festiwalu muzycznym w Opolu. Jednak przygotowania do koncertu sprawiają, że piosenkarka całkowicie odcina się od rodziny. Jednocześnie Osiecka zaangażowana jest w realizację musicalu Fregata – podczas pracy nad filmem dochodzi do spięć pomiędzy Osiecką a reżyserem. 

Czytaj także: Troja – Czas na wielkie, filmowe starcie!

Dzieckiem Agnieszki i Daniela coraz częściej zajmuje się niańka. Agatka i młoda opiekunka przywiązują się do siebie, co jest powodem rozżalenia i zazdrości Agnieszki. 

Wkrótce Daniel otrzymuje propozycję pracy naukowej na uniwersytecie w Stanach Zjednoczonych. Agnieszka wraz z córeczką i mężem wyjeżdżają z Polski. 

Osiecka – gdzie zobaczyć 11 odc? 

Gdzie zobaczyć będzie można 11 odc serialu Osiecka? Swoją premierę nowy odc produkcji mieć będzie w niedzielę, 31 stycznia o godz. 20:15 na antenie TVP 1. Po premierze na Jedynce, powtórkę zobaczyć będzie można na TVP Seriale oraz na TVP VOD. 

Osiecka – opis 12 odc

Już wkrótce w telewizji wyemitowany zostanie także 12 odcinek serialu Osiecka. Przedostatni odcinek serialu opowie o losach Agnieszki po powrocie do domu ze Stanów Zjednoczonych.

Czytaj także: Iluzja – Magia (nie) skromnych złodziejaszków!

Dociera do Suwałk, gdzie ma zostać zorganizowane spotkani autorskie z udziałem artystki – wydarzenie jednak nie odbywa się, gdyż kolejnego dnia w kraju zostaje wprowadzony stan wojenny. Osiecka dowiaduje się o sytuacji Janusza Andermana, postanawia wstawić się za niego u generała Kiszczaka. 

Dochodzi do kolejnych problemów w życiu prywatnym artystki.

Osiecka – gdzie obejrzeć 12 odcinek? 

12 odcinek serialu Osiecka zobaczyć będzie można w telewizji w niedzielę, 7 lutego o godz. 20:15. 

Czytaj także: "Prokurator" – najnowszy hit na Netflixie to produkcja TVP sprzed lat

Jeśli nie możecie doczekać się premiery nowego odcinka, kolejny epizod serialu dostępny jest już na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

Osiecka – książki 

Serial Osiecka oparty jest na oryginalnym scenariuszu, który powstał na podstawie faktycznych wydarzeń z życia Agnieszki Osieckiej. Nie istnieje jednak książka, która bezpośrednio powiązana byłaby z przedstawionymi na ekranie losami. 

Zamiast tego polecić możemy książkę Zachłanne na życie. Kupić można ją poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Zachłanne na życie
Sławomir Koper0
Okładka książki - Zachłanne na życie

Barwna opowieść o życiu artystek PRL. Niekwestionowaną gwiazdą była wówczas Agnieszka Osiecka, bez której w ogóle nie można sobie...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Niepokonane
A. Kameron
Niepokonane
Nata i czarownice
Anna Andrusyszyn
Nata i czarownice
Poznaj Mszę Świętą
Régis Denel
Poznaj Mszę Świętą
Pokaż wszystkie recenzje