Outer Banks - trzeci sezon serialu przygodowego dla młodzieży już na Netflix

Data: 2023-02-23 09:01:02 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Dla oczekujących kontynuacji przygód grypy młodych ludzi zaangażowanych w poszukiwanie skarbu, miłośników produkcji dla młodzieży, Netflix ma dobrą wiadomość. Na platformie zadebiutował dziś trzeci sezon Outer Banks.

Obrazek w treści Outer Banks - trzeci sezon serialu przygodowego dla młodzieży już na Netflix  [jpg] Zdjęcie: Jackson Lee Davis/Netflix

Serial Outer Banks to klasyczna opowieść dla nastolatków, i równie klasyczne kino przygodowe oraz coś dla widów, którzy wyczekiwali dalszych przygód "Płotek". Co wiemy o serialu? I co wydarzy się w trzecim jego sezonie? 

Outer Banks: sezon 3 – opis serialu

Serial Outer Banks to amerykańska produkcja młodzieżowa, serial będący produkcją przygodową, opowiadający o grupie młodych ludzi, którzy przez pewną tajemnicę, która została nagle przez nich ujawniona, zostają wciągnięci w wielką przygodę  poszukiwaniem skarbu. 

     Czytaj również: Premiery Netflixa w lutym 2023. Nowe filmy i seriale na Netflixie

W sezonie trzecim po stracie złota z Outer Banks "Płotki" trafiają na bezludną wyspę, zakładając tam "Płotkolandię" i spędzając miło czas, ale jedynie przez kilka dni. Wkrótce sytuacja a Johna B, Sary, Kiary, Pope'a, JJ i Cleo zmienia się, i nastolatkowie zostają wplątani po raz kolejny w poszukiwaniu skarbu, ledwo unikając śmierci. Dodatkowo grozi im Ward i Rafe, którzy pragną się zemścić, pojawia się także inny poszukiwacz skarbów. 

Outer Banks: sezon 3 – obsada i twórcy serialu

W serialu Outer Banks powrócą znajomi młodzi aktorzy. Wśród nich są: Chase Stokes jako John B, Madison Bailey jako Kiara, Rudy Pankow jako JJ, J.D. jako Pope, a także: Charles Esten, Madelyn Cline, Drew Starkey, Austin North, Caroline Arapoglou, Cullen Moss, Julia Antonelli, Deion Smith

    Czytaj również: Outer Banks, informacje o serialu - opis

Reżyserami serialu są: Jonas Pate, Valerie Weiss, Darnell Martin, Cherie Nowlan oraz Sunny Hodge.

Outer Banks: sezon 3 – kiedy premiera?

Serial Outer Banks to kolejna oryginalna produkcja Netfliksa. Serial miał już swoje dwa sezony na owej platformie, teraz debiutuje tam w trzeciej części. Premiera została przewidziana na dziś, 23 lutego 2023 roku. Serial debiutuje we wszystkich 10 odcinkach od razu. 

    Czytaj również:  Triada - meksykański serial dramatyczny o trzech identycznie wyglądających kobietach, już na Netflix

Outer Banks – opinie o serialu

Opisywana serialowa produkcja pod tytułem Outer Banks w trzecim sezonie może spodobać się widzom, który mieli okazję oglądać dwa pierwsze sezony tegoż serialu i oczekiwali jego powrotu. Więcej o filmach i serialach na łamach naszego serwisu znajdziecie w dziale filmowych nowości i zapowiedzi.

    Czytaj również: Red Rose - nowy tajemniczy serial młodzieżowy zagościł na Netfliksie

Sam serial przypadnie do gustu także zwolennikom produkcji przygodowych, i przede wszystkim młodszej części użytkowników Netfliksa, bo do takiej grupy wiekowej jest skierowany. 

Outer Banks – książki

Serial Outer Banks to produkcja bazująca na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian polecamy inną lekturę, tym razem inną książkę o tytule Słoik z marzeniami, której autorem jest Anna Ziobro.

Książkę „Słoik z marzeniami” wydawnictwa DRAGON można kupić taniej poniżej:

Tagi: seriale, przygodowe, seriale młodzieżowe, netflix,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
One temu winne
Marta Urbaniak-Piotrowska
One temu winne
Pamięć dla Heleny
Ewa Formella ;
Pamięć dla Heleny
Pokaż wszystkie recenzje