Pamiętniki z wakacji odc. 62: Wolność pod palmami i imprezowanie bez grosza przy duszy. Streszczenie 62 i 63 odcinka

Data: 2024-04-08 09:03:46 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Pamiętniki z wakacji wróciły. Dziś w telewizji, na kanale TV4 obejrzymy 62 odcinek programu, który należy do wcześniejszych epizodów z sezonu siódmego. A w nim przeniesiemy się na Cran Canarię. Będziemy świadkami wolności pod palmami i imprezowania bez grosza przy duszy. Co jeszcze się wydarzy? Przeczytajcie streszczenie 62 odc. Pamiętników z wakacji!

Bohaterowie serialu paradokumentalnego "Pamiętniki z wakacji: od TV4. fot. mat. pras. Polsat

Pamiętniki z wakacji to program, który pokazuje inne oblicze Majorki i Cran Canarii. W poniedziałek, 8 kwietnie obejrzymy 62 odcinek. Oto jego streszczenie

Pamiętniki z wakacji odc. 62 – streszczenie 

W 62 odcinku serialu Pamiętniki z wakacji  przenosimy się na Gran Canarię, gdzie przybywa na wakacje, chcący zażyć wolności mężczyzna o imieniu Artur. Jest kierowcą TIR-a i właśnie odziedziczył kilkumilionową fortunę. na wakacje nie jedzie sam, ale ze swoja dziewczyną, imieniem Patrycja oraz najlepszym przyjacielem, Sewciem, który jest wzruszony tym, że jego przyjaciel postąpił tak godnie. Dziewczyna natomiast nie ma oporów, by żyć na koszt swego chłopaka. Artur uważa, że kasa pozwoli mu dobrze się bawić. Zaczyna od znalezienia na wyspie pięknej willi. 

 Przeczytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

Na wyspę przylatują także kolejny bohaterowie. Miki, Roco i Choco, mężczyżni, którzy zamierzają korzystać z życia, dobrze się bawić, choć nie mają grosza przy duszy. Nikt z nich nie pracuje, zostawiają po sobie zamęt i bałagan, a lokum znajdują w bardzo skromnym domku. 

Pamiętniki z wakacji odcinek 62 – kiedy w tv? 

62 odc. Pamiętników z wakacji zobaczymy w TV 4 w poniedziałek, 8 kwietnia 2024 r o 21:00. 

Czytaj też: Czytaj również: Pamiętniki z wakacji odc. 63: Podrabiane złoto, sposób na szybki zarobek i podryw. Streszczenie 63 i 64 odcinka

Pamiętniki wakacji, paradokumentalny serial można oglądać także na platformie Polsat Box.

Pamiętniki z wakacji odc. 63 – streszczenie

W 63 odcinku Pamiętników z wakacji Artur bawi się w najlepsze. Dobry humor psuje mu informacje, że wielki złoty łańcuch, który gubi podczas zabawy w wodzie, okazuje się być tylko zwykłą i tania podróbką. Jest nic nie wart. Złoto pod wpływem słonej wody, odkrywa prawdę łańcucha. Wściekły wyrzuca łańcuch do oceanu. 

 

Przeczytaj także:


Tymczasem na plaży pojawią się Miki, Rico i Chico, którzy zamierzają zarobić trochę pieniędzy na nocleg. Rico wpada na pomysł smarowania plażowiczów, oczywiście za pieniądze, kremami przeciwsłonecznymi. Niestety żadne z nich nie ma do tego talentu. Na dodatek niż z plażowiczów nie zamierza poddać się temu zabiegowi. Artur jest podrywany przez Anetę, co powoduje wściekłość Patrycji. 

Pamiętniki z wakacji odcinek 63 – kiedy i gdzie zobaczyć? 

63 odcinek „Pamiętników z wakacji" zobaczymy w TV 4 we wtorek, 9 kwietnia 2024 r. o godzinie 21:00. Odcinki dostępne na Polsat Box.

Tagi: pamiętniki z wakacji, seriale, paradokumentalne, telewizja, tv4,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Megamonstrum
David Walliams
Megamonstrum
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje