"Panaceum" – kara zostanie wykonana

Data: 2021-01-17 10:37:12 Autor: Piotr Piekarski

Panaceum to pochodzący z 2013 r. thriller w reżyserii Stevena Soderbergha opowiadający skomplikowaną historię małżeństwa, które uwikłane zostaje w kryminalną zbrodnię w afekcie. 

Obrazek w treściFot. Monolith Films

Panaceum to nowy thriller z udziałem Channinga Tatuma, który niebawem wyemitowany zostanie w telewizji. Co warto wiedzieć na temat filmu? 

Panaceum – opis 

Panaceum przedstawia losy zamożnego małżeństwa Taylorów. Martin jest znanym biznesmenem, który utrzymuje dom i pozwala swojej żonie, Emily, żyć w dostatku. Wszystko zmienia się, kiedy mężczyzna trafia do więzienia z powodu przekrętów finansowych. W czasie odbywania kary, Emily popada w depresję i rozpoczyna eksperymentalną kurację lekową u swojego psychiatry, doktora Banksa. 

Czytaj także: Osiecka: Agnieszka naraża się władzom

Po wyjściu z więzienia, Martin zostaje jednak zamordowany przez swoją żonę. Ława przysięgłych uznaje kobietę za niepoczytalną, a przyczyną tego stanu były leki podawane jej przez lekarza. Doktor Banks ma jednak sporo wątpliwości co do tego, czy zabójstwo faktycznie spowodowane było działaniem lekarstw. 

Panaceum – obsada

Kto wystąpił w filmie Panaceum? W głównej roli w produkcji pojawili się Rooney Mara, która wcieliła się Emily oraz Channing Tatum, który wcielił się w postać Martina Taylora. 

Czytaj także: Serial o Agnieszce Osieckiej zobaczymy w Boże Narodzenie?

Oprócz nich w filmie wystąpili także Jud Law, Catherine Zeta-Jones oraz Carmen Pelaez. 

Panaceum – gdzie obejrzeć? 

Gdzie można obejrzeć film Panaceum? Produkcja już niebawem zostanie wyemitowana w telewizji. Film Panaceum zobaczyć będzie można w niedzielę, 17 stycznia o godz. 20:00 na antenie TVP 2. 

Czytaj także: Królowa piękności – oto nowy rosyjski serial TVP

Po premierze w telewizji zobaczyć można także w Internecie – na platformie VOD. 

Panaceum – opinie

Film Panaceum to ciekawa produkcja, która zaintryguje widzów swoją niejednoznacznością. Dobrze skonstruowana intryga sprawia, że thriller ogląda się z zapartym tchem do ostatniej sceny. 

Panaceum – książka

Film Panaceum powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że ni istnieje książka powiązana z tym tytułem. Zamiast tego polecić możemy coś innego – powieść Lokatorka. Książka opowiada o losach kobity, która wynajmując mieszkanie, nie zdaje sobie sprawy, że dołącza do psychopatycznej gry. 

Książkę kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.