Osiecka: Agnieszka naraża się władzom

Data: 2021-01-17 09:25:38 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Już niebawem w telewizji wyemitowane zostaną kolejne odcinki serialu Osiecka. Kiedy w telewizji zobaczymy 9 i 10 odc Osieckiej

Obrazek w treściFot. Centrum Informacji TVP

Osiecka to najnowsza produkcja zrealizowana przez Telewizję Polską, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów. Już niebawem widzowie zobaczyć będą mogli kolejne odcinki produkcji – 9 oraz 10. Co warto o nich wiedzieć? 

Osiecka – opis 9 odc

Co wydarzy się w 9 odcinku serialu Osiecka? W najnowszym epizodzie Agnieszka Osiecka trafia na celownik służb PRL. Władzom nie podobają się jej antykomunistyczne teksty, dlatego pod lupę biorą jej twórczość oraz działalność teatru STS. W tym samym czasie artystka rozpoczyna burzliwą współpracę z dwiema polskimi wokalistkami – Katarzyną Gaertner oraz Marylą Rodowicz.

Czytaj także: Autorka "Normalnych ludzi" zapowiada trzecią książkę 

Jednocześnie Agnieszka odkrywa, że jest w ciąży. Kobieta przygotowuje się do porodu, a jednocześnie rozpoczyna prace nad budową domu. 

Osiecka – gdzie obejrzeć 9 odc? 

Gdzie można zobaczyć 9 odc serialu Osiecka? Nowy odcinek produkcji wyemitowany zostanie w telewizji w niedzielę, 17 stycznia o godz. 20:15 na antenie stacji TVP 1. 

Czytaj także: Ćma. Recenzja serialu „Osiecka"

Nowy epizod Osieckiej zobaczyć można także już teraz na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

Osiecka – opis 10 odc

W 10 odc dochodzi do sporych zmian w życiu prywatnym bohaterów serialu Osiecka. Pod koniec lat 70. pomiędzy Agnieszką a Danielem coraz częściej pojawiają się spięcia i kłótnie. Kobieta odkrywa, że poza miłością do córki Agaty, tak naprawdę nic nie łączy ją dziś z Danielem. Zakochuje się za to w młodym dziennikarzu, który na łamach prasy komentował jej twórczość. 

Czytaj także: Serial o Agnieszce Osieckiej zobaczymy w Boże Narodzenie?

Daniel ostrzega Agnieszkę, by ta rozważniej wypowiadała się w kwestiach politycznych – to może przynieść kłopoty zarówno im, jak i ich córce. Wydarzenia wzburzają Osiecką, wkrótce kobieta przeżywa jeszcze większy kryzys – umiera jej ojciec. 

Osiecka – gdzie obejrzeć 10 odc? 

Gdzie można zobaczyć 10 odc serialu Osiecka? Nowy odcinek produkcji wyemitowany zostanie w telewizji w niedzielę, 24 stycznia 2021 r. o godz. 20:15.

Czytaj także: Królowa piękności – oto nowy rosyjski serial TVP

Wcześniej 10 odcinek zobaczyć będzie można na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

Osiecka – książki 

Serial Osiecka oparty jest na autentycznych wydarzeniach z życia Agnieszki Osieckiej, polskiej artystki, poetki oraz twórczyni tekstów piosenek. Wszyscy zainteresowani życiem i twórczością Agnieszki Osieckiej powinni przeczytać nasz tekst poświęcony artystce: Łatwopalna. Portret Agnieszki Osieckiej.

Zachęcamy także do poznania książki opowiadającej o życiu Osieckiej – Zachłanne na życie Sławomira Kopra. Książkę zakupić możecie poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Osiecka. Nikomu nie żal pięknych kobiet
Zofia Turowska0
Okładka książki - Osiecka. Nikomu nie żal pięknych kobiet

Najlepszy z dotychczasowych portret Agnieszki Osieckiej - artystki, poetki, matki, żony, kochanki, dziennikarki i ówczesnej celebrytki PRL-u. Nie...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Emilia Kiereś, Małgorzata Musierowicz
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Księżniczka Zoja
Marcin Szmel
Księżniczka Zoja
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Zimne wody Wenisany
Linor Goralik
Zimne wody Wenisany
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Pokaż wszystkie recenzje