Osiecka: Agnieszka naraża się władzom

Data: 2021-01-17 09:25:38 Autor: Piotr Piekarski

Już niebawem w telewizji wyemitowane zostaną kolejne odcinki serialu Osiecka. Kiedy w telewizji zobaczymy 9 i 10 odc Osieckiej

Obrazek w treściFot. Centrum Informacji TVP

Osiecka to najnowsza produkcja zrealizowana przez Telewizję Polską, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów. Już niebawem widzowie zobaczyć będą mogli kolejne odcinki produkcji – 9 oraz 10. Co warto o nich wiedzieć? 

Osiecka – opis 9 odc

Co wydarzy się w 9 odcinku serialu Osiecka? W najnowszym epizodzie Agnieszka Osiecka trafia na celownik służb PRL. Władzom nie podobają się jej antykomunistyczne teksty, dlatego pod lupę biorą jej twórczość oraz działalność teatru STS. W tym samym czasie artystka rozpoczyna burzliwą współpracę z dwiema polskimi wokalistkami – Katarzyną Gaertner oraz Marylą Rodowicz.

Czytaj także: Autorka "Normalnych ludzi" zapowiada trzecią książkę 

Jednocześnie Agnieszka odkrywa, że jest w ciąży. Kobieta przygotowuje się do porodu, a jednocześnie rozpoczyna prace nad budową domu. 

Osiecka – gdzie obejrzeć 9 odc? 

Gdzie można zobaczyć 9 odc serialu Osiecka? Nowy odcinek produkcji wyemitowany zostanie w telewizji w niedzielę, 17 stycznia o godz. 20:15 na antenie stacji TVP 1. 

Czytaj także: Ćma. Recenzja serialu „Osiecka"

Nowy epizod Osieckiej zobaczyć można także już teraz na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

Osiecka – opis 10 odc

W 10 odc dochodzi do sporych zmian w życiu prywatnym bohaterów serialu Osiecka. Pod koniec lat 70. pomiędzy Agnieszką a Danielem coraz częściej pojawiają się spięcia i kłótnie. Kobieta odkrywa, że poza miłością do córki Agaty, tak naprawdę nic nie łączy ją dziś z Danielem. Zakochuje się za to w młodym dziennikarzu, który na łamach prasy komentował jej twórczość. 

Czytaj także: Serial o Agnieszce Osieckiej zobaczymy w Boże Narodzenie?

Daniel ostrzega Agnieszkę, by ta rozważniej wypowiadała się w kwestiach politycznych – to może przynieść kłopoty zarówno im, jak i ich córce. Wydarzenia wzburzają Osiecką, wkrótce kobieta przeżywa jeszcze większy kryzys – umiera jej ojciec. 

Osiecka – gdzie obejrzeć 10 odc? 

Gdzie można zobaczyć 10 odc serialu Osiecka? Nowy odcinek produkcji wyemitowany zostanie w telewizji w niedzielę, 24 stycznia 2021 r. o godz. 20:15.

Czytaj także: Królowa piękności – oto nowy rosyjski serial TVP

Wcześniej 10 odcinek zobaczyć będzie można na platformie VOD Telewizji Polskiej. 

Osiecka – książki 

Serial Osiecka oparty jest na autentycznych wydarzeniach z życia Agnieszki Osieckiej, polskiej artystki, poetki oraz twórczyni tekstów piosenek. Wszyscy zainteresowani życiem i twórczością Agnieszki Osieckiej powinni przeczytać nasz tekst poświęcony artystce: Łatwopalna. Portret Agnieszki Osieckiej.

Zachęcamy także do poznania książki opowiadającej o życiu Osieckiej – Zachłanne na życie Sławomira Kopra. Książkę zakupić możecie poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Osiecka. Nikomu nie żal pięknych kobiet
Zofia Turowska0
Okładka książki - Osiecka. Nikomu nie żal pięknych kobiet

Najlepszy z dotychczasowych portret Agnieszki Osieckiej - artystki, poetki, matki, żony, kochanki, dziennikarki i ówczesnej celebrytki PRL-u. Nie...

dodaj do biblioteczki