reklama

Paszporty Polityki 2021 – zobacz galę w internecie!

Data: 2022-01-18 19:30:02 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

We wtorek 18 stycznia 2022 w Warszawie odbędzie się uroczysta gala nagrody Paszporty Polityki. Tego dnia redakcja „Tygodnika Polityka” uhonoruje artystów, a przebieg gali relacjonowany będzie w internecie i telewizji. 

Obrazek w treściFot. TVN / x-news.pl

Od godziny 20:15 w Warszawie odbywać się będzie uroczysta gala nagrody „Paszporty Polityki”, która każdego roku wyróżnia najważniejszych artystów minionego roku wybranych przez członków redakcji popularnego tygodnika. 

Paszporty Polityki 2021 – gdzie obejrzeć? 

Tego dnia na antenie TVN – zamiast kolejnego odcinka serialu Na Wspólnej oraz programu Milionerzy – wyemitowana zostanie gala „Paszportów Polityki”. Galę zobaczyć będzie można od godziny 20:15. Telewizyjne wydarzenie zaplanowano aż do godziny 22:05. 

Podobnie jak przed laty, także i tego roku „Paszporty Polityki” uhonorują artystów z różnych dziedzin sztuki – m.in. filmu, muzyki czy literatury. Szczegółowe biografie nominowanych do nagrody w kategorii literatura odnaleźć możecie na łamach naszego serwisu. 

Paszporty Polityki 2021 – transmisja w Internecie

Oprócz transmisji w telewizji, galę zobaczyć można także w Internecie – za pośrednictwem profilu „Tygodnika Polityka” na Facebooku. Relację na żywo z gali zobaczyć można poniżej: 

Zachęcamy także do śledzenia wiadomości na łamach naszego serwisu, gdzie pojawi się relacja z wręczenia Paszportu Polityki laureatce lub laureatowi w kategorii literatura. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Bestiariusz nowohucki
Elżbieta Łapczyńska0
Okładka książki - Bestiariusz nowohucki

Nowa Huta, lata 50. Tu powstaje kombinat-kolos i miasto-labirynt. Wykuwa się tu także nowy człowiek – produkt nieudany i popsuty. Wielowątkowa opowieść...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Immunitet
Remigiusz Mróz
Immunitet
Witraże
Agnieszka Lis
Witraże
Consilio
Danuta Marć
Consilio
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Czarne Wzgórza
Nora Roberts
Czarne Wzgórza
Jutro pokochamy Rzym
Magdalena Kołosowska
Jutro pokochamy Rzym
Pokaż wszystkie recenzje