Pierwsza miłość - 3628 i 3629 odcinek. Pobita Julita trafia do szpitala. Streszczenie odcinków

Data: 2023-05-26 16:23:01 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Przed nami kolejny 3628 i 3629 odcinek ulubionego przez widzów serialu Pierwsza miłość. W kolejnym odcinku Julita, która walczyła o życie, pobita i wykończona trafia do szpitala. Jakie emocje czekają w kolejnych odcinkach? 

Bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" od stacji Polsat. Fot. Polsat.pl

Pierwsza miłość – opis 3628 odcinka serialu

W 3628 odcinku serialu Pierwsza miłość Julita, która walczyła o swoje życie z Rafałem, pobita i zmęczona trafia do szpitala. Jej stan zdrowia nie pozwala by Piotrek ją przesłuchał. Sebastian zna prawdę na temat jego ochroniarzy i jego ludzi. Zabiera więc swoje skarby i zamierza uciec z kasyna. Widzi to Marika. Tymczasem w Wadlewie Śmiałek realizuje pomysły Briana. Jednym z nich jest pozbycie się z gminy śmieci. Aktywność Śmiałka nie podoba się obecnemu wójtowi.

Czytaj również: Pierwsza miłość - 3627 i 3628 odcinek. Ochroniarze Żaryńskiego chcą pozbyć się Marty, Janka i Arka. Streszczenie odcinków

Iga rozmawia o relacji z Julitą z Filipem, zaś Arek i Marta ze sobą, o tym co wydarzyło się w motelu. Podziw dziennikarza jest wielki. Nie może się nadziwić jak sprytnie poradziła sobie z Natalią. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy obejrzeć 3628 odcinek serialu?

Premierowa emisja 3628 odcinku serialu Pierwsza miłość odbędzie się w piątek, 26 maja o godzinie 18.00 na antenie Polsatu.

Czytaj również: Dziedzictwo - 41 odc. Ali i Kiraz na romantycznej kolacji. Streszczenie 40 i 41 odcinka

Powtórkę zobaczycie na antenie TV 4 w poniedziałek, 29 maja 2023 o godzinie 9:00. Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę POLSAT BOX.

Pierwsza miłość – opis 3629 odcinka serialu

W 3629 odcinku serialu Pierwsza miłość Adam w rozmowie z Jakubem na temat tego co czuje do Laury, sugeruje o związaniu się z nią, mimo tego co deklarował Marysi. Wenerski jest oburzony, nie zgadza się z tym co mówi jego kolega. Tymczasem Iga, pewna swego mówi Biernackiemu, że jest jej ojcem, ale Adam jej nie wierzy, i wszystkiemu zaprzecza. Iga bardzo mocno to dotyka. Nie podoba się jej także to, że mama chce jej przedstawiać mężczyznę, z którym się spotyka. Zaprasza go na obiad. 

Czytaj również: Wspaniałe stulecie 271 odc. Rüstem musi uciekać. Rozruchy po śmierci księcia. Streszczenie 271 i 272 odc.

Marta próbuje przekonać dziennikarza Arka by spisał to co wydarzyło się Natalii, i umieścił w prasie. Brian i Adelajda zamierzają zorganizować debaty dwóch kandydatów na wójtów. Maja oni odpowiadać na wcześniej przygotowane dla nich pytania. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy można obejrzeć 3629 odcinek serialu?

Premiera 3629 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na poniedziałek, 29 maja 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. Powtórkę zobaczycie we wtorek, 30 maja 2023 o godzinie 9:00 na antenie TV 4.

Czytaj również: "Pole rażenia" - niepokorny policjant kontra seryjny morderca

3629 epizod będzie można zobaczyć także za pośrednictwem platformy POLSAT BOX.

Pierwsza miłość – książki

Pierwsza miłość to serial od stacji Polsat, który nie ma swojego odpowiednika książkowego. Oznacza to, że powstał na własnym scenariuszu. W zamian zatem polecamy książkę o tytule Pojedynek, której autorem jest Elżbieta Pytlarz.

Książkę "Pojedynek" wydawnictwa Prószyński i S-ka w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: Pierwsza miłość, seriale, telewizja, seriale obyczajowe, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
One temu winne
Marta Urbaniak-Piotrowska
One temu winne
Pamięć dla Heleny
Ewa Formella ;
Pamięć dla Heleny
Pokaż wszystkie recenzje