Pierwsza mi這嗆 - 3638 i 3639 odcinek. Uciekinierka Magda dzwoni do siostry, zaczyna si walka z czasem. Streszczenie odcink闚

Data: 2023-06-12 10:17:02 | Ten artyku przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udost瘼nij Tweet

Przed nami kolejny 3638 i 3639 odcinek ulubionego przez widzów serialu Pierwsza miłość. W kolejnym odcinku Magda, która uciekła ze szpitala, dzwoni do siostry. Jest zrozpaczona, zaczyna się walka z czasem. Jakie emocje czekają w kolejnych odcinkach? 

Bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" od stacji Polsat, w tym Aneta Zając, Anna Ilczuk i Aleksandra Zienkiewicz. Fot. Polsat.pl

Pierwsza miłość – opis 3638 odcinka serialu

W 3638 odcinku serialu Pierwsza miłość Ewelina wraca do Bartka. Samotnie spędzony czas nad morzem pomaga jej odpocząć po więzieniu. Kobieta nie wie, że Emilkę i Bartka ponownie coś łączy. Laura wciąż myśli o tym co wydarzyło się wokół Adama, mając nadzieję, że to tylko plotki. Wenerski potwierdza Idze, dzięki badaniom DNA, że Biernacki to jej biologiczny ojciec. 

Czytaj również: Pierwsza miłość - 3637 i 3638 odcinek. Przyjaciółki chorej Kingi deklarują pomoc. Streszczenie odcinków

Zaginiona Magda i Kornel dalej się nie odnajdują, co powoduje niezadowolenie ich rodziców. Kalina ma pretensje do swego ojca, że nie stanął w jej obronie podczas rozmowy na komisariacie. Postanawia z tatą ruszyć do Świdnicy, śladami Magdy. Niedługo później dostaje telefon od zrozpaczonej siostry. Zaczyna się dramatyczna walka z czasem. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy obejrzeć 3638 odcinek serialu?

Premierowa emisja 3638 odcinku serialu Pierwsza miłość odbędzie się w poniedziałek, 12 czerwca o godzinie 18:00 na antenie Polsatu.

Czytaj również: Przysięga - odc. 565 - streszczenie - Emir, Kemal i Feride poszukują dowodów na Umita

Powtórkę zobaczycie na antenie TV 4 we wtorek, 13 czerwca 2023 o godzinie 9:00. Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę POLSAT BOX.

Pierwsza miłość – opis 3639 odcinka serialu

W 3639 odcinku serialu Pierwsza miłość Biernacki jest zły na Wenerskiego. Mężczyzna jest przekonany, że ten specjalnie dał Idze pieniądze na badania, które potwierdziły jego ojcostwo. Rozmową słyszy Marysia, której nie podoba się, że Jakub wtrąca się w życie Adama. Biernacki prosi Igę o spotkania. Tam także pojawia się Edyta. Przygotowania do ślubu trwają, a Kazankowa zauważa dziwne zachowanie Andrzejka, który zmienił także styl swojego ubierania. 

Czytaj również: Przysięga - odc. 564 - streszczenie - Feride chce zostać i rozwieść się z Umitem!

Kalina wraz z Leonem dociera do ogródków działkowych gdzie ukrywa się Magda i Kornel. Wzywają pogotowie. Oskar, który bez Kaliny nie radzi sobie z pracą i opieką nad Marlenką  wkrótce wpada w kłopoty. Wszystko wymyka się spod kontroli. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy można obejrzeć 3639 odcinek serialu?

Premiera 3639 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na wtorek, 13 czerwca 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. Powtórkę zobaczycie w środę, 14 czerwca 2023 o godzinie 9:00 na antenie TV 4.

Czytaj również: Stan gry: trudna relacja w politycznym śledztwie...

3639 epizod będzie można zobaczyć także za pośrednictwem platformy POLSAT BOX.

Pierwsza miłość – książki

Pierwsza miłość to serial od stacji Polsat, który nie ma swojego odpowiednika książkowego. Oznacza to, że powstał na własnym scenariuszu. W zamian zatem polecamy książkę o tytule Przezroczyste skrzydła, której autorem jest Kinga Tatkowska.

Książkę "Przezroczyste skrzydła" wydawnictwa Lucky w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: seriale, seriale obyczajowe, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesi帷a
Ksi璕a zakl耩
Agnieszka Rautman-Szczepa雟ka
Ksi璕a zakl耩
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Nawiedzone kolonie
Rafa Witek
Nawiedzone kolonie
Nigdy za ciebie nie wyjd
Magdalena Krauze
Nigdy za ciebie nie wyjd
Ulice
Anna Skowro雟ka
Ulice
Dolina szpieg闚
Robert Michniewicz
Dolina szpieg闚
Nowe 篡cie Kariny
Marta Nowik
Nowe 篡cie Kariny
Poka wszystkie recenzje