Pierwsza mi這嗆 - 3647 i 3648 odcinek. Lekarze nie maj dobrych wie軼i dla Kingi. Streszczenie odcink闚

Data: 2023-09-12 09:42:46 | Ten artyku przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udost瘼nij Tweet

Stacja Polsat kontynuuje uwielbiany przez widzów serial obyczajowy, Pierwsza miłość. Przed nami 3647 i 3648 odcinek. W kolejnym odcinku lekarze nie mają dobrych informacji dla Kingi. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Kadr z serialu "Pierwsza miłość" od Polsat. Fot. Polsat.pl

Pierwsza miłość – opis 3647 odcinka serialu

W 3647 odcinku serialu Pierwsza miłość Jadwiga, która jest bardzo sprytna, niestety nie powstrzymuje Dorotę przed wyjazdem na koncert z Wrocławia. Leszek pragnie  dowiedzieć o "Darii" jak najwięcej. Wspólna podróż wywołuje o Doroty wspomnienia, związane z miejscami, które po drodze mijają. Ma nadzieję, że odzyska pamięć. Janek zostaje poproszony przez Arka by udzielił wywiadu w sprawie porwanej Natalii. Jego artykuł jaki napisał stał się popularny w mediach. Wspiera go Marta, która z Arkiem coraz bardziej się dogaduje. 

Czytaj również: Pierwsza miłość - 3646 i 3647 odcinek. Grażyna postanawia przeciągnąć na swoją stronę Basię. Streszczenie odcinków

Tymczasem Kalina zdobywa się na szczerą rozmową z Oliwką, na temat uczuć do Oskara. Chce wiedzieć czy między nimi coś się wydarzyło. Nagle w tłumie dostrzega Dorotą, która uznana jest za zaginioną. Nie dobrze dzieje się w związku Jolki i Tomka. Kobieta zarzuca mu brak zainteresowania. Nie myśli, że on przejmuje się zdrowiem mamy. W szpitalu Kindze towarzyszy Janek. Lekarze jednak nie mają dla niej dobrych wieści. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy obejrzeć 3647 odcinek serialu?

Premiera 3647 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na wtorek, 12 września 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj również: Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę POLSAT BOX.

Pierwsza miłość – opis 3648 odcinka serialu

W 3648 odcinku serialu Pierwsza miłość Kinga dowiaduje się, że będzie musiała mieć usuniętą pierś. Nie chce jej tracić. Uważa, że straci swoją kobiecość. Wspiera ją Janek. Załamana Kinga chce spędzać z rodzina jak najwięcej czasu, dopóki, jak twierdzi, jeszcze go ma. Kalina zdradza Arturowi, że widziała Dorotę, że ta jest cała i zdrowia, ale wydaje się, że jej nie poznała. Hubert w rozmowie z Arturem stwierdza, że może ona wcale nie chce wrócić do domu.

Czytaj również: Przysięga - odc. 565 - streszczenie - Emir, Kemal i Feride poszukują dowodów na Umita

Tymczasem "Daria" nie wie co się wydarzyło. Jej nastrój się psuje, czego nie rozumie Leszek. Jadwiga cieszy się, że "Daria" do niej wróciła. Martwiła się bowiem, że to nie nastąpi. Zdobyć Olka próbuje Wioletta. Chwali się znajomością z nim, robiąc to w Internecie i rozsiewając tym samym plotki o ich związku. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy można obejrzeć 3648 odcinek serialu?

Premiera 3648 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na środę, 13 września 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj również: Przysięga - odc. 564 - streszczenie - Feride chce zostać i rozwieść się z Umitem!

3648 epizod będzie można zobaczyć także za pośrednictwem platformy POLSAT BOX. Powtórkę będzie można obejrzeć w czwartek, 14 września, o godzinie 9:05, na TV 4. 

Pierwsza miłość – książki

Pierwsza miłość to serial od stacji Polsat, który nie ma swojego odpowiednika książkowego. Oznacza to, że powstał na własnym scenariuszu. W zamian zatem polecamy książkę o tytule Skazani na wolność, której autorem jest Iwo Konopek.

Książkę "Skazani na wolność" wydawnictwa Novae Res w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: seriale, seriale obyczajowe, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesi帷a
Nawiedzone kolonie
Rafa Witek
Nawiedzone kolonie
Nowe 篡cie Kariny
Marta Nowik
Nowe 篡cie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formu豉 Elli
Agnieszka Rautman-Szczepa雟ka ;
Formu豉 Elli
如iew morzycy
Jagna Rolska ;
如iew morzycy
Nasze 鈍iaty
Claudia Moonever
Nasze 鈍iaty
Megamonstrum
David Walliams ;
Megamonstrum
Poka wszystkie recenzje