"Pierwsza mi這嗆" - 3653 i 3654 odcinek. Leszka zaskakuje to co dowiedzia si od "Darii". Streszczenie odcink闚

Data: 2023-09-20 08:42:12 | Ten artyku przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udost瘼nij Tweet

Stacja Polsat kontynuuje uwielbiany przez widzów serial obyczajowy, Pierwsza miłość. Przed nami 3653 i 3654 odcinek. W kolejnym odcinku Leszek poznaje prawdę o życiu "Darii", która go zaskakuje. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" od stacji Polsat. fot. Bogdan Bogielczyk/ mat. prasowe Polsat

Pierwsza miłość – opis 3653 odcinka serialu

W 3653 odcinku serialu Pierwsza miłość Leszka zaskakują informacje jakie dowiedział się od "Darii". Do matury przygotowują się Iga i Kamil, ćwicząc język angielski. Kamil jest szczęśliwy, że może liczyć na pomoc dziewczyny. Julitę zaskakuje ich relacja, szczególnie w obliczu zbliżającego się ślubu z Anką. 

Czytaj również:  "Pierwsza miłość" - 3652 i 3653 odcinek. Wenerski próbuje przekonać Marysie, że szczerze ją kocha. Streszczenie odcinków

Iga i Biały mają trudny dzień. Melisa nie może pojąć jak znalazła się w takiej beznadziejnej sytuacji. Nie rozumie Eweliny. Nie wie, że to jej plan pozbycia się, raz na zawsze Emilki z Wadlewa. Śmiałek martwi się tym, że obecny wójt po raz kolejny zostanie wybrany. Krystyna myśli o powrocie do swego domu na Mazurach. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy obejrzeć 3653 odcinek serialu?

Premiera 3653 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na środę, 20 września 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj również: Przysięga - odc. 566 - streszczenie - Suat pomoże Emirowi i Kemalowi?

Powtórka odcinka w czwartek, 21 września, o godzinie 9:00, na TV 4. Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę Polsat Box.

Pierwsza miłość – opis 3654 odcinka serialu

W 3654 odcinku serialu Pierwsza miłość Iga i Biały po pocałunku uważają, że zrobili źle. Kinga przyjmuje kolejną dawkę chemii. Czuje się źle, więc rezygnuje z planów. Filip leży w szpitalu, gdzie odwiedza go Julita. Nie może być chirurgiem, i nie wie co ma dalej ze sobą zrobić. Julita chcąc, by zapomniał o Idzie, mówi o jej zbliżeniu się do Białego. 

Czytaj również: Przysięga - odc. 565 - streszczenie - Emir, Kemal i Feride poszukują dowodów na Umita

Krystyna wraca na Mazury. Robi to jednak po raz ostatni, bowiem na stała ma przeprowadzić się do Wadlewa. To bardzo cieszy Śmiałka, który nie może się jej doczekać. Nieprawidłowości w fabryce wykazała kontrola. Emilka martwi się więc kolejna kontrolę, tym razem z Inspektoratu Ochrony Środowiska. Sądzi, że mógł to być sabotaż. Zdenerwowana, mdleje. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy można obejrzeć 3654 odcinek serialu?

Premiera 3654 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na czwartek, 21 września 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj również: Przysięga - odc. 564 - streszczenie - Feride chce zostać i rozwieść się z Umitem!

3654 epizod będzie można zobaczyć także za pośrednictwem platformy Polsat Box. Powtórkę będzie można obejrzeć w piątek, 22 września, o godzinie 9:00, na TV 4. 

Pierwsza miłość – książki

Pierwsza miłość to serial od stacji Polsat, który nie ma swojego odpowiednika książkowego. Oznacza to, że powstał na własnym scenariuszu. W zamian zatem polecamy książkę o tytule Gniazdowanie, której autorem jest Kasia Jurczyk.

Książkę "Gniazdowanie" wydawnictwa inne w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: seriale, seriale obyczajowe, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesi帷a
Nawiedzone kolonie
Rafa Witek
Nawiedzone kolonie
Nowe 篡cie Kariny
Marta Nowik
Nowe 篡cie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formu豉 Elli
Agnieszka Rautman-Szczepa雟ka ;
Formu豉 Elli
如iew morzycy
Jagna Rolska ;
如iew morzycy
Nasze 鈍iaty
Claudia Moonever
Nasze 鈍iaty
Megamonstrum
David Walliams ;
Megamonstrum
Poka wszystkie recenzje