"Pierwsza miłość" - 3652 i 3653 odcinek. Wenerski próbuje przekonać Marysie, że szczerze ją kocha. Streszczenie odcinków

Data: 2023-09-19 11:26:23 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Stacja Polsat kontynuuje uwielbiany przez widzów serial obyczajowy, Pierwsza miłość. Przed nami 3652 i 3653 odcinek. W kolejnym odcinku Wenerski przekonuje Marysię, że szczerze ją kocha. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" od stacji Polsat. fot. Bogdan Bogielczyk/ mat. prasowe Polsat

Pierwsza miłość – opis 3652 odcinka serialu

W 3652 odcinku serialu Pierwsza miłość Marysię o szczerości uczuć próbuje przekonać Wenerski. Trudno mu jednak zaufać, skoro często ją okłamywał. Mężczyzna postanawia poczekać. Filipa bawią niepowodzenia ojca. Naśmiewa się z niego, także nie wierząc w jego szczerość. Zachowaniem Melisy dziwi się Emilka. Uważa, że jej oferta w sprawie kremu jest uczciwa. 

Czytaj również: "Pierwsza miłość" - 3651 i 3652 odcinek. Lucynka nie może poradzić sobie z bezwzględnymi wierzycielami. Streszczenie odcinków

Okazuje się to być planem Eweliny, który zaczyna działać. Jednocześnie kobieta zauważa, że Bartek staje się przy niej jakiś nieobecny. Leszek coraz mocniej angażuje się w znajomość z "Darią", na której mu zależy. Chce, by odzyskała wspomnienia. Zamierza jej pomóc. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy obejrzeć 3652 odcinek serialu?

Premiera 3652 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na wtorek, 19 września 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj również: Love Island Wyspa Miłości 8 - odc. 14. Czym zaskoczą nowi uczestnicy? Streszczenie 14 i 15 odcinka

Powtórka odcinka w środę, 20 września, o godzinie 9:00, na TV 4. Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę Polsat Box.

Pierwsza miłość – opis 3653 odcinka serialu

W 3653 odcinku serialu Pierwsza miłość Leszka zaskakują informacje z życia "Darii", jakie właśnie poznaje. Do zbliżającej się matury przygotowują się Iga i Kamil. Ćwiczą język angielski. Kamil jest szczęśliwy, że może liczyć na pomoc dziewczyny. Julita zaskoczona jest ich relacją, szczególnie w obliczu zbliżającego się ślubu z Anką. 

Czytaj również: Hotel Paradise 7 - odc. 17. Kryzys Kornelii. Streszczenie 17 i 18 odcinka

Iga i Biały mają trudny dzień, a Melisa nie może pojąć jak znalazła się w takiej beznadziejnej sytuacji. Nie pojmuje okrucieństwa Eweliny. Nie wie, że to jej plan pozbycia się, raz na zawsze Emilki z Wadlewa. Śmiałek martwi się tym, że wójt po raz kolejny zostanie wybrany na to stanowisko. Tymczasem Krystyna myśli o powrocie do swego domu na Mazurach. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy można obejrzeć 3653 odcinek serialu?

Premiera 3653 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na środę, 20 września 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj również: Akacjowa 38 - 187 odc. Wielkie przyjęcie Cayetany. Streszczenie 187 i 188 odc.

3653 epizod będzie można zobaczyć także za pośrednictwem platformy Polsat Box. Powtórkę będzie można obejrzeć w czwartek, 21 września, o godzinie 9:00, na TV 4. 

Pierwsza miłość – książki

Pierwsza miłość to serial od stacji Polsat, który nie ma swojego odpowiednika książkowego. Oznacza to, że powstał na własnym scenariuszu. W zamian zatem polecamy książkę o tytule Zapukaj do moich drzwi, której autorem jest Agnieszka Maksymiuk.

Książkę "Zapukaj do moich drzwi" wydawnictwa Poligraf w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: Pierwsza miłość, seriale, seriale obyczajowe, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Uznanie
W. & W. Gregory
Uznanie
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Pokaż wszystkie recenzje