"Pierwsza miłość" - 3651 i 3652 odcinek. Lucynka nie może poradzić sobie z bezwzględnymi wierzycielami. Streszczenie odcinków

Data: 2023-09-18 10:25:10 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Stacja Polsat kontynuuje uwielbiany przez widzów serial obyczajowy, Pierwsza miłość. Przed nami 3651 i 3652 odcinek. W kolejnym odcinku Lucynka nie może odpędzić się od bezwzględnych wierzycieli. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" od stacji Polsat. fot. Bogdan Bogielczyk/ mat. prasowe Polsat

Pierwsza miłość – opis 3651 odcinka serialu

W 3651 odcinku serialu Pierwsza miłość wierzyciele wciąż dręczą Lucynkę, która nie może się ich pozbyć. Sytuacją niepokoi się Artur. Mężczyzna twierdzi, że sama spłata długów nie spowoduje, że dziewczyna się ich pozbędzie. Emilka, choć Ewelina przeszkadza, wciąż pracuje w fabryce. Melisę stara się przeciw niej podburzyć Ewelina, z zemsty na dawnej ukochanej Bartka. Ale Melisa nie zamierza spełnić jej próśb i nie wchodzi w układ. 

Czytaj również: "Pierwsza miłość" - 3650 i 3651 odcinek. Lucynka ponownie wpada w tarapaty. Streszczenie odcinków

Biernacki postanawia porozmawiać z Laurą na temat tego jak rozmawiać z córką. Wenerski poważnie myśli o Marysi. Rozmawia o tym  jej synem. Filip jest zdziwiony i nie wierzy w ten związek. Mężczyzna wybiera się na spotkanie z Marysią, ale zostaje zaatakowany. Artur natomiast czuje się źle, tęskni za Dorotą.

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy obejrzeć 3651 odcinek serialu?

Premiera 3651 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na poniedziałek, 18 września 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj również: Hotel Paradise 7 - odc. 16. Czy Karolina i Marvin dotarli do trzeciej bazy? Streszczenie 16 i 17 odcinka

Powtórka odcinka we wtorek, 19 września, o godzinie 9:00, na TV 4. Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę Polsat Box.

Pierwsza miłość – opis 3652 odcinka serialu

W 3652 odcinku serialu Pierwsza miłość Marysia jest przekonywana przez Wenerskiego o szczerości jego uczuć. Ciężko mu jednak zaufać, skoro często ją okłamywał. Mężczyzna postanawia jednak poczekać. Filipa bawią niepowodzenia ojca, szczególnie w miłości, naśmiewa się z niego. Zachowaniem Melisy dziwi się Emilka. Uważa, że jej oferta w sprawie kremu jest uczciwa. 

Czytaj również: Akacjowa 38 - 186 odc. Casilda jest pewna, że Pablo jej nie kocha. Streszczenie 186 i 187 odc.

To zaś okazuje się być planem Eweliny, który zaczyna działać. Zauważa jednak, że Bartek staje się przy niej jakiś nieobecny. Leszek coraz mocniej angażuje się w znajomość z "Darią", na której mu zależy. Chce, by odzyskała wspomnienia, chce jej pomóc. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy można obejrzeć 3652 odcinek serialu?

Premiera 3652 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na wtorek, 19 września 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj również: Zakazany owoc 306 odc. i 307 odc.: rodzina podejrzewa, że Yildiz jest w ciąży. Co się wydarzy?

3652 epizod będzie można zobaczyć także za pośrednictwem platformy Polsat Box. Powtórkę będzie można obejrzeć w środę, 20 września, o godzinie 9:00, na TV 4. 

Pierwsza miłość – książki

Pierwsza miłość to serial od stacji Polsat, który nie ma swojego odpowiednika książkowego. Oznacza to, że powstał na własnym scenariuszu. W zamian zatem polecamy książkę o tytule Pamiętnik Magdy Kot, której autorem jest Karolina Lewestam i Anna Masłoń.

Książkę "Pamiętnik Magdy Kot" wydawnictwa W.A.B. w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: Pierwsza miłość, seriale, seriale obyczajowe, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Nameryka
Martín Caparrós
Nameryka
Pokaż wszystkie recenzje