"Pierwsza mi這嗆" - 3656 i 3657 odcinek. Bartek rozstaje si z Ewelin, kt鏎a planuje na nim zemst. Streszczenie odcink闚

Data: 2023-09-25 10:51:05 Autor: Agata Dudek
udost瘼nij Tweet

Stacja Polsat kontynuuje uwielbiany przez widzów serial obyczajowy, Pierwsza miłość. Przed nami 3656 i 3657 odcinek. W kolejnym odcinku Bartek zrywa z Eweliną. Ona postanawia się na nim zemścić. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" od stacji Polsat. fot. Bogdan Bogielczyk/ mat. prasowe Polsat

Pierwsza miłość – opis 3656 odcinka serialu

W 3656 odcinku serialu Pierwsza miłość Marysia po rozmowie z Emilką próbuje zrozumieć jej sytuację. Stan, w którym znajduje się teraz Emilka może jej wiele w życiu namieszać. Przyjaciółka prosi Marysię, by nic nie mówiła. Marta dowiaduje się od Laury o Arku. Okazuje się, że pracuje w kawiarni. Wszystko wskazuje na to że kłamał o pracy w redakcji. Marta chce to sprawdzić. 

Czytaj również: "Pierwsza miłość" - 3655 i 3656 odcinek. Uwięziona Melisa próbuje uwolnić się z pułapki. Streszczenie odcinków

Bartek postanawia rozstać się z Eweliną, do której już nic nie czuje. Kobieta źle to znosi i postanawia, że się na nim zemści. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem, i jej zemsta ciągnie za sobą więcej ofiar. Do Kacpra doręczony zostaje pozew sądowy. Okazuje się, że został wyłączony ze spółki w klinice. swojej decyzji nie zamierza mu tłumaczyć Grażyna. Celina spacerując dokonuje strasznego odkrycia. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy obejrzeć 3656 odcinek serialu?

Premiera 3656 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na poniedziałek, 25 września 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj również: "Wasabi: Hubert zawodowiec" - Trudne i zabawne przygody paryskiego policjanta w Tokio!

Powtórka odcinka we wtorek, 26 września, o godzinie 9:00, na TV 4. Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę Polsat Box.

Pierwsza miłość – opis 3657 odcinka serialu

W 3657 odcinku serialu Pierwsza miłość Ewelina popada w stan przerażania i paniki, gdy dowiaduje się co sprawiła jej chorobliwa zazdrość o Bartka. W to co się wydarzyło nie może uwierzyć Emilka. Do Polski przylatuje Anka, by spotkać się z Białym, co raczej nie cieszy Kamila. Julita zastanawia się, czy Biały zdradzi swoją tajemnicę i powie narzeczonej o pocałunku z inną dziewczyną. Dominika udaje przed Emilem Marysię, ma nadzieję na anulację listu gończego. Mężczyzna jest nią zachwycony. Chce dowiedzieć się o niej wszystko, i wkrótce ktoś go o tym informuje. 

Czytaj również: Krucjata Bourne a – Nie taki był plan...

Laura chce, by jej córka pogodziła się z faktem, że jest w związku z Adamem. Anka jednak jest przekonana, że ten się wcale nie zmienił. Pamięta jak traktował Igę, gdy poznał fakty na temat swojego ojcostwa. Adam próbuje jakoś dogadać się z dziewczyną i stać się jej bliski. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy można obejrzeć 3657 odcinek serialu?

Premiera 3657 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na wtorek, 26 września 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj również: Zabójcy – odzyskać dobre imię

3657 epizod będzie można zobaczyć także za pośrednictwem platformy Polsat Box. Powtórkę będzie można obejrzeć w środę, 27 września, o godzinie 9:00, na TV 4. 

Pierwsza miłość – książki

Pierwsza miłość to serial od stacji Polsat, który nie ma swojego odpowiednika książkowego. Oznacza to, że powstał na własnym scenariuszu. W zamian zatem polecamy książkę o tytule Świadomy wybór, której autorem jest Izabela M. Krasińska.

Książkę "Świadomy wybór" wydawnictwa Lucky w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: Pierwsza mi這嗆, seriale, seriale obyczajowe, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesi帷a
Szkielet
Janusz Mika
Szkielet
Spotkamy si we 郾ie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy si we 郾ie
Opera na trzy 鄉ierci
Sylwia Stano
Opera na trzy 鄉ierci
Ocala這 pi璚iu
Holly Jackson
Ocala這 pi璚iu
Zb鎩
Joanna Jagie陶o
Zb鎩
Sekrety Bia貫j. Le郾icz闚ka
Agnieszka Panasiuk
Sekrety Bia貫j.  Le郾icz闚ka
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kot闚
Aleksandra Struska-Musia ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kot闚
Wtem denat
Marta Kisiel
Wtem denat
Poka wszystkie recenzje