"Pierwsza mi這嗆" - 3656 i 3657 odcinek. Bartek rozstaje si z Ewelin, kt鏎a planuje na nim zemst. Streszczenie odcink闚

Data: 2023-09-25 10:51:05 | Ten artyku przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udost瘼nij Tweet

Stacja Polsat kontynuuje uwielbiany przez widzów serial obyczajowy, Pierwsza miłość. Przed nami 3656 i 3657 odcinek. W kolejnym odcinku Bartek zrywa z Eweliną. Ona postanawia się na nim zemścić. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" od stacji Polsat. fot. Bogdan Bogielczyk/ mat. prasowe Polsat

Pierwsza miłość – opis 3656 odcinka serialu

W 3656 odcinku serialu Pierwsza miłość Marysia po rozmowie z Emilką próbuje zrozumieć jej sytuację. Stan, w którym znajduje się teraz Emilka może jej wiele w życiu namieszać. Przyjaciółka prosi Marysię, by nic nie mówiła. Marta dowiaduje się od Laury o Arku. Okazuje się, że pracuje w kawiarni. Wszystko wskazuje na to że kłamał o pracy w redakcji. Marta chce to sprawdzić. 

Czytaj również: "Pierwsza miłość" - 3655 i 3656 odcinek. Uwięziona Melisa próbuje uwolnić się z pułapki. Streszczenie odcinków

Bartek postanawia rozstać się z Eweliną, do której już nic nie czuje. Kobieta źle to znosi i postanawia, że się na nim zemści. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem, i jej zemsta ciągnie za sobą więcej ofiar. Do Kacpra doręczony zostaje pozew sądowy. Okazuje się, że został wyłączony ze spółki w klinice. swojej decyzji nie zamierza mu tłumaczyć Grażyna. Celina spacerując dokonuje strasznego odkrycia. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy obejrzeć 3656 odcinek serialu?

Premiera 3656 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na poniedziałek, 25 września 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj również: Królowe życia - komediodramat o śmiertelnie chorej kobiecie i jej wielkim marzeniu

Powtórka odcinka we wtorek, 26 września, o godzinie 9:00, na TV 4. Jeśli nie zdążyliście zobaczyć serialu w telewizji, po emisji odcinek trafi także na platformę Polsat Box.

Pierwsza miłość – opis 3657 odcinka serialu

W 3657 odcinku serialu Pierwsza miłość Ewelina popada w stan przerażania i paniki, gdy dowiaduje się co sprawiła jej chorobliwa zazdrość o Bartka. W to co się wydarzyło nie może uwierzyć Emilka. Do Polski przylatuje Anka, by spotkać się z Białym, co raczej nie cieszy Kamila. Julita zastanawia się, czy Biały zdradzi swoją tajemnicę i powie narzeczonej o pocałunku z inną dziewczyną. Dominika udaje przed Emilem Marysię, ma nadzieję na anulację listu gończego. Mężczyzna jest nią zachwycony. Chce dowiedzieć się o niej wszystko, i wkrótce ktoś go o tym informuje. 

Czytaj również: Przetrwać do świtu - Bruce Willis powraca w kolejnym filmie sensacyjnym!

Laura chce, by jej córka pogodziła się z faktem, że jest w związku z Adamem. Anka jednak jest przekonana, że ten się wcale nie zmienił. Pamięta jak traktował Igę, gdy poznał fakty na temat swojego ojcostwa. Adam próbuje jakoś dogadać się z dziewczyną i stać się jej bliski. 

Pierwsza miłość – gdzie i kiedy można obejrzeć 3657 odcinek serialu?

Premiera 3657 odcinka serialu Pierwsza miłość zaplanowana została na wtorek, 26 września 2023 na godzinę 18:00 na antenie telewizji Polsat. 

Czytaj również: Kobieta sukcesu - śmieszna komedia z udziałem plejady polskich gwiazd znów w tv! O czym jest?

3657 epizod będzie można zobaczyć także za pośrednictwem platformy Polsat Box. Powtórkę będzie można obejrzeć w środę, 27 września, o godzinie 9:00, na TV 4. 

Pierwsza miłość – książki

Pierwsza miłość to serial od stacji Polsat, który nie ma swojego odpowiednika książkowego. Oznacza to, że powstał na własnym scenariuszu. W zamian zatem polecamy książkę o tytule Świadomy wybór, której autorem jest Izabela M. Krasińska.

Książkę "Świadomy wybór" wydawnictwa Lucky w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: seriale, seriale obyczajowe, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesi帷a
Cienie dawnych grzech闚
Mieczys豉w Gorzka ; Micha 妃ielak
Cienie dawnych grzech闚
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Morderstwo z malink na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malink na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwi陶
Do roboty!
Poka wszystkie recenzje