reklama

Pies - człowiek i pies w dalej podróży

Data: 2021-12-05 10:38:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Na przyszły rok przewidziana jest kinowa premiera komediodramatu o krótkim tytule, Pies. Jest to film drogi, w którym komandos i suczka Lulu odbywają długą i pełną niespodzianek podróż. 

Obrazek w treści

Film Pies zadebiutuje w kinach dopiero w przyszłym roku, ale już teraz sporo o nim wiemy. O czym opowiada ta intrygująca filmowa produkcja, która zadowoli zwolenników filmów z pasami z rolach głównych? Kiedy dokładnie jest jej premiera?

Pies – opis filmu 

Film Pies to amerykański komediodramat, w którym poznajemy wielką przyjaźń mężczyzny i jego przyjaciela, psa, a dokładnie suczki. Opowieść skupia się na komandosie o nazwisku Briggs i jego psiej przyjaciółce, wabiącej się Lulu. 

          Czytaj również: Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 3 do 10 grudnia 2021 roku 

Oboje ruszają w bardzo długą i trudną podróż, która wiedzie ich wzdłuż Pacyfiku. Celem jest dotarcie na pogrzeb najlepszego przyjaciela. 

Pies – obsada filmu

W kolejnym komediowym dziele, które swoją premierę w kinach będzie mieć już w przyszłym roku, w roli komandosa - Channing Tatum, znany z takich filmowych produkcji jak: 22 Jump Street, Dziewiąty legion czy Sprawa zamknięta

             Czytaj również: Pies, informacje o filmie - opis

W pozostałych rolach: Cayden Boyd, Aqueela Zoll, Patricia Isaac, Ronnie Gene Blevins, Skyler Joy, Amanda Booth, Trent Buxton, Tom Beyer.

Reżyserami filmu są: Reid Carolin oraz Channing Tatum, który jest także odtwórcą głównej roli w tejże produkcji. 

Pies – gdzie obejrzeć film

Film Pies to kolejna produkcja jaką zobaczymy w kinach. Jego premiera jest jednak przewidziana dopiero na przyszły rok. 

        Czytaj również: Hiszpański romans - kolejna romantyczna filmowa opowieść Woody Allena

Film zadebiutuje w kinach 18 lutego 2022 roku. 

Pies - opinie o filmie

Pies to film, który może przypaść do gustu przede wszystkim miłośnikom komedii, w których nie brakuje także elementów dramatycznych. 

            Czytaj również:  Chłopiec z chmur - wakacje zmieniające życie nastolatka

To także produkcja, która spodoba się także miłośnikom zwierząt i filmów, w którym to psy się jednymi z głównych bohaterów. 

Pies – książki

Film Pies to produkcja bazująca na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka na jakiej powstał jego scenariusz. Polecamy w zamian bardzo serdecznie polecamy dzieło z serii Sherlock Holmes, o tytule  Pies Baskerville'ów / Pies Baskervillów, autorstwa Arthura Conan Doyle'a.

 "Pies Baskerville'ów / Pies Baskervillów"  można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.