Pochwyceni przez fale – film inspirowany eksperymentem, już na Netflix

Data: 2021-02-26 12:15:01 Autor: adudek

Platforma Netflix z kolejną dramatyczną, romantyczną, ale i opartą na prawdziwym eksperymencie produkcją dla nastolatków o tytule Pochwyceni przez fale.

Obrazek w treści

Film Pochwyceni przez fale dziś trafił na wspomnianą platformę. Czy produkcja oparta na serialu „The Wave”, zainspirowanego prawdziwym eksperymentem jest w stanie zaciekawić? Już teraz można się o tym przekonać. 

Pochwyceni przez fale – opis filmu

Dramat, a dokładnie melodramat i produkcja przeznaczona dla młodszej grupy widzów o tytule Pochwyceni przez fale to kolejna taka produkcja, która w ostatnich dniach trafiła na Netflix. Tym razem jednak jest to film, który swój początek bierze od serialu „The Wave” oraz głośnego eksperymentu, który wprowadził świat w osłupienie, zwanym Trzecią Falą. 

Czytaj również: Na Netflix debiutuje melodramat Trzy kroki od siebie – miłość która leczy duszę

Historia skupia się wokół grupy młodych ludzi, którzy buntują się temu jak wygląda współczesne życie. Młodzież ma jeden, wydaje się szczytny cel, zbudowanie lepszego jutra. W tym celu tworzą młodzieżowy ruch, który w początkowej fazie wydaje się być wymierzony przeciwko establishmentowi. 

Problem w tym, że z czasem okazuje się, że ich idea i założenia ruchu zaczynają dryfować w złym kierunku. Młodzi idealiści orientują się, że rozpędzili falę, której nie da się zatrzymać. 

Bohaterami opowieści jest dwójka młodych ludzi, którzy zaczynają być sobie bardzo bliscy. Ich letni romans przeradza się jednak w coś, co zmusi ich do szybkiego wkroczenia w dorosłość. 

Pochwyceni przez fale – obsada

Film Pochwyceni przez fale to produkcja włoska, w której w rolach głównych zobaczymy aktorów młodego pokolenia, jak: Elvira Camarrone i Christiana Roberto

Czytaj również: Pochwyceni przez fale - opis filmu

Towarzyszą im: Vincenzo Amato, Donatella Finocchiaro oraz Corrado Invernizzi.

Reżyserem filmu Pochwyceni przez fale jest Massimiliano Camaiti, mający na swoim koncie filmy: Armando oraz Miłość nie istnieje. Za scenariusz odpowiedzialny są Claudia Bottino i Massimiliano Camaiti.

Pochwyceni przez fale – gdzie obejrzeć?

Film Pochwyceni przez fale to romantyczna i melodramatyczna opowieść, kolejna produkcja z przeznaczeniem dla młodych widzów, która właśnie trafiła na platformę Netflix.

Film możemy oglądać na platformie streamingowej Netflix od 26 lutego 2021 roku. 

Pochwyceni przez fale – opinie

Produkcja Pochwyceni przez fale, z racji swojego przeznaczenia, filmu dla nastolatków, to tytuł, który może podobać się właśnie młodzieży. 

Czytaj również: Geez & Ann – romantyczne indonezyjskie kino na Netflixie

Jest to także produkcja wzruszająca, romantyczna, ale i przedstawiająca dramatyczną opowieść, co może budzić zainteresowanie wśród widzów lubiących melodramatyczne opowieści. Trzeba jednocześnie pamiętać, że inspiracją dla filmu jest eksperyment socjologiczny i społeczny. 

Pochwyceni przez fale – książki

Film Pochwyceni przez fale jest produkcją opartą na własnym scenariuszu, choć jak już wspominaliśmy bazą i inspiracją jest znany eksperyment, Trzecia Fala. 

W zamian zatem proponujemy książkę, która ku temu eksperymentowi bardzo się zbliża. Jest nią  TRZECIA FALA. Wizja gospodarki przyszłości.

Książkę „TRZECIA FALA. Wizja gospodarki przyszłości” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Spowiedź Goebbelsa
Christopher Macht
Spowiedź Goebbelsa
A miał być happy end
Katarzyna Kalicińska
A miał być happy end
Niskorosła
Joanna Bartoń
Niskorosła
Wędrówka
Anna Onichimowska
Wędrówka
Sam i Watson patrzą sercem
Ghislaine Dulier
Sam i Watson patrzą sercem
Największy sekret
Rhonda Byrne
Największy sekret
Pokaż wszystkie recenzje