Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 13 do 20 maja 2022 roku

Data: 2022-05-08 10:40:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Kolejny, zbliżający się tydzień majowy, to kolejna kinowe premiery. W repertuarze dramaty, komedia, ale także coś dla miłośników grozy. Sprawdźcie naszą propozycję filmów, które warto zobaczyć w zbliżającym się tygodniu!

Obrazek w treści

Autor zdjęcia: pompi z Pixabay

  • Od 13 do 20 maja do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • Wśród filmowych propozycji duża różnorodność.
  • Wciąż będzie można jednak zobaczyć premiery od 6 do 13 maja 2022 roku.

Kolejny tydzień maja to w kinach nowe oferta filmowa. Na co tym razem warto wybrać się do kina? Sprawdźcie nasze nowe tygodniowe zestawienie! Zwróćcie uwagę także na premiery Netfliksa i nie zapomnijcie o propozycjach od platformy HBO Max

Premiery kinowe od 13 do 20 maja 2022 roku

Spree – premiera 13 maja 2022 roku

Spree, połączenie komedii i thrillera, film, w którym bohaterem jest młody mężczyzna, który jak większość podobnych mu ludzi chce robić karierę w internecie. A ponieważ nie idzie mu za dobrze, wpada na bardzo chytry pomysł. Ten ma go uczynić gwiazdą w sieci. 

Boscy – premiera 13 maja 2022 roku

Boscy to zaś hiszpański komediodramat, w którym śledzimy losy bogatego biznesmena, którego marzeniem jest nakręcenie filmowego hitu. Aby było to możliwe, musi zatrudnić do tworzenia produkcji jenego z najbardziej znanych, światowych reżyserów. 

Podpalaczka – premiera 13 maja 2022 roku

Podpalaczka to natomiast horror, oparty na książce Kinga, o takim samym tytule,  w którym znajdziemy także elementy science-fiction. Film koncentruje swoją opowieść na młodej kobiecie, Andy McGee, która bierze udział w wyjątkowym eksperymencie. Dzięki niemu dziewczyna zyskuje zdolności pirokinezy.

Kapitan Nova - premiera 13 maja 2022 roku

Kapitan Nova to holenderski film przygodowy z elementami sci-fi, którego akcja rozgrywa się w przyszłości, w roku 2050. Ziemia jest już zniszczona, więc ludzie ja opuścili. Kapitan Nova otrzymuje pewnego dnia zadania. Musi swoim statkiem kosmicznym cofnąć się w czasie, by ratować Ziemię i zapobiec zagładzie ekologicznej. 

Rytmy Casablanki - premiera 13 maja 2022 roku

Rytmy Casablanki francuski dramat muzyczny, w który pewien były raper o imieniu Anas, podejmuje się pracy w ośrodku kultury. Jego wiara i zaangażowanie sprawia, że przebywająca tam młodzież zaczyna wierzyć, że muzyka potrafi nieść nadzieję i wiarę. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy