Quantcast

Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 3 do 9 lutego 2023 roku

Data: 2023-02-04 14:40:05 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

W najbliższym czasie w kinach zadebiutuje kilka nowych filmów. W tym tygodniu na wielkich ekranach będzie można zobaczyć aż sześć premier. Wśród nich znalazła się polska komedia obyczajowa!

Obrazek w treścifot. Pexels
  • Od 3 do 9 lutego 2023 roku do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • Wśród nich nowa polska komedia obyczajowa
  • W kinach cały czas są dostępne filmy, które miały premierę między 27 stycznia, a 2 lutego 2023 roku.

Zeszły tydzień przyniósł nam zaledwie cztery premiery. Nadal możemy je znaleźć w kinach. Największe poruszenie wywołał polski romans Pokusaktóry jeszcze przed premierą był porównywany do 365 dni! Zainteresowaniem cieszył się również film Mężczyzna imieniem OttoObie te produkcje nadal jeszcze można obejrzeć na wielkich ekranach. 

Premiery kinowe od 3 do 9 lutego 2023 roku

W tym tygodniu wszystkie sześć produkcji zadebiutuje jednego dnia, a konkretnie 3 lutego 2023 roku. Poniżej możecie sprawdzić opis każdej z premier, a także obejrzeć jej zwiastun. 

Nadchodzące premiery kinowe

Czy zamierzasz wybrać się do kina w nadchodzącym czasie?

Tak, jest wiele świetnych premier!
Nie, nie znalazłem niczego dla siebie

Aftersun – premiera 3 lutego 2023 roku

Aftersun to komediodramat, który został stworzony przy amerykańsko-brytyjskiej współpracy. Jest to wzruszająca i czuła opowieść o ojcu i córce. Calum spędza wakacje razem z Sophie. Ich relacja zacieśnia się w tureckim kurorcie. Nigdy nie byli oni sobie aż tak bliscy. 

Podejrzana – premiera 3 lutego 2023 roku

Podejrzana to koreański kryminał opowiadający o pewnym śledztwie, w którym nic nie jest takie, jak wydawało się na początku. Detektyw badający sprawę śmierci mężczyzny, odczuwa coraz większą fascynację. Równocześnie nowe dowody wskazują na to, że wdowa mogła być zamieszana w zabójstwo

Pukając do drzwi – premiera 3 lutego 2023 roku

Pukając do drzwi to amerykański horror. Z początku śledzimy spokojne i sielankowe życie pary mężczyzn i ich adoptowanej córki. Eric i Andrew zdecydowali się spędzić wakacje w odludnym miejscu. Do odciętego od cywilizacji domku przybywają włamywacze. Cztery uzbrojone osoby biorą niewinną rodzinę w niewolę. 

Chora na siebie – premiera 3 lutego 2023 roku

Chora na siebie to zabawna czarna komedia. Norwesko-szwedzka produkcja opowiada o Signe i Thomasie, którzy wydają się tworzyć idealną parę. Prawda jest jednak zgoła inna, a relacja tej dwójki jest niezwykle toksyczna i niezdrowa. Ich związek w głównej mierze opiera się na rywalizacji. Dodatkowo wszystko zaczyna się jeszcze bardziej psuć, gdy mężczyzna odnosi sukces. Signe nie może się z tym pogodzić i zaczyna nadużywać specyfików, które mają poprawić jej wygląd. 

Masz ci los! – premiera 3 lutego 2023 roku

Masz ci los! to polska komedia obyczajowa. Akcja filmu przenosi nas na stypę. Zasmucona rodzina przyjeżdża na pogrzeb ukochanego dziadka. Tam dowiadują się, że zmarły wygrał główną nagrodę w loterii. Niestety mężczyzna został pochowany z kuponem, nic się więc nie da zrobić. Ale czy aby na pewno? Zarówno rodzina, jak i ksiądz pobliskiej parafii będą chcieli po raz ostatni pożegnać się ze zmarłym, a także zgarnąć prawdziwą fortunę! 

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona – premiera 3 lutego 2023 roku

Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai. Tajemnica Skorpiona to szwedzka produkcja familijna dla całej rodziny. Głównymi bohaterami filmu są młodzi detektywi, czyli Lasse i Maja. Ich miasto niedługo skończy 500 lat. Ktoś jednak chce, by impreza na cześć Valleby wcale się nie odbyła. Bohaterowie wpadają na trop podejrzanego złodzieja

Na które spośród wymienionych filmów planujecie wybrać się do kina?

Tagi: premiery kinowe,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Film
Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje