Premiery Netflix maj 2019. Co nowego?

Data: 2019-05-06 08:17:07 Autor: pobarski
News - Premiery Netflix maj 2019. Co nowego?

W maju na popularnej platformie Netflix pojawi się kilkanaście nowych produkcji, które zainteresować mogą wielu użytkowników amerykańskiego serwisu VOD.

W tym artykule prezentujemy Wam 10 najciekawszych propozycji Netfliksa w maju 2019.

The Last Summer – 3 maja 2019

3 maja na platformie pojawił się film dla młodzieży The Last Summer (pl. Ostatnie lato). Nowa produkcja dla młodzieży, ze znanymi aktorami na czele, to opowieść o nastolatkach, którzy kończą właśnie szkołę średnią, a niebawem – zaczną studia. Pierwszy czas w college’u to jednak dość burzliwy okres. The Last Summer pokaże historię ludzi, którzy z dzieciaków przeistaczają się w młodych dorosłych.

Nie zważając na nic – 3 maja 2019

Kolejną majówkową premierą jest film Nie zważając na nic. Przedstawia on historię sióstr – Sary, Lucíi, Sofíi i Claudii, które spotykają się wszystkie na pogrzebie własnej mamy. Nowoczesne i zorganizowane kobiety dowiadują się wówczas, że osoba, którą do tej pory miały za tatę, nie jest tak naprawdę ich biologicznym ojcem. Wspólnie kobiety postanawiają odkryć, kim są ich biologiczni ojcowie. Tym samym, odkryją nieznane do tej pory fakty o zmarłej mamie i… samych sobie.

Już nie żyjesz – 3 maja 2019

Już nie żyjesz to dziesięcioodcinkowy serial Netfliksa. Poznajemy w nim Jen i Judy. Pierwsza z nich straciła niedawno męża, a teraz – szuka zabójcy swojego małżonka. Judy zaś, chociaż także straciła swoją drugą połówkę, jest zdecydowanie bardziej optymistycznie nastawiona do życia. Kobiety, choć zupełnie się od siebie różnią, szybko się zaprzyjaźniają dzięki grupie wsparcia, której obie są częścią. I chociaż przyjaźń powinna opierać się na prawdzie, to Judy stara się ochronić Jen przed prawdą. Prawdą, mogącą zniszczyć jej życie.

Abyss – 6 maja 2019

Tym razem Netflix prezentuje propozycję dla fanów seriali prosto z Azji. Serial fantasy Abyss przedstawia losy dwójki ludzi – Go Se-yeon oraz Cha Min, którzy zostali… przywróceni do życia. A wszystko to za pomocą magicznego tajemniczego narzędzia o nazwie „Abyss”.

The Society – 10 maja 2019

Jeśli mamy tutaj fanów powieści Piąta fala, to z całą pewnością spodoba się Wam nowy serial The Society. Przedstawia on losy nastolatków, którzy w nieznanych okolicznościach przenoszą się na przedmieścia ich bogatego, brytyjskiego miasteczka. Żeby tego było mało, wśród dzieciaków nie ma żadnych dorosłych. Młodzież musi zjednoczyć się, by dotrzeć do domów. Problem jednak w tym, że szybko zaczynają tworzyć się grupy, na czele których pojawiają się liderzy o silnych charakterach… Serial The Society jest współczesną adaptacją książki Władca much.

Wine Country – 10 maja 2019

Jeśli nie zachęcają Was poprzednie propozycje, może warto zainteresować się najnowszą komedią od Netflixa? 10 maja na platformie pojawi się Wine Country, przedstawiające losy grupy długoletnich przyjaciółek, które z okazji 50. urodzin jednej z nich, wybierają się do Napy, amerykańskiej stolicy wina. Wkrótce okazuje się, że wymarzony urodzinowy wyjazd zamienia się w pełen wyrzutów spęd, a kobiety zaczną zastanawiać się, dlaczego tak właściwie nadal są przyjaciółkami…

Good Sam – 16 maja 2019

Czy bezinteresowność istnieje jeszcze w XXI wieku? Na to pytanie odpowiedzieć chce główna bohaterka filmu Good Sam – Kate Bradley. Reporterka rozpoczyna dziennikarskie śledztwo wobec samarytanina, zwanego też „Dobrym Samem”, który na przypadkowych, przydomowych gankach pozostawia… worki z pieniędzmi. Wkrótce życie dziennikarki zmieni się nieodwracalnie.

One Spring Night – 22 maja 2019

One Spring Night to nowy serial Netfliksa. Przez szesnaście odcinków poznajemy historię dwojga ludzi,, którzy niespodziewanie… się w sobie zakochują. Jednak zakochani mają różne potrzeby – Lee Jeong-in jest bibliotekarka, której radość sprawiają nawet drobnostki, Yu Ji-ho jest natomiast aptekarzem, który w sprawach związanych z miłością nie uznaje kompromisów.

Alta mar / High Seas – 24 maja 2019

Alta mar to hiszpański serial kryminalny, który stanowi jedną z najciekawszy propozycji tego miesiąca. Hiszpania swoim serialem Szkoła dla elity udowodniła, że potrafi tworzyć ciekawe międzynarodowe produkcje, a Alta mar ma skorzystać z tej sławy. Serial przedstawia losy pasażerów statku na kursie transatlantyckim, płynącym z Europy do Ameryki Południowej. Na pełnym różnorodnych pasażerów statku dokonane zostaje morderstwo. Zabity zaś jest osobą, której nie ma na liście pasażerów i którego nikt nie pamięta. Statek – podobnie jak popularny Titanic – to miejsce, w którym miłość, przeplata się z intrygami, sekretami i ludzkimi tragediami.

What / If – 24 maja 2019

What / If to serialowy thriller neo-noir Netfliksa. Pokaże on, co może czekać nas, gdy ludzie – na pozór o stabilnej pozycji społecznej – zaczną dokonywać aktów społecznie niedopuszczalnych. W roli głównej, znana z serii o Bridget Jones, Renée Zellweger.

Oglądacie seriale? Jakie propozycje Was zainteresowały? 

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
W imię natury
Jędrzej Pasierski
W imię natury
My Secret Youtube Life
Charlotte Seager
My Secret Youtube Life
Pod naszym niebem
Sylwia Kubik
Pod naszym niebem
Tylko dla dorosłych
Nina Majewska-Brown
Tylko dla dorosłych
Cecylio, obudź się!
Dorota Wójcik
Cecylio, obudź się!
Ojciec, czyli o Pieronku
Szymon Wróbel
Ojciec, czyli o Pieronku
Marzycielka
Katarzyna Michalak
Marzycielka
Kolory pawich piór
Jojo Moyes;
Kolory pawich piór
Bułgaria. Złoto i Rakija
Magdalena Genow
Bułgaria. Złoto i Rakija
Pokaż wszystkie recenzje