Prince Charming - odcinek 18. Marek idzie na randkę!

Data: 2021-12-06 11:40:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Prince Charming, kolejne randkowe reality show,  emitowane na platformie player.pl, ale dostępne również na kanale TTV to rodzima wersja amerykańskiego programu. W programie biorą udział mężczyźni rywalizujący o względy tytułowego księcia. 

Obrazek w treści

Program, którego głównym bohaterem jest tytułowy książę, Jacek Jelonek, w pięknej willi, w słonecznej  Hiszpanii, próbuje znaleźć wymarzonego partnera. W czasie programu spotyka się, flirtuje i stara się wybrać jednego z wielu kandydatów. Wkrótce na platformie player.pl zostanie udostępniony kolejny odcinek. 

Prince Charming - opis 18 odcinka randkowe reality show

W najnowszym odcinku w trakcie randkowego, gejowskiego reality show, które już wkrótce będzie można w kolejnym odcinku obejrzeć na platformie player.pl, w willi zaczynają rozgrywać się ważne wydarzenia. Już poranek przynosi zaskoczenie. W willi pojawia się bowiem Aggie, która zamierza zmienić zwykły i leniwy poranek. Nie będzie to jednak wcale takie łatwe. 

        Czytaj również: „Prince Charming” – kim są uczestnicy programu? Co wiadomo?

Aby ich rozkręcił, Aggie przygotowała dla uczestników ciekawy quiz dotyczący Jacka. Chce sprawdzić jaką mają wiedzę na temat Jacka Jelonka. 

Prince Charming – gdzie obejrzeć 18 odcinek programu?

Kolejny 18 odcinek programu reality show, w randkowej formie będzie można obejrzeć w poniedziałek, 6 grudnia 2021 roku, ale dopiero po godzinie 23:59, czyli tak właściwie we wtorek. Będzie go można zobaczyć na platformie player.pl.

      Czytaj również: Miłość i kłamstwa - hiszpańskie miłosne reality show od dziś na Netflix

Program w osiemnastym odcinku odcinku będzie można obejrzeć także na TTV, w środę, 8 grudnia 2021 roku, o godzinie 22:30. 

Prince Charming – książki 

Program Prince Charming bazuje na amerykańskiej wersji programu randkowego. Program jest stworzony jest na własnym scenariuszu, specjalnie na potrzeby programu. W zamian proponujemy książkę o tematyce LGBTQ+, o tytule Red, White & Royal Blue, Casey McQuiston.

Książkę „Red, White & Royal Blue” (Wydawnictwo Prószyński i S-ka) można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy