„Prince Charming” – kim są uczestnicy programu? Co wiadomo?

Data: 2021-10-12 05:00:01 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Prince Charming to nowy program typu reality show, który już 12 października zadebiutuje na platformie Player.pl. W nowym projekcie tytułowy książę będzie poszukiwał swojego wymarzonego partnera. Co wiadomo na temat uczestników Prince Charming? Kiedy i gdzie zobaczyć wszystkie odcinki?

Obrazek w treściFot. TVN/Piotr Filutowski
  • Już 12 października zadebiutują pierwsze odcinki programu Prince Charming.
  • W show miłości poszukiwać będzie 13 mężczyzn z Polski.
  • Prince Charming to odpowiednik innych podobnych reality show, który może spodobać się m.in. widzom programu Rolnik szuka żony.

W połowie października na platformie Player.pl wystartuje show Prince Charming, nowy program randkowy, w którym tytułowy książę poszukiwać będzie swojego… wymarzonego partnera.

Spis treści:

Co wiadomo na temat uczestników nowej produkcji grupy TVN Discovery? Przeczytajcie nasz artykuł!

Prince Charming – kim są uczestnicy programu?

Są różni jak ogień i woda – tak podsumować można uczestników pierwszej edycji Prince Charming. W programie poznamy 13 mężczyzn, którzy pragną stworzyć związek z tytułowym księciem, którym jest Jacek Jelonek. Sprawdźcie poniżej biografie uczestników show!

Arkadiusz Studziński – „Prince Charming”, uczestnik

Arkadiusz - Prince Charming

Arek „dziękuje mamie za dobre geny”, bo choć ma 27 lat, to wygląda na znacznie młodszego! W kręgu jego zainteresowań znajduje się moda oraz gotowanie i pokaże to na ekranie, przyrządzając świetne potrawy. Występując w programie, ma nadzieję na pokazanie, że – podobnie jak osoby hetero – także osoby LGBT+ mają prawo do tego, by odnaleźć miłość życia.

Jonatan Jądrzyk – „Prince Charming”, uczestnik

Jonatan - Prince Charming

Jonatan ma 21 lat i do programu przybył prosto z Poznania. W życiu kocha taniec i dobrą zabawę, ceni sobie także piękno – m.in. dlatego pracuje jako menadżer w sklepie z drogimi zegarkami oraz biżuterią. Prywatnie Jonatan jest „zbuntowanym romantykiem”. Kto wie, może będzie mógł zaprezentować to w programie?

Karol Wiaderny – „Prince Charming”, uczestnik

Karol - Prince Charming

Karol o swojej orientacji seksualnej uświadomił sobie w wieku 25 lat. Dziś ma 33 i – choć nie lubi „eksponować” tego, że jest gejem, jednocześnie dumny jest ze swej orientacji. Karol od kilku lat pracuje w Anglii, a teraz poszukuje miłości w „Prince Charming”.

Krzysztof Komorowski – „Prince Charming”, uczestnik

Krzysztof - Prince Charming

Krzysiek ma 31 lat i jest stylistą, który na co dzień mieszka w Niemczech. W przeszłości pracował dla znanych marek modowych, a teraz prowadzi własną firmę. Lubi jeździć konno oraz żyje aktywnie i ma nadzieję, że doceni to także tytułowy książę.

Maciej Przygoda – „Prince Charming”, uczestnik

Maciej - Prince Charming

Maciek ma 31 lat i mieszka w Warszawie, gdzie pracuje jako menadżer. Jest również tatą na pełen etat – dla swojego psa Muffina. Teraz Maciek pragnie, by psiak miał także drugiego ojca i dlatego zgłosił się do programu.

Marek Misztal – „Prince Charming”, uczestnik

Marek - Prince Charming

Marek pochodzi z Poznania i ma 23 lata, jednak obecnie mieszka w stolicy Holandii. Oprócz udziału w programie, planuje realizację własnego internetowego podcastu, gdzie wraz z zaproszonymi gośćmi będzie rozmawiał o seksualności.

Mateusz Kozioł – „Prince Charming”, uczestnik

Mateusz - Prince Charming

Mateusz jest studentem jednej z warszawskich uczelni i obecnie ma 23 lata. W przeszłości podejmował się różnych artystycznych zajęć – m.in. zajmował się tańcem współczesnym oraz modelingiem. Dziś w programie poszukuje szczęścia w życiu osobistym.

Merkucjo Kopiecki – „Prince Charming”, uczestnik

Merkucjo - Prince Charming

Merkucjo ma 27 lat i obecnie mieszka w Poznaniu, choć nie jest to jego rodzinne miasto. Po coming oucie w wieku 19 lat, zmuszony został do wyprowadzki z domu, by w swoim miasteczku „nie stać się ofiarą plotek”. Dziś mężczyzna pragnie nie tylko pokazać, że ma prawo żyć jak inni, ale również – że należy się mu miłość.

Michał Buszkiewicz – „Prince Charming”, uczestnik

Michał - Prince Charming

Michał jest 24-letnim barberem z Warszawy. Chociaż na pierwszym miejscu stawia w swoim życiu szczęście, do tej pory nie wychodziło mu w miłości – ma za sobą pewien poważny związek, jednak ta relacja jest dla niego już przeszłością.

Oliwer Kubiak – „Prince Charming”, uczestnik

Oliwer - Prince Charming

Oliwer to kolejny młody uczestnik w programie. Pochodzi z Trójmiasta i ma 25 lat. Jest miły i uprzejmy, pod warunkiem, że nikt nie zajdzie mu za skórę – wtedy może bowiem wybuchnąć.

Oskar Stańczyk – „Prince Charming”, uczestnik

Oskar - Prince Charming

Oskar jest 35-latkiem z Olsztyna, który prowadzi swój własny salon fryzjerski. W Prince Charming będzie bohaterem, którego niełatwo będzie dobrze poznać – uczestnikom nierzadko trudno będzie rozgryźć, czy robi sobie żarty, czy może mówi całkiem serio. Choć wygląda na twardziela, tak naprawdę jest całkiem miłym i wrażliwym facetem.

Paweł Kosewski – „Prince Charming”, uczestnik

Paweł - Prince Charming

Paweł jest z Warszawy i ma 34 lata. Jest ekstrawertykiem, lubi kontakt z innymi ludźmi, jednak nie zawsze udaje mu się go nawiązać – co widzowie zobaczą w samym programie. W przeszłości pracował w gastronomii, a obecnie prowadzi swoją własną firmę i poszukuje miłości.

Wojtek Jordan – „Prince Charming”, uczestnik

Wojtek - Prince Charming

Wojtek ma 24 lata i chociaż pochodzi ze Szczecina, od pewnego czasu częściej spotkać można go raczej w Niemczech, gdzie rozpoczął pracę. Jest aktywny i komunikatywny, nie lubi stagnacji, a jednocześnie – obawia się samotności. Udział w programie ma szansę, by rozpędzić te troski.

Prince Charming – opis odcinek 1 i 2

Pierwsze dwa odcinki nowego programu Prince Charming zadebiutują w drugim tygodniu października. Wiadomo, że w pierwszych odcinkach do ekskluzywnej willi zlokalizowanej w Hiszpanii trafi 13 mężczyzn, którzy zawalczą o serce tytułowego księcia – Jacka Jelonka.

Jestem osobą, a nie ideologią. Mogę tak samo kochać, tak samo mocno i w taki sam sposób. Totalnie nie różnię się od innych osób

– można usłyszeć od jednego z uczestników programu w zapowiedzi.

Program poprowadzi Aggie Lal, influencerka i podróżniczka.

Prince Charming – gdzie zobaczyć odcinki?

Odcinek 1 zobaczyć będzie można premierowo we wtorek, 12 października 2021 roku. Produkcja realizowana jest przez grupę TVN Discovery i dostępna będzie na platformie Player.pl.

Może zainteresować cię także...

To jednak nie wszystko – po premierze pierwszego odcinka od razu zobaczyć będzie można również 2 odc. Prince Charming. Kolejny epizod reality show dostępny będzie na ekranach od godz. 6:00 we wtorek.

Prince Charming – książki

Prince Charming to reality show, którego celem jest odnalezienie miłości przez uczestników programu. Scenariuszem jest zatem samo życie i nie ma książki, która bezpośrednio odnosiłaby się do tej produkcji.

Może zainteresować cię także..

Widzów, którzy zainteresowani są jednak tematyką miłości nieheteronormatywnej, zachęcamy do lektury artykułu poświęconego książkom o miłości wśród osób LGBT+. Widzowie oszukujący serialu, którego głównym wątkiem jest gejowski romans, mogą sięgnąć natomiast po nową produkcję Książęta od Netfliksa.

Red, White, Royal Blue - książka

Zachęcamy także do przeczytania książki Red, White & Royal Blue. To zabawna opowieść o zakazanej miłości pomiędzy synem przydentki USA a… brytyjskim następcą tronu! Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje