Rolnik szuka żony — sezon 8 odc. 1. Kim są uczestnicy? Co wiadomo?

Data: 2021-09-19 09:00:02 Autor: jhantulik
udostępnij Tweet

Już wkrótce na antenę powróci uwielbiany przez widzów program Rolnik szuka żony. To już ósma edycja, w której rolnicy z całej Polski będą poszukiwać miłości. Możemy już teraz poznać bohaterów nowego sezonu.

Obrazek w treści

Fot. materiały TVP

Już w niedzielę 19 września powróci kolejny sezon programu Rolnik szuka żony. Poznaliśmy już uczestników nowej edycji. Już wkrótce przekonamy się, czy znaleźli oni miłość.

Rolnik szuka żony — sezon 8 odc. 1 — opis odcinka 

Nadchodzący pierwszy odcinek przybliży sylwetki uczestników. Poznamy ich nieco bliżej, dowiemy się, jak żyją i kogo poszukują w programie. Właśnie w pierwszym odcinku zobaczymy, ile listów otrzymali rolnicy i rolniczki. 

Czytaj także: Bohaterka programu „Rolnik szuka żony” wydaje książkę. O czym będzie?

Bohaterowie miłosnego show będą czytać swoje listy. Może już na samym początku ktoś wyjątkowo przypadnie im do gustu. W programie Rolnik szuka żony miały miejsce już takie sytuacje.

Rolnik szuka żony  — sezon 8 odc. 1 — gdzie zobaczyć? Kiedy powtórka? 

Premiera pierwszego odcinka będzie mieć miejsce 19 września 2021 roku o godzinie 21:15. Tak jak w przypadku poprzednich edycji program emitować będzie TVP1. Kolejne odcinki będą pojawiać się w telewizji o tej samej porze.

Czytaj także: Będzie książka „Zniewolona”! Kiedy premiera? Opis, fabuła, gdzie kupić

Program będzie można również zobaczyć na platformie VOD tuż po emisji w telewizji. Powtórkę programu Rolnik szuka żony będzie można obejrzeć w każdą sobotę o godzinie 14:55 na TVP1 lub w środy o 22:30 na kanale TVP Rozrywka. 

Rolnik szuka żony  — kim są uczestnicy 8 sezonu? 

W nadchodzącej edycji zobaczymy 5 uczestników. Będą to dwie rolniczki i trzech rolników. Są to bohaterowie w różnym wieku, z różnym doświadczeniem życiowym. Łączy ich jednak jeden cel, którym jest znalezienie miłości. 

Kamila, 28 lat – Rolnik szuka żony sezon 8

Kamila to pogodna blondynka, która uwielbia taniec i podróże. Jest rolniczką dopiero od niedawna. Miała być księgową, ale los zaprowadził ją na wieś, gdzie jest producentką pieczarek. Jej idealny mężczyzna to starszy od niej blondyn, z którym kiedyś będzie mogła założyć rodzinę. To jej największe marzenie. Kamila jest niezwykle zorganizowana i konkretna. Nie lubi kłamców i cwaniaków.

Stanisław, 26 lat – Rolnik szuka żony sezon 8

Stanisław to konkretny młody mężczyzna. Jego największym celem jest rozwój gospodarstwa, które już teraz ma 300 hektarów. Pasjonuje się lotnictwem i prowadzi aktywny tryb życia. Chciałby, aby jego dziewczyna podzielała jego zainteresowania i aby mogła zamieszkać razem z nim. Mężczyzna nie wyobraża sobie zmienić miejsce zamieszkania. Stanisław jest poukładanym mężczyzną, który gotowy jest, żeby zacząć dzielić swoje życie z wyjątkową kobietą. 

Czytaj także: Znamy datę premiery serialu „Układ” na podstawie powieści Igora Brejdyganta

Kamil, 23 lata – Rolnik szuka żony sezon 8

Kamil to najmłodszy uczestnik nadchodzącej edycji. Mimo młodego wieku jest gotowy znaleźć swoją miłość. Rolnik na co dzień zajmuje się gospodarstwem, gdzie uprawiane są trawy nasienne kwalifikowane oraz zboża. Jest również miłośnikiem zabytkowych motocykli. Poszukuje dziewczyny, która jest pewna siebie i wie, czego chce. Właśnie taki jest Kamil – konkretny i zdeterminowany. Tym razem jego determinacja dotyczy znalezienia miłości. 

Elżbieta, 56 lat – Rolnik szuka żony sezon 8

Elżbieta to niezwykła kobieta, która prowadzi plantację ekologicznych truskawek. Jest odważna i niezależna i ma jeszcze wiele w życiu do osiągnięcia, wiele marzeń do spełnienia. Poszukuje mężczyzny, z którym przede wszystkim będzie mogła się przyjaźnić i który sprawi, że będzie czuć się bezpieczna. Elżbieta ma trójkę dzieci, które mobilizują ją do działania. Jest wulkanem energii. Uwielbia naturę, najbardziej lubi spędzać czas w ogrodzie. Chciałaby znaleźć w programie kogoś, kto tak jak ona doceni niewielkie chwile szczęścia. 

Czytaj także: "Lista Pana Malcolma" , czyli nowy romans historyczny z Theo Jamesem

Krzysztof, 55 lat – Rolnik szuka żony sezon 8

Krzysztof mieszka na Mazurach i właśnie tam prowadzi swoje gospodarstwo, a także działalność agroturystyczną. Jego największymi zaletami są poczucie humoru i energia, którą potrafi zarażać otoczenie. Prowadzi aktywne życie. Lubi pływać łódką, łowić ryby i morsować. Szuka kobiety, która razem z nim mogłaby korzystać z życia. Jest człowiekiem bardzo wierzącym i chciałby, aby jego partnerka również wyznawała te same wartości. 

Rolnik szuka żony — książki

Marta Manowska, czyli prowadząca program wydała książkę Rolnik szuka żony, w której to przeczytać można rozmowy z byłymi uczestnikami. Pojawiają się tam odpowiedzi na wiele pytań, które nurtują widzów. 

Książkę można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Rolnik szuka żony
Marta Manowska0
Okładka książki - Rolnik szuka żony

Prowadząca program "Rolnik szuka żony" Marta Manowska rusza w podróż sentymentalną i odwiedza bohaterów wszelkich trzech edycji programu...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Everest
Sangma Francis
Everest
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje