Bohaterka programu „Rolnik szuka żony” wydaje książkę. O czym będzie?

Data: 2019-12-14 21:19:25 Autor: pobarski

Rolnik szuka żony to jeden z najchętniej oglądanych telewizyjnych programów, który przedstawia losy mieszkańców wsi, poszukujących drugiej połówki. Jak się okazuje, jedna z uczestniczek już niebawem wyda własną książkę.

ROlnik szuka żonyFot. materiały TVP

Z reguły dla uczestników i uczestniczek programu Telewizji Polskiej pt. Rolnik szuka żony najważniejszą kwestią jest znalezienie bratniej duszy. Jak się jednak okazuje, telewizyjni rolnicy spełniają swoje marzenia także z nieco innych, bardziej przyziemnych sfer.

Czytaj także: Będzie książka Zniewolona! Kiedy premiera? Opis, fabuła, gdzie kupić

Anna Bardowska swoją popularność zdobyła dzięki programowi i stała się „żoną Grześka”, szukającego w telewizji miłości rolnika. Grzegorz i Anna wzięli ślub, a od udziału w programie doczekali się dwójki dzieci i popularnego kanału na YouTubie i Instagramie.

Teraz niecodzienna influenc erka poinformowała swoich fanów, że postanowiła wydać książkę. Tytuł ten nazywa się Skarby wsi i jest drobną książeczką skierowaną do najmłodszych, która opowie o tym, jak wygląda życie i praca na prowincji.

Skarby wsi Fot. oficjalny sklep internetowy Anny Bardowskiej

Książka dla dzieci Anny Bardowskiej dostępna w sprzedaży ma już być w grudniu tego roku. Co ciekawe, tytuł ten wydany został nakładem własnym autorki, za pomocą self-publishingu.

Tekst napisałam w sierpniu, a moja książeczka zostanie wydrukowana w grudniu. (...) Dlaczego to tak długo trwało wszystko? Bo sama się wszystkim zajmowałam, sama po napisaniu tekstu szukałam ilustratora, na którego trzeba było troszeczkę zaczekać, ogarniałam wszystkie tematy dodatkowe, które wychodziły dopiero w praniu, bo jestem samoukiem

– podała informacje na swoim profilu na Instagramie.

Sprzedaż książki już ruszyła. Cena okładkowa publikacji to 19,90. Książka ma wymiary 20x20 cm i liczy 10 stron. Za ilustracje w książeczce Bardowskiej odpowiada Daniel Włodarski, który na swoim koncie ma także ilustracje w książkach m.in. Anny Jurczyńskiej Kamperem przez Polskę czy Wioletty Piaseckiej Ignaś.

Co sądzicie o tej publikacji?

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Pokaż wszystkie recenzje