"Przychodzi facet do lekarza" – hipochondryk z problemami miłosnymi 

Data: 2020-07-27 18:40:04 Autor: pobarski
News -

Przychodzi facet do lekarza to pochodząca z 2014 r. komedia romantyczna opowiadająca o specyficznej przypadłości fotografa. 

Przychodzi facet do lekarza to komedia romantyczna, która opowiada o losach fotografa-hipochondryka. Już niebawem produkcja wyemitowana zostanie w telewizji. Co warto o niej wiedzieć? 

Przychodzi facet do lekarza – opis 

Przychodzi facet do lekarza to komedia, która przedstawia losy fotografa Romain Faubert. Mężczyzna współpracuje z wydawcą słowników medycznych, dlatego na co dzień zajmuje się fotografowaniem medycznych przypadków. Niestety, praca doprowadziła go do pewnego natręctwa – jest hipochondrykiem, który przekonany jest, że posiada wszystkie choroby opisywane w słownikach. 

Czytaj także: Co wydarzyło się przed 'Wiedźminem'? Netflix zapowiada prequel! 

Jedyną osobą, która dobrze zna problemy Romaina, jest jego przyjaciel, lekarz Dimitri Zvenka. Nieoczekiwanie, w oko fotografa wpada siostra lekarza. 

Przychodzi facet do lekarza – obsada

Kto wystąpił w filmie Przychodzi facet do lekarza? W rolach głównych w produkcji wystąpili Danny Boon, Kad Merad oraz Alice Pol. 

Czytaj także: Kapitan Phillips – marynarz kontra piraci 

Oprócz nich w produkcji zagrali także Valerie Bonneton, Marthe Cillalonga, Bruno Lochet, Jerome Commandeur oraz Jonathan Cohen. 

Przychodzi facet do lekarza – gdzie obejrzeć? 

Przychodzi facet do lekarza pod koniec lipca wyemitowany zostanie w telewizji. Film zobaczyć będzie można w poniedziałek, 27 lipca o godz. 20:10 na antenie TVP 2. 

Czytaj także: "La Bandida": Graciela traci pracę w teatrze. Opis odc 25 i 26

Powtórkę zobaczyć będzie można w środę, 29 lipca o godz. 1:30 na TVP 2. 

Przychodzi facet do lekarza – opinie

Film Przychodzi facet do lekarza otrzymał wiele pozytywnych opinii w internecie. To przyjemna, ciekawa produkcja, która spodoba się wszystkim fanom francuskich produkcji. 

Przychodzi facet do lekarza – książka

Przychodzi facet do lekarza to film, który powstał na podstawie oryginalnego scenariusza. Oznacza to, że nie istnieje książka, która nawiązywałaby do tej produkcji. 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje