"Przysięga": Narin ma sposób na poprawienie relacji z Kemalem! Co wydarzy się w 274 i 275 odc Przysięga?

Data: 2020-10-12 15:26:22 Autor: tadas

Przysięga to wybitnie popularny w naszej ojczyźnie turecki serial, emitowany codziennie w ciągu tygodnia na antenie telewizyjnej "Jedynki". Co czeka fanów w odcinkach 274 i 275 odc Przysięga?

Obrazek w treści fot. materiały TVP

Przysięga to ceniona turecka telenowela prezentująca losy wielu bohaterów, zmagających się z licznymi przygodami z życia wziętymi!

Przysięga – opis 274 odc

Co wydarzy się w 274 odcinku Przysięga? Emir stara się na wiele sposób pocieszyć Reyhan, postanawiając zabrać kobietę na przepyszne, pieczone kasztany, które kobieta kochała w swym dzieciństwie. Kobieta czuje się źle ze względu na zwolnienie Nigar.

Cavidan ponownie chce doprowadzić do sytuacji, w której Emir się dowiedzie się kto ukradł drogocenny zegarek. Kobieta wie, że winna tego czynu jest Gulsum.

Czytaj także: U schyłku życia z goryczą oceniała swoją karierę. Oto "Zachłanne na życie" Sławomira Kopra

W opinii Cavidan sytuacja ta może doprowadzić do nowej kłótni mężczyzny ze swoją żoną. Erhan chciałby poznać prawdę dotyczącą motywacji Narin i jej decyzji, zgodnie z którą kobieta zdecydowała się zrezygnować z wyjazdu do Berlina. 

Gdy dowiaduje się jaki był powód, za nic nie jest w stanie powstrzymać swojego gniewu!

Przysięga – gdzie obejrzeć 274 odc?

Gdzie można zobaczyć 274 odcinek Przysięga? Najnowszy epizod zobaczyć będzie można w poniedziałek, 12 października na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Tak pachnie lato. Powieść „Szlak Srebrnych Mgieł" Joanny Tekieli

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 275 odc

Co stanie się w 275 odc Przysięga? Cavidan czuje się mocno zniesmaczona zakupami dokonanymi przez Gulsum. Hekmet jest w trakcie badania lekarskiego, po którym mężczyzna przekazuje rodzinie, że czuje się dobrze, a jego stan zdrowia wyraźnie się poprawił. 

Sefer jest przekonany, że tak naprawdę kradzieży dokonała jednak Nigar, przy czym Sehryie wierzy w niewinność swojej synowej.

Czytaj także: U schyłku życia z goryczą oceniała swoją karierę. Oto "Zachłanne na życie" Sławomira Kopra

Oya zdradziła Narin w jaki sposób, sprawdzony będzie mogła obłaskawić Kemala, natomiast Cavidan w oczach Gulsum zajmuje się maltretowaniem swojego sparaliżowanego męża.

Przysięga – gdzie obejrzeć 275 odc?

Gdzie można zobaczyć 275 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 13 października na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: Gorzko, gorzko – wkrótce nowa powieść Joanny Bator

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został na bazie powszechnych losów obywateli Turcji, ujmując je w wyjątkową formułę telenoweli ze swoją naturalną lekkością oraz pomysłami na poszczególne rozwiązania.

Zamiast tego możemy polecić Wam książkę Dom sekretów, prezentującą nieco inną opowieść o magii miłości i dobroci serca.

Książkę Dom sekretów kupić można poniżej:

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.