"Przysięga": Feride traci przytomność! Co wydarzy się jeszcze w 387 i 388 odc?

Data: 2021-04-12 09:00:01 Autor: Tamer Adas

Serial Przysięga (tur. Yemin) skupi się na zazdrości Kumru, trudnych pytaniach Emira, namowach Feridun czy walce Resita oraz Emira. Co się stanie po tym pojedynku? Co jeszcze się zdarzy w odcinku 387 i 388 odc Przysięga?

Seria Przysięga emitowana jest w tygodniu w popołudniowym paśmie na antenie TVP 1. Co tym razem wydaje się w życiu głównych bohaterów?

Obrazek w treści 

Przysięga – opis 387 odc

Co stanie się w 387 odc Przysięga? Kumru czuje się coraz bardziej zazdrosna o opiekę jaką otoczona została Narin, tymczasem Emir wypytuje Feride o rodzinę. Narin stara się odrzucić nadmierne propozycje pomocy ze strony innych.  Feridun namawia Emira, aby ten przyjechał na walkę.

Ostatecznie dochodzi do pojedynku Resita i Emira w klatce!

Czytaj także: "Przysięga": Emir sprawdza brata Feride. Co wydarzy się jeszcze w 384 i 385 odc?

Kemal poszukuje pomocy dla Narin aż za granicami. Tymczasem Masal odnajduje perełkę ze ślubnej sukni Narin pod kanapą. Resit postanawia porwać Feride!

Przysięga – gdzie obejrzeć 387 odc?

Gdzie można zobaczyć 387 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można od poniedziałku, 12 kwietnia na antenie TVP 1 od godziny 16:05.

Czytaj także: "Przysięga": Resit odnalazł Feride.... Co wydarzy się jeszcze w 385 i 386 odc?

Po premierze odcinka w telewizji, nowy epizod zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem platformy vod.tvp.pl.

Przysięga – opis 388 odc

Co stanie się w 388 odc Przysięga? Emir zabiera Feride do szpitala, stan kobiety po utracie przytomności nie jest dobry. Munevver czuje się przekonana, że to Kumru dołożyła swoje działania do wypadku siostry. Równolegle lekarz pozwala Feride opuścić szpital po zrealizowaniu pojedynczego warunku.

Czytaj także: Szpieg, który mnie rzucił – Dwie dzielne kobiety staną przeciw zawodowym łowcom głów!

Kemal próbuje wpaść na pomysł jak możemy wesprzeć Narin w swobodnym poruszaniu się po domu. Feride tymczasem spędza noc w sypialni Emira....

Przysięga – gdzie obejrzeć 388 odc?

Gdzie można zobaczyć 388 odcinek Przysięga? Kolejny epizod zobaczyć będzie można we wtorek, 13 kwietnia 2021 roku od godziny 16:05 na antenie kanału pierwszego Telewizji Polskiej.

Czytaj także: Nietykalni – Niepełnosprawność nie musi ograniczać!

Po premierze odcinek zobaczyć będzie można także w Internecie – na platformie VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wykreowane losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska została specjalnie przemontowania, tak by wpasować się potrzeby czasowe ramówki Telewizji Polskiej (zmiana długości odcinków). W związku z tym być może zechce przeczytać powieść Dom sekretów.

Książkę Dom sekretów kupić można tanio poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.