Przysięga - odc. 497 - streszczenie - Kemal poznaje prawdę o Masal...

Data: 2021-10-11 09:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Już jutro widzowie będą mogli ujrzeć zdziwienie Kemala po analizie wyników badania DNA. Mężczyzna ciężko przyjmie informacje oraz sam fakt wykonania testu bez jego jakiejkolwiek zgody. Co wydarzy się w odcinkach 497 odcinku serii Przysięga?

Obrazek w treści 

Serial Przysięga emitowany jest obecnie w ciągu tygodnia w popołudniowym paśmie na antenie stacji TVP 1. Co czeka widzów w kolejnych epizodach?

Przysięga odc. 497 - streszczenie, opis

Co stanie się w 497 odc Przysięga? Widzowie będą mogli ujrzeć Kemala w szoku, który poznał w końcu wyniki badań DNA. Ma wielkie pretensje do Narin o wykonanie testu bez jego jakiejkolwiek zgody. Uważa, że nie miała żadnego prawa, aby podważać jego ojcostwo.

Wciąż utrzymuje, że Masal pomimo badań i tak pozostanie jego ukochaną córeczką. Powoli jednak odsuwa się od swojej żony....

Czytaj także: "Przysięga": Czy Kemal naprawdę jest ojcem Masal? Co wydarzy się w odcinkach 491 - 495?

Feride tymczasem opiekuje się Cavidan, jednocześnie cały czas próbując namówić Emira do zbliżenia się do matki. Mężczyzna stara się podjąć tego typu próbę....

Przysięga odc 497 - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 497 odcinek Przysięga? Kolejny odcinek zobaczyć będzie można od wtorku, 12 października 2021 roku na antenie TVP 1 o godzinie 16:05.

Czytaj również: Czarne żniwa - co się wydarzy w 8 i 9 odcinku serialu?

Serial będzie można obejrzeć także na vod.tvp.pl. 

Przysięga odc 497 - powtórka

Najbliższa powtórka zaplanowana została na dzień 13 października (środa) bieżącego roku na godzinę 5:15. Epizod zobaczyć można także za pośrednictwem platformy VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Czytaj również:  Czarne żniwa - co się wydarzy w 7 i 8 odcinku serialu?

Przysięga - wszystkie informacje o serialu

Od wielu miesięcy widzowie TVP 1 mają okazję bliżej poznawać historię Przysięgi, która krok po kroku prezentuje wydarzenia z życia bohaterów oraz ich miłosnych perypetii. Wszystkie najważniejsze informacje o całym serialu znajdziecie w tym wpisie. Co działo się w ostatnich epizodach?

Przysięga – książka

Serial Przysięga opracowany został w oparciu o wykreowane losy obywateli Turcji, konsolidując je w wyjątkową opowieść w formie telenoweli ze swoją naturalną lekkością i pomysłami na poszczególne rozwiązania niezwykłych problemów. Wersja polska została specjalnie przemontowania, tak by wpasować się potrzeby czasowe TVP). W związku z tym być może zechce przeczytać powieść Dom sekretów.

Książkę Dom sekretów kupić można tanio poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje