"Riverdale": Bohaterowie powracają do miasteczka! Odcinek 4 i 5 sezon 5

Data: 2021-02-11 11:55:12 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Co wydarzy się w nowych odcinkach Riverdale? Już dziś na Netflix trafi odcinek 4 sezonu 5 Riverdale. Co zdarzy się w 5 odcinku Riverdale? Sprawdźcie! 

Obrazek w treściFot. Dean Buscher / Netflix

Riverdale to jeden z najpopularniejszych seriali dla młodzieży ostatnich lat, który atrakcyjny jest zarówno dla młodszej, jak i starszej widowni. Serialowa adaptacja komiksów zmierza ku końcowi. Co wydarzy się w 4 i 5 odc 5 sezonu Riverdale

Riverdale – opis 4 odcinka 5 sezonu 

W 4 odcinku 5 sezonu Riverdale do miasteczka po siedmiu latach powraca Archie, główny bohater serialu. Przez ten czas Archie wydoroślał i całkowicie zmienił swoją perspektywę patrzenia na świat. Kiedy jednak ponownie wraca do Riverdale, przekonuje się, że miasteczko wciąż targane jest tymi samymi problemami. 

Riverdale obecnie rządzone jest przez Hirama Lodge’a i jego ludzi. Wyniszczające działania gangstera sprawiają, że miasto rodzinnego Archiego chyli się ku upadkowi. Jedynymi osobami, które są w stanie uratować to miejsce, to Archie i jego dawni przyjaciele ze szkoły. Młody mężczyzna postanawia się z nimi skontaktować. 

Riverdale – gdzie obejrzeć 4 odcinek 5 sezonu? 

Kolejny 4 odcinek 5 sezonu Riverdale zobaczyć będzie można ponownie na platformie Netflix. Najnowszy epizod pojawi się na serwisie streamingowym tradycyjnie w okolicach godziny 9:00. 

Czytaj także: Riverdale: Co wydarzy się w 3 odc i odc 4 sezonu 5?

Amerykanie zobaczyć będą mogli nowy odcinek serialu na antenie telewizji CW. 

Riverdale – opis 5 odcinka 5 sezonu 

A co stanie się w kluczowym 5 odc 5 sezonu Riverdale? Jeśli chodzi o kolejny odcinek, tym razem Archie wraz z przyjaciółmi pragnie zawalczyć o swoją dawną szkołę. 

Czytaj także: Już jest! Na Netflixie pojawił się 5 sezon Riverdale!

Mężczyźnie pomagają Toni, Alice oraz Kevin, którzy – współpracując ze sobą – wierzą, że  nadadzą Riverdale High drugie życie. 

W tym samym czasie Veronika zmierza się z Chadem. Kobieta jest już pewna, że Chad śledzi ją od dłuższego czasu i pragnie się z nim rozmówić. Tymczasem Jughead, uciekając przed wierzycielami, musi znaleźć nową pracę. 

Riverdale – kiedy 5 odc 5 sezonu? 

Kiedy zobaczyć będzie można 5 odcinek nowego sezonu 5 Riverdale? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w przyszłym tygodniu. 

Czytaj także: Recenzja serialu Riverdale 

Na platformie Netflix 5 odc 5 sezonu zobaczyć będzie można prawdopodobnie w czwartek, 18 lutego o godz. 9:00. 

Riverdale – książki 

Riverdale to serial, który powstał na podstawie komiksów opowiadających o losach Archiego oraz Jugheada. Oprócz komiksów, na podstawie serialowych przygód bohaterów, powstała także seria młodzieżowych książek, których akcja dzieje się w Riverdale. Pierwszą z nich – Riverdale. Dzień wcześniej – kupić możecie poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Riverdale. Dzień wcześniej
Micol Ostow0
Okładka książki - Riverdale. Dzień wcześniej

Wciągające wprowadzenie do popularnej serii Riverdale. Co działo się w "Riverdale. Dzień wcześniej", przed nagłym zwrotem zdarzeń? "Dzień wcześniej" to...

dodaj do biblioteczki
Autor
Reklamy