Riverdale – co wydarzy się w 8 i 9 odcinku 5 sezonu serialu?

Data: 2021-03-18 11:15:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Małymi krokami zmierzamy do zakończenie kolejnego, piątego już sezonu serialu stacji The CW i Netflix, jakim jest Riverdale. Już dziś na Netflix kolejny jego odcinek.

Obrazek w treści

Netflix udostępniania serial młodzieżowy Riverdale co tydzień, dzień po premierze odcinka na wspomnianym kanale The CW. Dziś swoją premierę ma odcinek 8, a za tydzień kolejny. Co zatem wydarzy się w dwóch owych odcinkach?

Riverdale – opis 8 odcinka 5 sezonu serialu

W kolejnym odcinku wracamy do burzliwego życia przedstawionego nam w Riverdale, w który wiele się dzieje. Decyzje o wspólnym zamieszkaniu podejmują Kavin i Fangs. Niespodziewanie dla samej siebie Charyl dowiaduje się czegoś dziwnego na temat Toni. Wpada na pomysł, który zamierza zrealizować.

Czytaj również: „Riverdale". Recenzja serialu (nie tylko) dla nastolatków

Tymczasem Jughead będzie próbował zebrać w całość to czego się dowiedział, coraz bardziej się upewniając o istnieniu bytu nadprzyrodzonego lub z takim bytem związanego. W Riverdale robi się zagadkowo. 

Riverdale – gdzie obejrzeć 8 odcinek 5 sezonu serialu?

Kolejny, już 8 odcinek 5 sezonu serialu Riverdale udostępniony będzie użytkownikom Netflix 18 marca 2021 roku o godzinie 9:00.

Riverdale – opis 8 odcinka 5 sezonu serialu

Kolejny odcinek to kolejne problemy w Riverdale. Tym razem w szkole pojawia się ….duch walki. Ten związany jest z przegraniem kilku meczy przez drużynę Bulldogs. Archie i Veronica postanawiają jakoś pomóc. Wymyślają plan, by duch szkolnej rywalizacji wrócił.

Czytaj również: Riverdale – co wydarzy się w 7 i 8 odcinku 5 sezonu serialu?

Betty podejmuje trudną decyzję, zaś Jughead zamierza pomóc pewnemu uczniowi, który według niego tego potrzebuje. Nie łatwo jest także Kevinowi, który mierzy się z własną przełością.

Riverdale – gdzie obejrzeć 9 odcinek 5 sezonu serialu?

Przedostatni, 9 odcinek sezonu 5 serialu Riverdale zostanie udostępniony na Netflix 25 marca 2021 roku, o godzinie 9:00.

Riverdale – książki

Riverdale powstało na podstawie serii komiksów opowiadających o Archiem, Betty i innych. Wśród nich znajduje się książka będąca wprowadzeniem do serialu, Riverdale. Dzień wcześniej.

Książkę „ Riverdale. Dzień wcześniej” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Riverdale. Dzień wcześniej
Micol Ostow0
Okładka książki - Riverdale. Dzień wcześniej

Wciągające wprowadzenie do popularnej serii Riverdale. Co działo się w "Riverdale. Dzień wcześniej", przed nagłym zwrotem zdarzeń? "Dzień wcześniej" to...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy