"Riverdale": Bohaterowie powracają do miasteczka! Odcinek 9 i 10 sezon 5

Data: 2021-03-25 12:43:28 Autor: Przemysław Garczyński
udostępnij Tweet

Co wydarzy się w nowych odcinkach Riverdale? Już dziś na Netflix trafi odcinek 9 i 10 sezonu 5 Riverdale. Co zdarzy się w 9 i 10 odcinku Riverdale? Sprawdźcie! 

Fot. Dean Buscher / Netflix

Riverdale to jeden z najpopularniejszych seriali dla młodzieży ostatnich lat, który atrakcyjny jest zarówno dla młodszej, jak i starszej widowni. Serialowa adaptacja komiksów zmierza ku końcowi. Co wydarzy się w 9 i 10 odc 5 sezonu Riverdale

Riverdale – opis 9 odcinka 5 sezonu 

W 9 odcinku 5 sezonu Riverdale Archie i Veronica działąją razem, by podnieść na duchu studentów Riverdale High po ostatnich przegranych drużyny Bulldogs. Także Jughead próuje skupić się na szkole, dzięki czemu zdaje sobie sprawę, że konkretny uczeń mógłby skorzyustać z jego pomocy. 

Betty będzie musiałą podjąć trudną decyzję - w związku z tym zwróci się do Cheryl o pomoc. To właśnie Betty znajduje się w centrum uwagi, bo stara się zapewnić kobietom w Riverdale obiecane bezpieczeństwo.

Riverdale – gdzie obejrzeć 9 odcinek 5 sezonu? 

Kolejny 9 odcinek 5 sezonu Riverdale zobaczyć będzie można ponownie na platformie Netflix. Najnowszy epizod pojawi się na serwisie streamingowym tradycyjnie w okolicach godziny 9:00. 

Czytaj także: Riverdale: Co wydarzy się w 3 odc i odc 4 sezonu 5?

Amerykanie zobaczyć będą mogli nowy odcinek serialu na antenie telewizji CW. 

Riverdale – opis 10 odcinka 5 sezonu 

A co stanie się w kluczowym 10 odc 5 sezonu Riverdale? Jeśli chodzi o kolejny odcinek, tym razem w trakcie przygotowań do szkolnego wieczoru rodziców i nauczycieli, Archie zostaje zaskoczony przybyciem jego byłego generała armii. 

Czytaj także: Już jest! Na Netflixie pojawił się 5 sezon Riverdale!

Ten pojawia się w Riverdale i przynosi zaskakujące wieści. Równocześnie Cheryl dowiaduje się, że Hiram i Reggie wyrazili zainteresowanie przejęciem gajów klonowych Blossom. 

Jughead wpada na niekonwencjonalny sposób pokonania blokady pisarskiej, przez co TAbitha martwi się o jego bezpieczeństwo. Betty i Alice przyjmują natomiast nieoczekiwanych gości.

Riverdale – kiedy 10 odc 5 sezonu? 

Kiedy zobaczyć będzie można 10 odcinek nowego sezonu 5 Riverdale? Kolejny epizod wyemitowany zostanie w przyszłym tygodniu. 

Czytaj także: Recenzja serialu Riverdale 

Na platformie Netflix 10 odc 5 sezonu zobaczyć będzie można prawdopodobnie w czwartek, 1 kwietnia o godz. 9:00. 

Riverdale – książki 

Riverdale to serial, który powstał na podstawie komiksów opowiadających o losach Archiego oraz Jugheada. Oprócz komiksów, na podstawie serialowych przygód bohaterów, powstała także seria młodzieżowych książek, których akcja dzieje się w Riverdale. Pierwszą z nich – Riverdale. Dzień wcześniej – kupić możecie poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Riverdale. Dzień wcześniej
Micol Ostow0
Okładka książki - Riverdale. Dzień wcześniej

Wciągające wprowadzenie do popularnej serii Riverdale. Co działo się w "Riverdale. Dzień wcześniej", przed nagłym zwrotem zdarzeń? "Dzień wcześniej" to...

dodaj do biblioteczki
Reklamy