Rusza plebiscyt „Vivelo Book Awards 2023"

Data: 2023-03-20 14:21:28 | artykuł sponsorowany Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Wystartował plebiscyt VIVELO BOOK AWARDS, w ramach którego wydawcy mogą zgłaszać swoich kandydatów do 31 marca 2023. Zgłoszenia przyjmowane są w  kategoriach: literatura obyczajowa; literatura sensacyjna, kryminalna i thriller; literatura faktu oraz najlepsze tłumaczenie. Oprócz tego wybrani zostaną również laureaci w kategoriach: wydawca roku, najlepsza okładka oraz nowe technologie (ebook, audiobook i słuchowisko). 

Obrazek w treści Rusza plebiscyt „Vivelo Book Awards 2023" [jpg]

Wyróżnienia powędrują do szeroko rozumianych twórców literatury współczesnej, których prace zostaną najwyżej ocenione przez powołanych do jury ekspertów. Spośród wielu różnorodnych propozycji wybranych zostanie kilkanaście zasługujących na szczególną uwagę. Gala VIVELO Book Awards 2023, na której nastąpi oficjalne wręczenie nagród, odbędzie się 18 maja br. w Hotelu Bellotto w Warszawie, w ramach Targów Książki i Mediów VIVELO. Z pewnością czeka nas wiele emocjonujących momentów podczas tego wyjątkowego wydarzenia, które stawia na szeroką promocję literatury, w niełatwych dla kultury czasach. 

Transmisję z uroczystości będzie można obejrzeć także w mediach społecznościowych, bowiem organizatorom zależy na szerokiej promocji najlepszych twórców i pozycji książkowych. Wydawcy, którzy chcą zgłosić swoich kandydatów w wybranych kategoriach, powinni dostarczyć wypełniony formularz w wersji elektronicznej, wraz z notką o tytule. Szczegóły, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin Plebiscytu dostępne są na stronie:
targivivelo.pl/bookawards2023/

Pierwsza edycja Plebiscytu zorganizowana została w ramach Targów Książki i Mediów VIVELO, które w dn. 18-21 odbędą się na PGE Narodowym. W tych dniach wielbiciele książki tradycyjnej spotkają się z fanami, nowymi technologiami audio i video. Szykuje się wyjątkowe wydarzenie dla wielbicieli kultury i poszukiwaczy dobrej jakości rozrywki. Wielkie święto książki i nowych mediów, okraszone będzie kilkudziesięcioma wydarzeniami dodatkowymi: pokazami i warsztatami, które odbędą się pod hasłem #ŁączyNasKsiążka.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
One temu winne
Marta Urbaniak-Piotrowska
One temu winne
Pamięć dla Heleny
Ewa Formella ;
Pamięć dla Heleny
Pokaż wszystkie recenzje