reklama

"Siostry" - co wydarzy się w 4 i 5 odcinku?

Data: 2020-06-30 14:07:51 Autor: Patryk Obarski

Siostry to emitowany właśnie na TVP serial będący połączeniem rodzinnego dramatu i kryminału. Co wydarzy się w kolejnym, 4 odcinku, serialu? Co warto wiedzieć na temat produkcji? 

Obrazek w treści

We wtorek wyemitowany zostanie kolejny, czwarty odcinek nowego serialu na antenie TVP2. Tym razem chodzi o hiszpańską produkcję Siostry. Co warto o niej wiedzieć? Przybliżamy fabułę 4 i 5 odcinka. 

Siostry – opis 4 odcinka 

Trwa śledztwo dotyczące tajemniczej śmierci Eleny. Policja jest już pewna, że nie było to samobójstwo, a w odejściu matki dwójki dzieci wyraźnie pomogły osoby trzecie. Jednak kto miał motyw, by zabić niewinną, biedną kobietę? 

Czytaj także: "Cena wolności" – odcinek 17 i 18. Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? 

Chiara nie ma siły, by cały czas o tym myśleć. Widzi też cierpienie dzieci Eleny, które w brutalny sposób straciły swoją matkę, dlatego postanawia wyjechać z nimi za miasto. Ma nadzieję na wyciszenie i wspomnienie dobrych chwili, które spędziła tam z siostrą. 

Niespodziewanie do Chiary docierają jednak niepokojące wieści na temat byłego męża Eleny. Mężczyzna skłamał i nie ma alibi na czas śmierci kobiety. Policja na poważnie zaczyna podejrzewać go o zabójstwo. 

Siostry – gdzie obejrzeć 4 odcinek? 

Gdzie zobaczyć będzie można 4 odcinek serialu Siostry? Produkcja wyemitowana zostanie we wtorek, 30 czerwca, o godzinie 21:50 na antenie TVP2. 

Czytaj także: "Siostry" – co wydarzy się w odcinku 3? 

Po premierze w telewizji, serial obejrzeć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl. 

Siostry – opis 5 odcinka

W 5 odcinku do aresztu trafia były mąż Eleny, Robert. Mężczyzna zapewnia, że nie zabił kobiety, policja jednak nie daje wiary jego słowom. Jedyną najbliższą mu osobą, która może wyciągnąć go z opresji, jest Chiara. Prosi prawniczkę, by ta podjęła się jego obrony w sądzie. Chirara nie wie, jaką powinna podjąć decyzję. Czy jej osobiste związanie ze sprawą nie przysłoni jej odpowiedniej perspektywy? I czy Robert faktycznie jest niewinny? 

Chiara nie daje sobie rady także z opieką nad dziećmi siostry. Z pomocą przybywa Daniele, kolega z kancelarii. Mężczyzna stanie się oparciem dla kobiety w jednej z jej najtrudniejszych spraw w życiu. 

Tymczasem matka Eleny i Chiary jest pewna, że zmarła córka próbuje skontaktować się z nią z zaświatów. 

Siostry – gdzie obejrzeć 5 odcinek? 

5 odcinek serialu Siostry wyemitowany zostanie w telewizji 7 lipca. Dojdzie jednak do zmiany w porze emisji – serial na ekranach zobaczyć będzie można później, bo o 22:10. 

Po premierze serialu w telewizji, produkcje będzie można obejrzeć także w internecie za pomocą platformy VOD Telewizji Polskiej. 

Siostry – wszystkie informacje

Szczegółowe informacje na temat serialu Siostry, m.in. opis produkcji oraz fabułę, znaleźć można w naszym poprzednim artykule poświęconym temu serialowi.

Czytaj także: "Siostry" – nowy serial TVP

Tam też podaliśmy listę wszystkich odcinków serialu. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Pokaż wszystkie recenzje