"Siostry" - co wydarzy się w 4 i 5 odcinku?

Data: 2020-06-30 14:07:51 Autor: pobarski

Siostry to emitowany właśnie na TVP serial będący połączeniem rodzinnego dramatu i kryminału. Co wydarzy się w kolejnym, 4 odcinku, serialu? Co warto wiedzieć na temat produkcji? 

Obrazek w treści

We wtorek wyemitowany zostanie kolejny, czwarty odcinek nowego serialu na antenie TVP2. Tym razem chodzi o hiszpańską produkcję Siostry. Co warto o niej wiedzieć? Przybliżamy fabułę 4 i 5 odcinka. 

Siostry – opis 4 odcinka 

Trwa śledztwo dotyczące tajemniczej śmierci Eleny. Policja jest już pewna, że nie było to samobójstwo, a w odejściu matki dwójki dzieci wyraźnie pomogły osoby trzecie. Jednak kto miał motyw, by zabić niewinną, biedną kobietę? 

Czytaj także: "Cena wolności" – odcinek 17 i 18. Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? 

Chiara nie ma siły, by cały czas o tym myśleć. Widzi też cierpienie dzieci Eleny, które w brutalny sposób straciły swoją matkę, dlatego postanawia wyjechać z nimi za miasto. Ma nadzieję na wyciszenie i wspomnienie dobrych chwili, które spędziła tam z siostrą. 

Niespodziewanie do Chiary docierają jednak niepokojące wieści na temat byłego męża Eleny. Mężczyzna skłamał i nie ma alibi na czas śmierci kobiety. Policja na poważnie zaczyna podejrzewać go o zabójstwo. 

Siostry – gdzie obejrzeć 4 odcinek? 

Gdzie zobaczyć będzie można 4 odcinek serialu Siostry? Produkcja wyemitowana zostanie we wtorek, 30 czerwca, o godzinie 21:50 na antenie TVP2. 

Czytaj także: "Siostry" – co wydarzy się w odcinku 3? 

Po premierze w telewizji, serial obejrzeć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl. 

Siostry – opis 5 odcinka

W 5 odcinku do aresztu trafia były mąż Eleny, Robert. Mężczyzna zapewnia, że nie zabił kobiety, policja jednak nie daje wiary jego słowom. Jedyną najbliższą mu osobą, która może wyciągnąć go z opresji, jest Chiara. Prosi prawniczkę, by ta podjęła się jego obrony w sądzie. Chirara nie wie, jaką powinna podjąć decyzję. Czy jej osobiste związanie ze sprawą nie przysłoni jej odpowiedniej perspektywy? I czy Robert faktycznie jest niewinny? 

Chiara nie daje sobie rady także z opieką nad dziećmi siostry. Z pomocą przybywa Daniele, kolega z kancelarii. Mężczyzna stanie się oparciem dla kobiety w jednej z jej najtrudniejszych spraw w życiu. 

Tymczasem matka Eleny i Chiary jest pewna, że zmarła córka próbuje skontaktować się z nią z zaświatów. 

Siostry – gdzie obejrzeć 5 odcinek? 

5 odcinek serialu Siostry wyemitowany zostanie w telewizji 7 lipca. Dojdzie jednak do zmiany w porze emisji – serial na ekranach zobaczyć będzie można później, bo o 22:10. 

Po premierze serialu w telewizji, produkcje będzie można obejrzeć także w internecie za pomocą platformy VOD Telewizji Polskiej. 

Siostry – wszystkie informacje

Szczegółowe informacje na temat serialu Siostry, m.in. opis produkcji oraz fabułę, znaleźć można w naszym poprzednim artykule poświęconym temu serialowi.

Czytaj także: "Siostry" – nowy serial TVP

Tam też podaliśmy listę wszystkich odcinków serialu. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
W głębi lasu
Harlan Coben
W głębi lasu
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Letnie marzenie
Cathy Cassidy;
Letnie marzenie
Ulica Pazurkowa. Na tropie Ogryzka
Aleksandra Struska-Musiał;
Ulica Pazurkowa. Na tropie Ogryzka
Pokaż wszystkie recenzje