"Siostry" - co wydarzy się w 4 i 5 odcinku?

Data: 2020-06-30 14:07:51 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Siostry to emitowany właśnie na TVP serial będący połączeniem rodzinnego dramatu i kryminału. Co wydarzy się w kolejnym, 4 odcinku, serialu? Co warto wiedzieć na temat produkcji? 

Obrazek w treści

We wtorek wyemitowany zostanie kolejny, czwarty odcinek nowego serialu na antenie TVP2. Tym razem chodzi o hiszpańską produkcję Siostry. Co warto o niej wiedzieć? Przybliżamy fabułę 4 i 5 odcinka. 

Siostry – opis 4 odcinka 

Trwa śledztwo dotyczące tajemniczej śmierci Eleny. Policja jest już pewna, że nie było to samobójstwo, a w odejściu matki dwójki dzieci wyraźnie pomogły osoby trzecie. Jednak kto miał motyw, by zabić niewinną, biedną kobietę? 

Czytaj także: "Cena wolności" – odcinek 17 i 18. Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? 

Chiara nie ma siły, by cały czas o tym myśleć. Widzi też cierpienie dzieci Eleny, które w brutalny sposób straciły swoją matkę, dlatego postanawia wyjechać z nimi za miasto. Ma nadzieję na wyciszenie i wspomnienie dobrych chwili, które spędziła tam z siostrą. 

Niespodziewanie do Chiary docierają jednak niepokojące wieści na temat byłego męża Eleny. Mężczyzna skłamał i nie ma alibi na czas śmierci kobiety. Policja na poważnie zaczyna podejrzewać go o zabójstwo. 

Siostry – gdzie obejrzeć 4 odcinek? 

Gdzie zobaczyć będzie można 4 odcinek serialu Siostry? Produkcja wyemitowana zostanie we wtorek, 30 czerwca, o godzinie 21:50 na antenie TVP2. 

Czytaj także: "Siostry" – co wydarzy się w odcinku 3? 

Po premierze w telewizji, serial obejrzeć będzie można także w Internecie – na platformie vod.tvp.pl. 

Siostry – opis 5 odcinka

W 5 odcinku do aresztu trafia były mąż Eleny, Robert. Mężczyzna zapewnia, że nie zabił kobiety, policja jednak nie daje wiary jego słowom. Jedyną najbliższą mu osobą, która może wyciągnąć go z opresji, jest Chiara. Prosi prawniczkę, by ta podjęła się jego obrony w sądzie. Chirara nie wie, jaką powinna podjąć decyzję. Czy jej osobiste związanie ze sprawą nie przysłoni jej odpowiedniej perspektywy? I czy Robert faktycznie jest niewinny? 

Chiara nie daje sobie rady także z opieką nad dziećmi siostry. Z pomocą przybywa Daniele, kolega z kancelarii. Mężczyzna stanie się oparciem dla kobiety w jednej z jej najtrudniejszych spraw w życiu. 

Tymczasem matka Eleny i Chiary jest pewna, że zmarła córka próbuje skontaktować się z nią z zaświatów. 

Siostry – gdzie obejrzeć 5 odcinek? 

5 odcinek serialu Siostry wyemitowany zostanie w telewizji 7 lipca. Dojdzie jednak do zmiany w porze emisji – serial na ekranach zobaczyć będzie można później, bo o 22:10. 

Po premierze serialu w telewizji, produkcje będzie można obejrzeć także w internecie za pomocą platformy VOD Telewizji Polskiej. 

Siostry – wszystkie informacje

Szczegółowe informacje na temat serialu Siostry, m.in. opis produkcji oraz fabułę, znaleźć można w naszym poprzednim artykule poświęconym temu serialowi.

Czytaj także: "Siostry" – nowy serial TVP

Tam też podaliśmy listę wszystkich odcinków serialu. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Pokaż wszystkie recenzje