reklama

"Cena wolności" – odcinek 17 i 18. Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu? 

Data: 2020-06-30 12:08:28 Autor: Patryk Obarski

Już niebawem w telewizji wyemitowane zostaną dwa ostatnie odcinki serialu Cena wolności. Co warto o nich wiedzieć? 

Obrazek w treści

Cena wolności to prawdziwy hit tych wakacji na TVP. Nowy serial kostiumowy przedstawia losy Poliny, niesprawiedliwie uwięzionej przez hrabiego dziewczyny, pochodzącej ze związku księcia i chłopki. Niebawem w telewizji wyemitowane zostaną ostatnie odcinki serialu. Co warto wiedzieć na ich temat? 

Cena wolności – opis 17 odcinka 

Co wydarzy się w przedostatnim odcinku serialu? Dochodzi do ucieczki Wieruszki i Poliny z domu uciech. W wydostaniu się z burdelu pomaga dziewczynom jedna z pracownic madame, Julie. Niestety, sprawy się komplikują, a w pogoń za kobietami udają się bandyci działający na zlecenie Kapowa i właścicielki przybytku. 

Czytaj także: To już ostatni odcinek serialu "Cena wolności". Czy będzie 2 sezon serialu? 

Od śmierci lub ponownego trafienia do burdelu niespodziewanie ratuje je jednak Dymitr, który po poszukiwaniach, wreszcie odnajduje Polinę. Zaskoczona dziewczyna wreszcie domyśla się, dlaczego Dymitr zgodził się na narzeczeństwo z księżniczką. Polina otrzymuje swój akt wyzwolenia, z kolei Wieruszka postanawia zostać pomocnicą doktora i zacząć normalne życie. Skompromitowana Katierina z kolei postanawia zerwać z Dymitrem.

Szczęścia poszukuje także Tatiana, która jednak odrzucona zostaje przez kochanka. Kobieta nie wie, co począć – zauważa bezsens swojego życia. Postanawia popełnić samobójstwo i rzuca się z mostu. 

Hrabia Andriej i Dymitr pojedynkują się. Pomiędzy walczących przypadkowo wkracza Nikita, który zostaje zraniony przez hrabiego. Mężczyzna postanawia zmienić swój światopogląd. 

Cena wolności – kiedy 17 odcinek

17 odcinek serialu jest przedostatnim odcinkiem Ceny wolności. Epizod wyemitowany zostanie w telewizji we wtorek, 30 czerwca o godz. 20:35. 

Czytaj także: Wielkie zmiany w życiu Poliny. Cena wolności – odcinek 16 i 17

Po emisji w telewizji, serial zobaczyć będzie można także w Internecie – za pośrednictwem serwisu VOD Telewizji Polskiej. 

Cena wolności – opis ostatniego odcinka 

Co wydarzy się w odcinku 18? Po przyjęciu oświadczyn Dymitra, Polina nie może przestać się cieszyć. Młodzi wkrótce biorą ślub – po wszystkim, co przeżyli, są świadomi swoich uczuć. Wydaje się, że wreszcie wszystko zaczyna powracać do normy. 

Po odejściu Anny, hrabia Andriej rozpoczyna romans z zadłużoną księżniczką Katieriną. Przebywająca w posiadłości hrabiego kobieta odnajduje jednak fałszywy donos sporządzony przez hrabiego, w którym oskarża on swojego młodszego brata o zabicie księcia Siergieja. Katierina zachęca hrabiego, by złożył doniesienie do żandarmów. 

Niebawem Dymitr zostaje oskarżony o zabójstwo księcia. Na niekorzyść młodego szlachcica zeznają zastraszeni i przekupieni przez hrabiego świadkowie. Niespodziewanie jednak do sądu przyjeżdża uwolniony z więzienia Borys, który zeznaje prawdę na temat zabójstwa Siergieja przez hrabiego Andrieja. 

Starszy z braci niebawem zostaje skazany na zesłanie. Wraz z nim wyjeżdża Katierina. kiedy wszystko wydaje się układać po myśli młodej pary, księżniczka ponownie odzywa się do Poliny i Dymitra. Prosi o pomoc. 

Cena wolności – kiedy ostatni odcinek w telewizji? 

Ostatni, 18 odcinek serialu Cena wolności wyemitowany zostanie na antenie TVP 1 w środę, 1 lipca. Ostatni odcinek Ceny wolności będzie można zobaczyć tradycyjnie o godzinie 20:35. 

Czytaj także: "Anna Karenina" – czy jest 2 sezon serialu TVP? 

Oprócz tego, po emisji serialu w telewizji, produkcję zobaczyć będzie można także na platformie VOD TVP. 

Cena wolności – książka

Serial Cena wolności to oryginalna rosyjska produkcja kostiumowa, która stworzona została na podstawie oryginalnego scenariusza. Oznacza to, że nie istnieje książka, która nawiązywałaby do wydarzeń z serialu. 

Zamiast tego możemy polecić wam inną książkę – powieść Zniewolona, która powstała na kanwie popularnego, zeszłorocznego serialu. Książkę w dobrej cenie kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Księga tęsknot
Sue Monk Kidd
Księga tęsknot
Informacja zwrotna
Jakub Żulczyk
Informacja zwrotna
Przyjdę, gdy zaśniesz
Agnieszka Lingas-Łoniewska
Przyjdę, gdy zaśniesz
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Małgorzata Ogonowska; Artur Rogoś
Co zrobić z tą chmurą smogu?
Dopaść Leona Waganta
Wiktor Hajdenrajch
Dopaść Leona Waganta
Szpetnicy
Maciej Kapuściński
Szpetnicy
Tango
Ewa Cielesz
Tango
Cień Debory
Magdalena Mosiężna
Cień Debory
Na zawsze w lodzie
Owen Beattie; John Geiger
Na zawsze w lodzie
Pokaż wszystkie recenzje