Polsat SuperHit Festiwal 2022: Sopocki Hit Kabaretowy 2022. Co by było, gdyby? - wieczór z kabaretem

Data: 2022-05-22 11:09:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Na koniec SuperHit Festiwal 2022, corocznego wydarzenia muzycznego, w Operze Leśnej w Spocie święto zabawy i humoru, czyli Kabareton. W godzinach wieczornych weźmiemy udział w „SuperHit Festiwal 2022: Sopocki Hit Kabaretowy".

Obrazek w treści

Źródło zdjęcia: Polsat

Za sobą mamy już wszystkie koncerty muzyczne tegorocznego SuperHit Festiwal. Zwieńczeniem rozrywkowego wydarzenia są, jak co roku występy kabaretów, w Kabaratonie. Tegoroczny nosi tytuł  "Co by było, gdyby", a jego transmisję będziemy mogli, podobnie jak poprzednie koncerty, obejrzeć na kanale Polsat. Co o nim wiemy? 

„SuperHit Festiwal 2022: Sopocki Hit Kabaretowy” – co to?

SuperHit Festiwal: 2022 właśnie dobiega końca. Dziś w godzinach wieczornych weźmiemy udział w programie kabarerowym.  SuperHit Festiwal 2022: Sopocki Hit Kabaretowy Co by było gdyby, to kolejne, coroczne widowisko kabaretowe, które zamyka festiwal. 

   Czytaj również: Polsat SuperHit Festiwal 2022: Koncert Platynowy – największe przeboje w Operze Leśnej

Podczas występu, na scenie, znani kabareciarze, a dla widowni zebranej w sopockiej Operze Leśnej, jak i dla widzów "Polsatu" istna uczta dla satyry i święto śmiechu. Podczas występów kabarety zaprezentują swoje skecze, zapewne także zupełnie nowe.  

„Sopocki Hit Kabaretowy 2022” – kto wystąpi w niedzielę?

Podczas niedzielnego koncertu kaberetu „SuperHit Festiwal 2022: Sopocki Hit Kaberetowy 2022. Co by było gdyby" na deskach Opery Leśnej w Sopocie pojawią się, już wspominani polscy kabareciarze i satyrycy, którzy pokaże swoje nowe programy i skecze. 

   Czytaj również:  Czy będzie 2 sezon serialu "Heartstopper"?

Na kabaretowej scenie wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Skeczów Męczących K, Kabaret Ani Mru-Mru, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Nowaki, Kabaret 4 Fala, Kabaret K2 czy Jerzy Kryszak.

„Sopocki Hit Kabaretowy 2022” – do której godziny trwa?

Koncert „SuperHit Festiwal 2022: Sopocki Hit Kabaretowy", podobnie jak Koncert Platynowy i Radiowy Przebój Roku został podzielony na dwie części. Występy gwiazd rozpoczną się w Operze Leśnej w Sopocie o godzinie 20:00, 22 maja 2022 roku, kiedy to emitowana będzie pierwsza część koncertu.

  Czytaj również: Polsat SuperHit Festiwal 2022: Radiowy Przebój Roku - najchętniej grane przeboje radiowe

Kolejną będziemy mogli oglądać od godzinie 22:00, także tego samego dnia, czyli 22 maja 2022 roku. Koncert zakończy się koło godzinie 23:40 i będzie emitowany na kanale Polsat.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy