Polsat SuperHit Festiwal 2022: Koncert Platynowy – największe przeboje w Operze Leśnej

Data: 2022-05-20 20:19:20 Autor: Julia Hantulik
udostępnij Tweet

Już w najbliższy piątek w sopockiej Operze Leśnej będziemy mogli usłyszeć niezwykłych artystów i ich przeboje, które pokryły się platyną. W koncercie wezmą udział największe gwiazdy polskiej estrady.

Obrazek w treści
fotografia ilustracyjna / Pexels

To już VII edycja Polsat SuperHit Festiwalu, który jest organizowany od 2015 roku. Na scenie w sopockiej Operze Leśnej wystąpią polscy artyści, którzy zaprezentują swoje największe przeboje. Dodatkowo zespół LemOn obchodzić będzie dziesięciolecie pracy scenicznej.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Koncert Platynowy – opis koncertu. Kto wystąpi? 

Już 20 maja Sopot będzie rozbrzmiewać muzyką. Po raz siódmy w Operze Leśnej odbędzie się ważne wydarzenie muzyczne. Na sopockiej scenie podczas pierwszego dnia festiwalu zaprezentują się: Doda, T.Love, Piotr Cugowski, Paweł Domagała, Dawid Kwiatkowski oraz Cleo.

Czytaj także: „Miłość ponad czasem” — serial na podstawie popularnej powieści już na HBO Max!

Nie zabraknie także największych przebojów Beaty Kozidrak i Bajmu, Korteza, Sylwii Grzeszczak oraz zespołu Kwiat Jabłoni. Koncert Platynowy będzie szczególnym wydarzeniem dla Ralpha Kaminskiego, który to wystąpi po raz pierwszy w Operze Leśnej. Artysta zaprezentuje swoje najnowsze utwory.

Czytaj także: Toskania - duński dramat w romantycznym stylu debiutuje na Netflix

Tego samego wieczoru swój jubileusz będzie obchodzić grupa LemOn. Igor Herbut zaprezentuje wraz z zespołem największe przeboje, które powstały przez dziesięć lat istnienia zespołu. Warto zauważyć także, że minęła już dekada od zwycięstwa zespołu LemOn w programie Must Be The Music.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Koncert Platynowy – kiedy i gdzie obejrzeć koncert?

Pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal 2022 będzie mieć miejsce 20 maja 2022 roku. Koncert Platynowy został podzielony na dwie części. Pierwsza rozpocznie się o godzinie 20:00, natomiast druga część koncertu rozpocznie się o 22:00.

Czytaj także: Neumatt - serialowy dramat o walce z samym sobą, już na Netflix

Po Koncercie Platynowym przyjedzie czas na jubileuszowy koncert zespołu T.Love. Wydarzenie trzydziestolecia płyty KING pojawi się w telewizji o godzinie 23:00. Trzydniowy festiwal będzie emitowany przez stację Polsat.

Polsat SuperHit Festiwal 2022: Koncert Platynowy – książka

Dla wszystkich fanów Beaty Kozidrak lekturą obowiązkową powinna być autobiografia artystki Beata. Gorąca krew. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Agora w 2021 roku. Opowiada o niezwykłej karierze piosenkarki, a także o jej życiu prywatnym.

Książkę można kupić w popularnych księgarniach internetowych: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy