„Miłość ponad czasem” — serial na podstawie popularnej powieści już na HBO Max!

Data: 2022-05-16 09:00:02 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Julia Hantulik
udostępnij Tweet

Nowy serial z Theo Jamesem już 16 maja zadebiutuje na platformie HBO Max. To ekranizacja słynnej powieści Zaklęci w czasie, które to otrzymała nowy tytuł Miłość ponad czasem. Co wiemy na temat produkcji?

Obrazek w treści „Miłość ponad czasem” — serial na podstawie popularnej powieści już na HBO Max! [jpg]

Zaledwie w lutym pisaliśmy o nowym serialu na podstawie książki Zaklęci w czasie napisanej przez Audrey Niffenegger. Wtedy jeszcze nie znano dokładnej daty premiery. Minęły zaledwie trzy miesiące, a produkcja już jest dostępna na HBO Max.

Miłość ponad czasem – opis

Serial opowiada o miłości, która jest ponadczasowa… i to dosłownie. Henry boryka się z pewną dysfunkcją, która sprawia, że mężczyzna przenosi się w czasie. Nie może on zapanować nad swoją zdolnością, dlatego też nigdy nie wie, gdzie znajdzie się następnym razem.

Czytaj także: 

Jego żoną jest Clare, która poznała Henry’ego jeszcze jako dziecko. Gdy spotkała go ponownie, okazało się, że mężczyzna odmłodniał. Wtedy zakochali się w sobie bez pamięci i zaczęli swoje wspólne życie, którego największym zmartwieniem są niespodziewane podróże w czasie.

Miłość ponad czasem – obsada

W serialu stworzonym przez Stevena Moffata zobaczymy wiele znanych twarzy. W roli Henry’ego wystąpi Theo James, którego znamy z serii filmów Niezgodna (NiezgodnaZbuntowanaWierna). Towarzyszyć mu będzie Rose Leslie. Aktorka występowała w serialu Gra o tron.

Czytaj także:

W Miłości ponad czasem zagrają także: Desmin Borges oraz Natasha Lopez. Za reżyserię odpowiadają natomiast David Nutter, Sue Vertue, Brian Minchin oraz Joseph E. Iberti.

Miłość ponad czasem – kiedy premiera

Miłość ponad czasem zadebiutuje na HBO Max w poniedziałek 16 maja. Wtedy zostanie dodany pierwszy z sześciu odcinków. Kolejne będą pojawiać się na platformie w każdy poniedziałek. Wszystkich zainteresowanych produkcją zachęcamy do obejrzenia zwiastuna: 

Miłość ponad czasem – opinie

W zagranicznych mediach można już przeczytać pierwsze recenzje serialu Miłość ponad czasem. Widzowie są zgodni – serial ma duży potencjał. Czy okaże się hitem platformy, okaże się, dopiero gdy cały pierwszy sezon będzie dostępny na HBO Max.

Miłość ponad czasem – książka

Zanim serial trafi na platformę HBO, warto zapoznać się z książką, na której podstawie powstał scenariusz. Książkę Zaklęci w czasie napisała Audrey Niffenegger.

Można ją kupić w popularnych księgarniach internetowych:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Zaklęci w czasie
Audrey Niffeneger6
Okładka książki - Zaklęci w czasie

Przepiękna, niezwykle poruszająca, niezwykła lektura, której główną bohaterką jest miłość wygrywająca ze śmiertelnością i czasem. Bohaterami powieści...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Cienie zostaną za nami
Katarzyna Majewska-Ziemba
Cienie zostaną za nami
Pokaż wszystkie recenzje