Spirala: Nowy rozdział serii Piła – kolejna odsłona kina grozy

Data: 2021-04-06 11:19:01 Autor: adudek

Seria Piła ma się dobrze i powraca w nowej odsłonie pod tytułem Spirala: Nowy rozdział serii Piła. Produkcja w gwiazdorskiej obsadzie, pojawi się w kinach za sprawą Monolith Films.

Obrazek w treści

Piła to seria filmów grozy, która od lat wzbudza u widzów wiele emocji! Okazuje się, że seria będzie kontynuowana za sprawą nowego filmu Spirala: Nowy rozdział serii Piła, który już teraz porównywany jest do kultowej produkcji Siedem

Spirala: Nowy rozdział serii Piła – opis filmu 

Film Spirala: Nowy rozdział serii Piła to klasyczny horror, którego bohaterem jest pozostający w cieniu swego ojca detektyw Ezekiel „Zeke" Banks, który nie może zyskać zaufania ze strony lokalnej społeczności za sprawą słabych spraw, które mu przypadają.

Czytaj również: W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 – premiera horroru/slashera już tej jesieni na Netflix

Wszystko zmienia się jednak, gdy Zeke zaczyna pracować nad sprawą seryjnego sadystycznego mordercy, którego sposób działania przypomina serię morderstw sprzed wielu lat.

Pewny swych zdolności detektywistycznych policjant nie przypuszcza, że został wciągnięty w niebezpieczną grę zrodzoną w psychopatycznym umyśle seryjnego mordercy. 

Spirala: Nowy rozdział serii Piła – obsada

Nowa produkcja Spirala: Nowy rozdział serii Piła to film w gwiazdorskiej obsadzie. W roli detektywa Zeke'a Banksa wystąpił aktor Chris Rock, znany z filmów: Duże dzieci, Wykiwać klawisza, Jeszcze większe dzieci czy serialu HBO GO o tytule Fargo. Towarzyszy mu znany z Gwiezdnych Wojen czy Pulp Fiction Samuel L. Jackson. W pozostałych rolach wystąpili Max Minghella (The Social Network, Idy marcowe, Opowieść Podręcznej) oraz Marisol Nichols (Riverdale, 24 godziny).

Czytaj również: Spirala: Nowy rozdział serii Piła, informacje o filmie - opis

Za reżyserię odpowiada Darren Lynn Bousman, który zajmował się także poprzednimi filmami z cyklu PiłaPiła II, Piła III oraz Piła IV.

Spirala: Nowy rozdział serii Piła – gdzie obejrzeć?

Spirala: Nowy rozdział serii Piła to najnowsza produkcja z popularnego cyklu horrorów, którego premiera zaplanowana została na 14 maja 2021 roku. Niestety, ze względu na liczne obostrzenia związane z sytuacją pandemiczną w naszym kraju, data premiery może ulec zmianie, zatem warto na bieżąco sprawdzać informacje o produkcci w sieci.

Spirala: Nowy rozdział serii Piła – opinie o filmie

Film Spirala: Nowy rozdział serii Piła to produkcja porównywana do kultowego thrillera Siedem. To klasyczna produkcja grozy, trzymająca w napięciu, mroczna, a nawet krwawa.

Czytaj również: The Falcon and the Winter Soldrier – serial superbohaterski komiksów Marvela

Nie jest to produkcja zapewne dla każdego, ale dla widzów lubiących mocne, przerażające i utrzymane w klimacie grozy kinowe produkcje.

Spirala: Nowy rozdział serii Piła – książki

Film Spirala: Nowy rozdział serii Piła to produkcja, która powstała na własnym scenariuszu. Jeśli jednak nie potraficie doczekać się produkcji, to molom książkowym polecić możemy lekturę książki o podobnej tematyce. Wśród naszych propozycji znajdziecie m.in. Cmętarz zwieżąt, stworzony przez popularnego pisarza horrorów, Stephena Kinga.

Książkę „Cmętarz zwieżąt” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Czarny Bałtyk
Maciej Paterczyk
Czarny Bałtyk
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Krzysztof Kochański
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Apokalipsy według Joanny
Anna Robak-Reczek
Apokalipsy według Joanny
Wielki Post i Wielkanoc. Przewodnik
Christian Albini, Asunta Steccanella
Wielki Post i Wielkanoc. Przewodnik
Pokaż wszystkie recenzje