Opowieść podręcznej wraca na HBO GO z czwartym sezonem pod koniec kwietnia

Data: 2021-03-07 13:00:02 Autor: adudek

 Poznaliśmy datę premiery czwartego sezonu serialu HBO Opowieść Podręcznej. Serial pojawi się na HBO GO dzień po amerykańskiej premierze, pod koniec kwietnia.

Obrazek w treści

Opowieść podręcznej powraca na HBO GO już w kwietniu. Niebawem poznamy więc dalsze losy June, która rusza do walki. Rebelię czas rozpocząć!

Opowieść podręcznej – opis 4 sezonu serialu

Czwarty sezon serialu HBO Opowieść podręcznej skupia się na dalszej historii June, granej przez Elisabeth Moss, która staje na czele rebeliantów. Rozpoczyna się walki z Gileadem, próba rozprawienia się raz na zawsze z terrorem i niesprawiedliwością. 

Czytaj również: Margaret Atwood napisze sequel „Opowieści podręcznej”!

Niestety ryzyko, które podejmuje June przynosi nieoczekiwane, trudne i niebezpieczne wydarzenia. Przed bohaterką nowe wyzwania. Dążenie do wymierzenia sprawiedliwości i jej osobista zemsta zaburzy relacje między osobami, które były dla niej cenne. 

Opowieść podręcznej – obsada serialu w sezonie 4

Serial Opowieść podręcznej w sezonie 4 to postaci znane z poprzednich sezonów. W głównej roli, wspomnianej June – Elisabeth Moss nagrodzona za tę rolą Złotym Globem. Aktorkę możecie kojarzyć także z ról Przerwana lekcja muzyki, To my czy Niewidzialny człowiek

Towarzyszą jej: Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella, Madeline Brewer, O-T Fagbenle, Amanda Brugel, Bradley Whitford oraz Sam Jaeger.

Czytaj również: Opowieść Podręcznej, czwarty sezon rusza już w kwietniu. Platforma Hulu prezentuje pierwszy filmowy zwiastun

Producentami wykonawczymi tego sezonu są: Bruce Miller, Warren Littlefield, Elisabeth Moss, Daniel Wilson, Fran Sears, Eric Tuchman, John Weber, Frank Siracusa, Sheila Hockin, Kira Snyder oraz Yahlin Chang. 

Opowieść podręcznej – kiedy premiera 4 sezonu?

Premiera czwartego sezonu Opowieści Podręcznej przewidziana jest na HBO 29. Premiera serialu w tym sezonie, na platformie HBO GO przewidziana jest dzień po premierze amerykańskiej czyli 30 kwietnia.

Opowieść podręcznej: sezon 4 – ile odcinków?

Na razie nie wiemy ile odcinków będzie liczył sobie nowy sezon Opowieści podręcznej. Należy spodziewać się, że Opowieść podręcznej: sezon 4 to jak sezony poprzednie seans przewidziany na kilkanaście odcinków.

Opowieść podręcznej – 5 sezon

Na dzień dzisiejszy nie znany jest los kolejnego piątego sezonu serialu Opowieść podręcznej. Gdy tylko taka informacja ze strony HBO się pojawi, będziemy o niej informować.

Opowieść podręcznej: sezon 4 – opinie

Serial Opowieść podręcznej, w do tej pory dostępnych sezonach cieszy się wielką popularnością wśród użytkowników platformy HBO GO i kanału HBO. Należy spodziewać się, że dalsze perypetie June także zainteresują widzów.

Czytaj również: My, dzieci z dworca ZOO - serial na podstawie kultowej książki w lutym na HBO GO

Serial był nominowany do wielu nagród. Otrzymał także prestiżowe wyróżnienia, jak: Złoty Glob - Najlepszy serial dramatyczny oraz Złoty Glob - Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym Elisabeth Moss.

Opowieść podręcznej – książki

Serial Opowieść Podręcznej został stworzony na scenariuszu opartym na powieści Margaret Atwood o takim samym tytule, Opowieść podręcznej.

Książkę „Opowieść podręcznej” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Opowieść Podręcznej
Margaret Atwood6
Okładka książki - Opowieść Podręcznej

Orwellowskie piekło kobiet. Witamy w alternatywnej rzeczywistości rodem z najgorszego koszmaru, jaki może przyśnić się kobiecie. Oto inna wersja historii...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Robert M. Rynkowski
Szczęśliwy zegar z Freiburga
Czarny Bałtyk
Maciej Paterczyk
Czarny Bałtyk
Ślady. Rudy warkocz
Katarzyna Kielecka
Ślady. Rudy warkocz
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Krzysztof Kochański
Wszyscy jesteśmy kosmitami
Dobry od listopada
Mariusz W. Kliszewski
Dobry od listopada
Jak zdobyć supermoce
Ewa Martynkien
Jak zdobyć supermoce
Na wieki wieków Pani Amen
Bianka Kunicka - Chudzikowska
Na wieki wieków Pani Amen
Zmarnowany rozsądek
Izabela Grabda
Zmarnowany rozsądek
Apokalipsy według Joanny
Anna Robak-Reczek
Apokalipsy według Joanny
Wielki Post i Wielkanoc. Przewodnik
Christian Albini, Asunta Steccanella
Wielki Post i Wielkanoc. Przewodnik
Pokaż wszystkie recenzje