Opowieść podręcznej wraca na HBO GO z czwartym sezonem pod koniec kwietnia

Data: 2021-03-07 13:00:02 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

 Poznaliśmy datę premiery czwartego sezonu serialu HBO Opowieść Podręcznej. Serial pojawi się na HBO GO dzień po amerykańskiej premierze, pod koniec kwietnia.

Obrazek w treści Opowieść podręcznej wraca na HBO GO z czwartym sezonem pod koniec kwietnia [jpg]

Opowieść podręcznej powraca na HBO GO już w kwietniu. Niebawem poznamy więc dalsze losy June, która rusza do walki. Rebelię czas rozpocząć!

Opowieść podręcznej – opis 4 sezonu serialu

Czwarty sezon serialu HBO Opowieść podręcznej skupia się na dalszej historii June, granej przez Elisabeth Moss, która staje na czele rebeliantów. Rozpoczyna się walki z Gileadem, próba rozprawienia się raz na zawsze z terrorem i niesprawiedliwością. 

Czytaj również: Margaret Atwood napisze sequel „Opowieści podręcznej”!

Niestety ryzyko, które podejmuje June przynosi nieoczekiwane, trudne i niebezpieczne wydarzenia. Przed bohaterką nowe wyzwania. Dążenie do wymierzenia sprawiedliwości i jej osobista zemsta zaburzy relacje między osobami, które były dla niej cenne. 

Opowieść podręcznej – obsada serialu w sezonie 4

Serial Opowieść podręcznej w sezonie 4 to postaci znane z poprzednich sezonów. W głównej roli, wspomnianej June – Elisabeth Moss nagrodzona za tę rolą Złotym Globem. Aktorkę możecie kojarzyć także z ról Przerwana lekcja muzyki, To my czy Niewidzialny człowiek

Towarzyszą jej: Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Samira Wiley, Alexis Bledel, Ann Dowd, Max Minghella, Madeline Brewer, O-T Fagbenle, Amanda Brugel, Bradley Whitford oraz Sam Jaeger.

Czytaj również: Opowieść Podręcznej, czwarty sezon rusza już w kwietniu. Platforma Hulu prezentuje pierwszy filmowy zwiastun

Producentami wykonawczymi tego sezonu są: Bruce Miller, Warren Littlefield, Elisabeth Moss, Daniel Wilson, Fran Sears, Eric Tuchman, John Weber, Frank Siracusa, Sheila Hockin, Kira Snyder oraz Yahlin Chang. 

Opowieść podręcznej – kiedy premiera 4 sezonu?

Premiera czwartego sezonu Opowieści Podręcznej przewidziana jest na HBO 29. Premiera serialu w tym sezonie, na platformie HBO GO przewidziana jest dzień po premierze amerykańskiej czyli 30 kwietnia.

Opowieść podręcznej: sezon 4 – ile odcinków?

Na razie nie wiemy ile odcinków będzie liczył sobie nowy sezon Opowieści podręcznej. Należy spodziewać się, że Opowieść podręcznej: sezon 4 to jak sezony poprzednie seans przewidziany na kilkanaście odcinków.

Opowieść podręcznej – 5 sezon

Na dzień dzisiejszy nie znany jest los kolejnego piątego sezonu serialu Opowieść podręcznej. Gdy tylko taka informacja ze strony HBO się pojawi, będziemy o niej informować.

Opowieść podręcznej: sezon 4 – opinie

Serial Opowieść podręcznej, w do tej pory dostępnych sezonach cieszy się wielką popularnością wśród użytkowników platformy HBO GO i kanału HBO. Należy spodziewać się, że dalsze perypetie June także zainteresują widzów.

Czytaj również: My, dzieci z dworca ZOO - serial na podstawie kultowej książki w lutym na HBO GO

Serial był nominowany do wielu nagród. Otrzymał także prestiżowe wyróżnienia, jak: Złoty Glob - Najlepszy serial dramatyczny oraz Złoty Glob - Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym Elisabeth Moss.

Opowieść podręcznej – książki

Serial Opowieść Podręcznej został stworzony na scenariuszu opartym na powieści Margaret Atwood o takim samym tytule, Opowieść podręcznej.

Książkę „Opowieść podręcznej” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Opowieść Podręcznej
Margaret Atwood6
Okładka książki - Opowieść Podręcznej

Orwellowskie piekło kobiet. Witamy w alternatywnej rzeczywistości rodem z najgorszego koszmaru, jaki może przyśnić się kobiecie. Oto inna wersja historii...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Sprawa lorda Rosewortha
Małgorzata Starosta
Sprawa lorda Rosewortha
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Gdzie słychać szepty
Kate Pearsall
Gdzie słychać szepty
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Katarzyna Ceklarz; Urszula Janicka-Krzywda
Góralskie czary. Leksykon magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Strefa interesów
Martin Amis
Strefa interesów
Pokaż wszystkie recenzje