Sprawa dla reportera - odcinek 864. Co wydarzy się w nowym odcinku?

Data: 2022-08-04 12:31:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Już dziś, w czwartkowy wieczór, tradycyjnie w godzinach wieczornych na kanale "Pierwszym" Polskiej Telewizji wyemitowany zostanie kolejny odcinek programu publicystyczno-interwencyjnego "Sprawa dla reportera".

Obrazek w treści Zdjęcie: TVP VOD

W kolejnym programie Elżbiety Jaworowicz, dziennikarki Telewizji Polskiej, której pomagają dziennikarze tejże stacji będziemy świadkami i uczestnikami kolejnych problemów Polaków. Sprawdzamy co tym razem znajdziemy w odcinku "Sprawy dla reportera?  O czym usłyszymy? Jakie problemy poznamy?

Sprawa dla reportera: odcinek 864 – opis odcinka 04.08.2022

Sprawa dla reportera, program, który od lat kilkudziesięciu tworzy i prowadzi, przy pewnej pomocy nagradzana dziennikarka  Elżbieta Jaworowicz to zwykle kilka spraw, natury osobistej, emocjonalnej, ale i często społecznej. Teraz także, z racji na trwającą wojnę w Ukrainie, także poruszających tę kwestię. Nie brakuje w nim tematów trudnych i kontrowersyjnych, na które odpowiedzi i porady starają się znaleźć  zaproszeni do programu goście, wśród nich także eksperci. 

Czytaj również: Wystartowało Tour de Pologne, gdzie pojedzie peleton na trzecim etapie wyścigu?

W programie zobaczymy kilka spraw. Poznamy historię kota bez butów, co życie ratował, a także opowieść o chorej dziewczynce, którą wspiera piosenkarka Viki Gabor

Poznamy też sprawę bardzo chorej staruszki, która doświadczyła niesprawiedliwości od swojej synowe. Kobieta jest wdową po zmarłym synu bohaterki programu. Synowa chce ją przenieść do domu pomocy społecznej. Nie chce tego drugi syn, Piotr, który kategorycznie odmawia by mama została umieszczona w zakładzie. Zarzuca bratowej, że w podzięce za dom i gospodarstwo powinna zająć się teściową. 

Sprawa dla reportera: odc. 864 - kiedy i gdzie emisja kolejnego odcinka?

864 odcinek programu zadebiutuje w czwartek, 4 sierpnia  2022 roku. Premiera odcinka zaplanowana została na godzinę 21:55, na kanale TVP 1. 

Powtórka programu w sobotę, 6 sierpnia 2022 roku na kanale TVP 1, o godzinie 9:15 oraz w niedzielę, 7 sierpnia o godzinie 5:05, także na TVP 1. 

Czytaj również:  Wspaniałe stulecie – księżniczka Izabela przeprowadza się do haremu sułtana. Co wydarzy się w 72 i 73 odcinku serialu

Widzowie, którzy wolą zobaczyć Sprawę dla reportera w Internecie, także będą mieli taką możliwość. Po emisji programu w telewizji, 846 odcinek Sprawy dla reportera obejrzeć można na TVP VOD.

Sprawa dla reportera - książki

"Sprawa dla reportera" to program od wielu, wielu lat tworzony i prowadzony przez Elżbietę Jaworowicz. Znajdziemy w nim sprawy społeczne, polityczne i interwencyjne. Elżbieta Jaworowicz nigdy nie wydała własnej książki. Polecamy zatem inną książkę, z gatunku publicystyki. Jej tytuł brzmi Fatum. Polityka i katastrofy współczesnego świata. Autorem jest Niall Ferguson

Książkę „Fatum. Polityka i katastrofy współczesnego świata" Wydawnictwo Literackie można kupić taniej poniżej:

Tagi: programy publicystyczne, telewizja,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy