Stewardesa – Jedna noc zmieni życie wyjątkowej kobiety!

Data: 2020-11-25 21:41:14 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Stewardesa" to zupełnie nowy serial HBO, który debiutuje na HBO Max, a w Polsce premierowo będzie dostępny za pośrednictwem platformy HBO GO, zapewniając widzom adaptację wyjątkowej powieści Chrisa Bohjaliana znanego z list bestsellerów New York Timesa. Co takiego spotkało nietypową stewardesę?

Obrazek w treści 

"Stewardesa" to kolejny serial wyprodukowany został przez Warner Horizon Scripted Television, Berlanti Productions & Yes oraz Norman Production, emitowany premierowo na platformie HBO GO (za granicą za pośrednictwem HBO Max) już od 26 listopada 2020 roku co tydzień w czwartki.

Co wiemy o serialu Stewardesa?

Stewardesa – opis, o czym jest serial?

Humorystyczny thriller HBO Max prezentuje nam postać graną przez Kaley Cuoco, która wcieli się w nietypową, piękną, stewardessę, która doskonale radzi sobie w pracy, przy której często zwiedza wiele wyjątkowych miejsc na całym świecie. Kobieta ma sporą wadę, w postaci nie radzenia sobie z alkoholem.

O ile często skutecznie jej udaje się uniknąć problemów, o tyle jednak ta jedna noc całkowicie zmieni jej życie. Budzi się rano, tak to kolejny ciężki poranek, jednakże... tym razem odnajduje swojego martwego towarzysza nocy!

Bohaterka zostaje przesłuchana przez policję oraz służby, dzięki czemu możemy wraz z nią przenieść się do przeszłości, aby krok po kroku dowiedzieć się co się tak naprawdę stało i kto zabił jej kochanka.

Stewardesa – wszystkie odcinki

Pierwszy sezon serialu Stewardesa doczeka się 8 odcinków, które emitowane będą w tygodniowym cyklu co czwartek w postaci dwóch nowych epizodów. W ten sposób będziemy się mogli zapoznać z kolejnymi losami unikatowej bohaterki.

Stewardesa o na ten moment składa się z 8 odcinków, które po trzech tygodniach złożą się na pełny debiutancki sezon.

 • Sezon 1
  • Odcinki 1 - 8 
   • Odcinek 1 - 26.11.20 r.
   • Odcinek 2 - 26.11.20 r.
   • Odcinek 3 - 26.11.20 r.
   • Odcinek 4 - 3.12.20 r.
   • Odcinek 5 - 3.12.20 r.
   • Odcinek 6 - 10.12.20 r.
   • Odcinek 7 - 10.12.20 r.
   • Odcinek 8 - 17.12.20 r.

Stewardesa – 2 sezon?

Opowieść w ramach książki Stewardesa, została zamknięta w ośmiu odcinkach, które będą ważne dla wciąż pachnącej nowością platformy HBO Max, powoli wzbogacającej się o kolejne pozycje. Dzięki temu zakładać można, że być może drugi sezon powstanie, niemniej kluczowe będą oczywiście wyniki finansowe serialu na całym świecie. Oficjalnego potwierdzenia przyszłosci produkcji na ten moment nie znamy.

Stewardesa – zwiastun

HBO opublikowało naprawdę dobry zwiastun, za sprawą którego możemy się szybko zapoznać z zarysem opowieści oraz przebiegu generalnego, głównego wątku, z jego wyjątkową, humorystyczną formułą.

Stewardesa – ile odcinków? Gdzie zobaczyć?

Debiutancka seria składać się będzie z 8 odcinków, które emitowane będą w czterech segmentach po 2 odcinki, dzięki czemu początkowo szybko się zapoznamy z fabułą „Stewardesy". HBO początkowo swoją produkcję udostępni w sieci za pośrednictwem platform HBO Max oraz w takich regionach jak nasz w HBO GO. Pierwszego dnia wyemitowane zostaną aż trzy odcinki.

W telewizji emisja serii odbędzie się od 14 grudnia 2020 roku od godziny 20:10 za pośrednictwem kanału HBO.

Stewardesa – książka

Stewardesa jest adaptacją książki Stewardesa, opracowanej przez Chrisa Bohjaliana, którego publikacje cieszą się wielkim uznaniem i popularnością na całym świecie. To za sprawą tej publikacji będziemy mogli jeszcze lepiej poznać fabułę oraz myśli poszczególnych bohaterów.

Książkę Stewardesa kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Stewardesa
Chris Bohjalian0
Okładka książki - Stewardesa

,,Bohjalian przełamuje konwencje thrillera. To powieść nie tylko o rozliczaniu się z bezwzględnymi złymi facetami, ale także ze swoim smutkiem". USA...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Pokaż wszystkie recenzje