Szansa na sukces. Opole 2024: Bohdan Łazuka, przedostatni odcinek programu

Data: 2023-12-10 13:12:11 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

"Szansa na sukces" powróciła w kolejnych odcinkach. Tydzień temu w odcinku wykonawcy śpiewali utwory utwory kompozytora Wojciecha Trzcińskiego. W dzisiejszym programie Szansa na sukces. Opole 2024: Bohgdan Łazuka, uczestnicy zaśpiewają piosenki, które oceniać będzie ten wybitny aktor. 

Marek Sierocki, gospodarz programu " Szansa na sukces. Opole 2024:  Bohdan Łazuka".  

Szansa na sukces, lubiany program, który ma za zadanie wytypować uczestników jednego z koncertów przyszłorocznego Opola, dziś w TVP 2 w kolejnym odcinku Szansa na sukces. Opole 2024: Bohdan Łazuka, poświęcony temu artyście. Co się wydarzy? Kto wystąpi na koncercie? Od kiedy do kiedy będzie trwać? I gdzie i kiedy można go zobaczyć? 

Szansa na sukces. Opole 2024: Bohdan Łazuka — opis odcinka programu

Szansa na sukces. Opole 2024 jest szansą dla uczestników programu, by dostać się na konkurs Debiuty. Będzie on częścią 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W dzisiejszym odcinku, który nosi tytuł Szansa na sukces. Opole 2024: Bogdan Łazuka zobaczymy i usłyszymy nowych uczestników, którzy zaprezentują się widzom w formie programu, jaki już wszyscy dobrze znamy. 

Czytaj również: Szansa na sukces. Opole 2024: Wojciech Trzciński, uczestnicy zaśpiewają piosenki kompozytora Wojciecha Trzcińskiego

W przedostatnim odcinku programu w jury, jako gość i oceniający zasiądzie wybitny aktor, artysta i wokalista, Bohdan Łazuka. Oceni on występy uczestników programu, dla których piosenki wylosuje prowadzący program, Marek Sierocki. W jury zasiądzie także Doda i Ryszard Poznakowski. W tym odcinku dowiemy się kto zaśpiewa w finale. 

Prowadzącym program będzie wspomniany już powyżej Marek Sierocki.

Szansa na sukces. Opole 2024: Bohdan Łazuka — kiedy w TV?

Szansa na sukces. Opole 2024: Bohdan Łazuka, ten koncert, jak wspominaliśmy będzie miał swoją premierę w Polskiej Telewizji. Będzie go można oglądać na kanale "Drugim" Telewizji Publicznej. Premiera w dniu dzisiejszym, w niedzielę, 10 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:15. 

Szansa na sukces. Opole 2024: Bohdan Łazuka — gdzie oglądać odcinek?

Szansa na sukces. Opole 2024: Bohdan Łazuka, program z piosenkami kompozytora odbywać się będzie, tak jak wspominaliśmy od godziny 15:15. To o tej godzinie będziemy mogli zasiąść przed telewizorami, by wspólnie pobiesiadować. Koncert potrwa do około godziny 16:20. 

Czytaj również: „Gwiazdy The Voice” 2 odc. – kolejny koncert z najlepszymi artystami programu już dziś w TVP

Emisja programu odbędzie się w niedzielę, 10 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:15, na TVP 2. Powtórka programu w poniedziałek, 11 grudnia 2023 roku, o godzinie 22:35, na TVP Polonia oraz w piątek, 15 grudnia, o godzinie 15:50, także na tym kanale, w sobotę, 16 grudnia, o godzinie 15:15 na TVP 2 i w piątek, 22 grudnia, o godzinie 2:30, na TVP HD. 

Tagi: koncerty, programy rozrywkowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Cienie zostaną za nami
Katarzyna Majewska-Ziemba
Cienie zostaną za nami
Pokaż wszystkie recenzje