Szansa na sukces. Opole 2024: Wojciech Trzciński, uczestnicy zaśpiewają piosenki kompozytora Wojciecha Trzcińskiego

Data: 2023-12-03 09:20:39 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

"Szansa na sukces" powróciła w kolejnych odcinkach. Tydzień temu w odcinku wykonawcy śpiewali utwory utwory producenta muzycznego, kompozytora i wykonawcy Sławomira Sokołowskiego. W dzisiejszym programie Szansa na sukces. Opole 2024: Wojciech Trzciński, jak wynika z tytułu, uczestnicy zaśpiewają znane przeboje tego kompozytora. 

Marek Sierocki, gospodarz programu " Szansa na sukces. Opole 2024: Wojciech Trzciński".  

Szansa na sukces, lubiany program, który ma za zadanie wytypować uczestników jednego z koncertów przyszłorocznego Opola, dziś w TVP 2 w kolejnym odcinku Szansa na sukces. Opole 2024: Wojciech Trzciński, poświęcony temu artyście. Co się wydarzy? Kto wystąpi na koncercie? Od kiedy do kiedy będzie trwać? I gdzie i kiedy można go zobaczyć? 

Szansa na sukces. Opole 2024: Wojciech Trzciński — opis odcinka programu

Szansa na sukces. Opole 2024 jest szansą dla uczestników programu, by dostać się na konkurs Debiuty. Będzie on częścią 61. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W dzisiejszym odcinku, który nosi tytuł Szansa na sukces. Opole 2024: Wojciech Trzciński zobaczymy i usłyszymy nowych uczestników, którzy zaprezentują się widzom w formie programu, jaki już wszyscy dobrze znamy. 

Czytaj również: Szansa na sukces. Opole 2024: Sławomir Sokołowski, uczestnicy śpiewają przebije producenta muzycznego, kompozytora i wykonawcy

Tym razem prowadzący program Marek Sierocki wylosuje dla uczestników utwory kompozytora Wojciecha Trzcińskiego, który skomponował muzykę do znanych filmów,  programów telewizyjnych, widowisk teatralnych. Jest także autorem muzyki do piosenek śpiewanych przez znanych artystów. Wśród jego przebojów są takie piosenki jak: "Jak minął dzień?" w wykonaniu Krzysztofa Krawczyka, "Małe tęsknoty" w wykonaniu Krystyny Prońko, "Odpływają kawiarenki" w wykonaniu Ireny Jarockiej, "Dancing Queen" w wykonaniu Haliny Frąckowiak czy "Karmazynowa noc" wykonaną przez Izabelę Trojanowską

Prowadzącym program będzie wspomniany już powyżej Marek Sierocki.

Szansa na sukces. Opole 2024: Wojciech Trzciński — kiedy w TV?

Szansa na sukces. Opole 2024: Wojciech Trzciński, ten koncert, jak wspominaliśmy będzie miał swoją premierę w Polskiej Telewizji. Będzie go można oglądać na kanale "Drugim" Telewizji Publicznej. Premiera w dniu dzisiejszym, w niedzielę, 3 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:15. 

Szansa na sukces. Opole 2024: Wojciech Trzciński — gdzie oglądać odcinek?

Szansa na sukces. Opole 2024: Wojciech Trzciński, program z piosenkami kompozytora odbywać się będzie, tak jak wspominaliśmy od godziny 15:15. To o tej godzinie będziemy mogli zasiąść przed telewizorami, by wspólnie pobiesiadować. Koncert potrwa do około godziny 16:20. 

Czytaj również: Kamerdyner - 5 odc. Rok 1939, Mateusz jest świadkiem masowego mordu. Streszczenie 5, ostatniego odcinka serialu

Emisja programu odbędzie się w niedzielę, 3 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:15, na TVP 2. Powtórka programu w poniedziałek, 4 grudnia 2023 roku, o godzinie 22:35, na TVP Polonia oraz w piątek, 8 grudnia, o godzinie 15:50, także na tym kanale.

Tagi: koncerty, programy rozrywkowe, telewizja, tvp,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Pokaż wszystkie recenzje