reklama

Szefowa – Bizneswoman próbuje odbudować swoje imperium!

Data: 2020-10-17 16:58:35 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Szefowa to kolejna amerykańska komedia prezentująca tym razem opowieść o upadłej kobiecie sukcesu, która w wyniku nielegalnych działań trafia do więzienia. Po odsiadce postanawia wprowadzić się do swojej wcześniejszej sekretarki, realizując plan odbudowy dawnego imperium.

Obrazek w treści

Szefowa to amerykański film komediowy z 2016 roku, w reżyserii Ben Falcone.

Szefowa – opis

O czym jest film Szefowa? Michelle Darnell to niezwykle znana oraz szacowana bizneswoman sięga absolutnych szczytów aż... okazuje się, że dokonywała bezprawnych transakcji. W ten sposób jej kariera upada, a kobieta trafia do więzienia. Po zrealizowaniu wyroku postanawia odbudować swoją pozycję.

Decyduje się zamieszkać u swojej byłej sekretarki oraz jej córki, z którymi będzie próbować odzyskać swoją pozycję zasięg oddziaływania, o fortunie nie wspominając.

Czytaj także: Rocky III – Balboa po porażce wpadnie w wielki kryzys...

Krok po kroku stara się odbudować swoje własne imperium oraz pozycję, obecnie naznaczoną wyrokiem oraz jego wagą. Nie zmienia to faktu, że Michelle będzie się starać ponownie uzyskać status ulubienicy całych Stanów Zjednoczonych!

Szefowa – obsada

Kto wystąpił w filmie Szefowa? W rolach głównych projektu znalazły się Kristen Bell (Krzyk 4, Kłamstwa na sprzedaż, Weronika Mars) oraz Melissa McCarthy (Mów mi Vincent, Dzieciak, Druhny, Kac Vegas III), które stworzyły niezwykły duet, który "nie zadziałał" na ekranie.

Czytaj także: Rebeliant – Nadchodzi wojna o coś więcej niż tylko przetrwanie...

Oprócz nich w produkcji wystąpili również Peter Dinklage, Ella Anderson, Tyler Labine i Kathy Bates.

Szefowa – gdzie obejrzeć? 

Film Szefowa dziś możemy zobaczyć w czwartek, 28 października bieżącego roku o 21:35 na antenie stacji TVN 7.

Czytaj także: Wrocławskie Targi Dobrych Książek odwołane!  

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Szefowa – opinie

Film Szefowa zgodnie ze wskazaniami zwiastunów okazał się być wielką porażką, poziom był na tyle tragiczny, że wiele osób zdecydowała się zmiażdżyć produkcję oraz jej poziom w wielu recenzjach oraz opiniach. Aż szkoda, że tak wiele środków wydano na tak kiepski projekt....

Szefowa – książka

Film Szefowa oparty został o scenariusz opracowany przez trio Ben Falcone, Melissa McCarthy i Steve Mallory, które zupełnie sobie nie poradziło z wykonaniem filmu. Niestety projekt okazał się być wielka porażką, którą wzbudziła jedynie jęk politowania. Być może po seansie zainteresujecie się książką Milioner i jego szefowa.

Czytaj także: Jak upolować faceta? – Stephenie rozpoczyna polowanie na... szkolną miłość! 

Książkę Milioner i jego szefowa kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.