Szukając sprawiedliwości – Steven Seagal ponownie w akcji

Data: 2021-06-09 10:10:02 Autor: adudek

Lubiących filmy ze Stevenem Seagalem, z początków jego filmowej kariery, ucieszy zapewne dzisiejsza filmowa emisja na TVN. 

Obrazek w treści

Dziś ów kanał telewizyjny proponuje film z roku 91, ze wspomnianym aktorem w roli głównej, o tytule Szukając sprawiedliwości, czyli klasyczne kino sensacyjne. 

Szukając sprawiedliwości – opis filmu 

Film Szukając sprawiedliwości to amerykański film sensacyjny, którego bohaterem jest Gino Felino, policjant z Brooklyna w Nowym Jorku. Spokojna dzielnica, w której dorastał, zmienia się nie do poznania gdy pojawia się w niej gangster i handlarz narkotykowy, Richie Madano, wraz ze swoją bandą. 

Czytaj również: Premiery kinowe w dniach od 4 do 10 czerwca 2021 roku. Na co warto wybrać się do kina?

Gdy ten zabija najlepszego przyjaciela Gino, ten postanawia wymierzyć na nim sprawiedliwość. Problem w tym, że Madano staje się coraz bardziej nieobliczalny. 

Szukając sprawiedliwości – obsada filmu

Opisywana produkcja to film amerykański, w którym główną rolę powierzono Stevenowi Seagalowi, aktorowi znanemu z filmów: Na zabójczej ziemi, W morzu ognia, Krytyczna decyzja

W pozostałych rolach: William Forsythe, Jerry Orbach, Shareen Mitchell, Joe Spataro, Gina Gershon, Julianna Margulies, Nick Corello i Jay Acovone.

Czytaj również: Szukając sprawiedliwości, informacje o filmie - opis

Reżyserką filmu jest John Flynn, mający an swoim koncie takie produkcje jak: Osadzony, Elektroniczna ruletka, Kulisty piorun.

Szukając sprawiedliwości - gdzie obejrzeć?

Film Szukając sprawiedliwości to produkcja, która często pojawia się w polskiej telewizji. Swoją emisję będzie maiła także dziś, w środę, 9 czerwca o godzinie 21:30 na kanale TVN. 

Szukając sprawiedliwości - opinie 

Film zdecydowanie może spodobać się fanom kina sensacyjnego i produkcji brutalnych, skupionych na sztukach walki. Nie jest to produkcja najwyższych lotów, wpisująca się w klimat filmów z Stevenem Seagalem. 

Czytaj również: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 6 do 13 czerwca

Szukając sprawiedliwości - książki

Film Szukając sprawiedliwości to produkcja powstała na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian polecamy lekturę książki Ręka sprawiedliwości, której autorem jest Timothy Zahn.

Książkę „Ręka sprawiedliwości” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Król Myszy
Zuzanna Orlińska
Król Myszy
Cienie Paryża
Paulina Kuzawińska
Cienie Paryża
Pokaż wszystkie recenzje