Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 32 i 33 odcinku?

Data: 2021-10-14 09:30:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W nowych epizodach Tajemnic miłości, 39-letnia Justyna stanie w trudnej zagwozdce, a 31-letnia Ola przypadkiem wpadnie na Sławka, swoją dawną miłość z przeszłości. Co ich spotka w 32 i 33 epizodzie?

Obrazek w treści

Tajemnice miłości to debiutujący oficjalnie w 2021 roku w Polsce serial paradokumentalny, emitowany codziennie na antenie stacji TVN.

Tajemnice miłości – opis 32 odcinka serii

39-letnia Justyna zdecydowała się przejąć gospodarstwo agroturystyczne po zmarłych rodzicach. Nie miała pojęcia jak wiele problemów będzie ją czekać. Uszkodzony dach, przecieki czy kłopoty z ogrzewaniem jedynie się pogłębiają. W dodatku mąż nie tylko ją zdradził, ale także wyprowadził się do kochanki. Pewnego dnia udaje jej się poznać Marka, mężczyznę, który jedynie przejazdem znalazł się na wsi .

Po wypadku rowerowym musi nosić ortezę, mając ograniczenia ruchu. Kobieta zaproponowała mu, by przez kilka dni pozostał w pokoju w swoim gospodarstwie. W tym czasie będzie mógł chwilę odpocząć i powrócić do zdrowia. Mężczyzna się zgadza, a każdy kolejny dzień przybliża ich do siebie.

Czytaj również: Tajemnice miłości – nowy codzienny paradokumentalny serial stacji TVN, już od września.

Bohaterka zdaje sobie sprawę z tego, że po wyzdrowieniu nowy przyjaciel zniknie. Powoli zaczyna nabierać do niego dystansu. Dodatkową komplikacją okazuje się... powracający nieszczęsny małżonek. Mężczyzna jedynie komplikuje  trudną sytuację....

Tajemnice miłości – gdzie obejrzeć 32 odcinek? 

32. odcinek Tajemnic miłości, zostanie wyemitowany w czwartek, 14 października 2021 roku o godzinie 17:00 na antenie stacji TVN. Powtórka odcinka w piątek, 15 października września na godzinę 12:50, także na TVN.

Czytaj również: Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 31 i 32 odcinku?

Odcinki udostępniane są także w sieci za pośrednictwem platformy player.pl.

Tajemnice miłości – opis 33 odcinka

31-letnia bibliotekarka Ola jest zatrudniona w Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie znajduje wiele skromności oraz spokoju. Niestety w okolicach nie udało jej się znaleźć miłości. W gimnazjum zakochana była we Sławku, ale nigdy mu tego nie powiedziała. Następnie chłopak wyjechał do Warszawy do liceum, a także ukończył tam studia. 

Pewnego dnia przypadkiem wpada na niego po wyjściu z pracy, dostrzegając go z walizkami na przystanku. Jak się dowiedziała, mężczyzna powrócił do rodzinnego domu.

Czytaj również: Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 30 i 31 odcinku?

Co więcej, nie zdarza mu się rozmawiać z innymi, co budzi wokół niego serię plotek. Przypuszcza się, że został porzucony przez żonę lub zbankrutował. Ola postanawia się przełamać i szczerze z nim porozmawiać. Chciałaby opowiedzieć mu o swoim uczuciu....

Tajemnice miłości – gdzie obejrzeć 33 odcinek

33. epizod zadebiutuje już w piątek, 15 października 2021 roku o godzinie 17:00 na TVN-ie. Reemisja zaplanowana została na poniedziałek, 18 października na godzinę 12:50, również na TVN.

Czytaj również:  Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 26 i 27 odcinku?

Tajemnice miłości – książki 

Serial Tajemnice miłości to bazuje na scenariuszu specjalnie opracowanym, jednocześnie mogąc się pochwalić klasyczną formą. W związku, z czym być może będziecie mieli ochotę zapoznać się z Hektor i tajemnice miłości.

Książkę „Hektor i tajemnice miłości” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje