Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 42 i 43 odcinku?

Data: 2021-10-28 09:30:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W nowych epizodach Tajemnic miłości: 31-letni Daniel zmagać się będzie z długotrwałą samotnością, a 61-letni Krzysztof mierzyć się będzie z cierpieniem po odejściu z tego świata ukochanej żony.... Co jeszcze wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Obrazek w treści

Tajemnice miłości to serial oryginalny stacji TVN. Zadebiutował na wspomnianym kanale w tym roku i emitowany jest codziennie, w paśmie popołudniowym. 

Tajemnice miłości – opis 42 odcinka serii

W najnowszym epizodzie 31-letni Daniel w trakcie alkoholowej imprezie zdradza znajomym, że w dalszym ciągu jest prawiczkiem. Opowiada o swojej przeszłości, o złamanym sercu  oraz rozbiciu i zamknięciu się. Od dawna żyje i radzi sobie sam, do czego się przyzwyczaił. Chłopaki zatrudniają dla niego prostytutkę, co jedynie go denerwuje. Nie chce ograniczyć miłości, tylko i wyłącznie do kwestii seksu.

Pewnego dnia spotyka Martę, nowozatrudnioną dziewczynę, z którą ma okazję współpracować. Nieśmiale stara się ją zaprosić na randkę...

Czytaj również: Tajemnice miłości – nowy codzienny paradokumentalny serial stacji TVN, już od września.

Niestety... spotkanie z każdym krokiem okazuje się tragiczne. Po nim bohater pragnie jednak wiele zmienić. Z pomocą znajomych, zaczyna od fryzury i garderoby. Następnie dochodzi do kolejnej randki, zakończonej tym razem sukcesem, intymnymi chwilami oraz... zdradzeniem swojego sekretu.

Tajemnice miłości – gdzie obejrzeć 42 odcinek? 

42. odcinek Tajemnic miłości, zostanie wyemitowany w czwartek, 28 października 2021 roku o godzinie 17:00 na antenie stacji TVN. Powtórka odcinka w piątek, 29 października września na godzinę 12:50, także na TVN.

Czytaj również: Serial paradokumentalny Tajemnice miłości: co wydarzy się w 41 i 42 odcinku?

Odcinki udostępniane są także w sieci za pośrednictwem platformy player.pl.

Tajemnice miłości – opis 43 odcinka

61-letni Krzysztof nie może sobie poradzić ze śmiercią żony od kilku lat. Zmagania z rakiem odcisnęły się także na nim, ich córka Alicja próbuje go wesprzeć w kryzysie. Spotkania z różnymi kobietami nie poprawiają jego stanu, a nieprzygotowanie do nowego związku niweczy różne plany.

Wiele zmienia się po wizycie wdowca w antykwariacie, gdzie poznaje wyraźnie młodszą Elę, uliczną artystkę mieszkającą w komunie w tak zwanym "skłocie".

Czytaj również: Szefowa – Bizneswoman próbuje odbudować swoje imperium!

Żywiołowa dziewczyna otwiera mu nowe spojrzenie na życie, a także swoją energią dzieli się tak śmiało, że 61-latek po długim czasie... odzyskuje uśmiech na twarzy!

Tajemnice miłości – gdzie obejrzeć 43 odcinek

43. epizod zadebiutuje już w piątek, 29 października 2021 roku o godzinie 17:00 na TVN-ie. Reemisja zaplanowana została na wtorek, 2 listopada na godzinę 12:50, również na TVN.

Czytaj również: Nietykalni – Niepełnosprawność nie musi ograniczać!

Tajemnice miłości – książki 

Serial Tajemnice miłości to bazuje na scenariuszu specjalnie opracowanym, jednocześnie mogąc się pochwalić klasyczną formą. W związku, z czym być może będziecie mieli ochotę zapoznać się z książką Hektor i tajemnice miłości.

Książkę „Hektor i tajemnice miłości” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Pokaż wszystkie recenzje