reklama

Nadciąga 4 odc. 13 edycji „Tańca z gwiazdami”. Jakie wyzwanie taneczne stoi przed zaproszonymi celebrytami?

Data: 2022-09-19 12:42:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W 4 odc. Taniec z Gwiazdami - 13 sezon: zaproszeni celebryci po raz kolejny staną do muzycznej, tanecznej rywalizacji. Uczestnicy już pożegnali się z pierwszymi parami. To musi zmotywować ich do dalszej pracy i próby pokazania swoich wielkich umiejętności. Co zdarzy się tym razem w Dancing with the Stars?

Obrazek w treści fot. claudemir novais z Pixabay

Taniec z gwiazdami to po raz kolejny oficjalnie powraca na anteny telewizyjne wraz z zaproszonymi celebrytami, którzy będą występować w roli tancerzy-amatorów. Kto będzie zagrożony w 4 odc. 13 sezonu programu Tańca z gwiazdami?

Taniec z Gwiazdami - 13 sezon odc. 4 – co się wydarzy?

4 epizod Taniec z Gwiazdami - 13 sezon niestety w ramach najnowszego epizodu nie wiemy jeszcze, do jakich utworów będą tańczyć uczestnicy polsatowego Tańca z Gwiazdami. Niemniej po raz kolejny uczestnicy będą się mogli zmienić z nieco innymi umiejętnościami.

Czytaj także: Dziś 3 odc. 13 edycji „Tańca z gwiazdami”. Jakie wyzwanie taneczne stoi przed zaproszonymi celebrytami?

4 odcinek Taniec z Gwiazdami - 13 sezon, po raz kolejny celebryci będą musieli pokazać odpowiednie umiejętności, gdyż w innym przypadku mogą ostatecznie odpaść z tanecznej rywalizacji.

Taniec z Gwiazdami - 13 sezon odc. 4 - kto odpadł?

W poprzednim epizodzie nie poradzili sobie dobrze Maja Włoszczowska oraz Roman Osadichiy, w wyniku czego oboje odpali z programu i nie będą mieli okazji już więcej wystąpić na scenie.

Czytaj również: Tylko mnie kochaj - co wiadomo na temat znanej komedii romantycznej?

Na ten moment nie wiemy, kto będzie musiał pożegnać się w 4 odc. programu Taniec z Gwiazdami - 13 sezon. Wszystko rozwiąże się na żywo w trakcie tanecznej rywalizacji.

Taniec z Gwiazdami - 13 sezon odc. 4 – gdzie zobaczyć?

Premiera 4 odcinka Taniec z Gwiazdami - 13 sezon  odbędzie się już w poniedziałek, 19 września 2022 roku na antenie Polsatu o godz. 20:05. Program będzie dostępny także na platformie polsatbox.pl

Czytaj również: Jak wydostać się z więziennego piekła? – Ucieczka z Pretorii

Taniec z Gwiazdami - 13 sezon — książka dla fanów programu

Taniec z gwiazdami to popularny na świecie program rozrywkowy, który emitowany jest na żywo i w głównej mierze opiera się na wystąpieniach oraz zmaganiach uczestników produkcji. Nie oznacza to jednak, że zainteresowani literaturą fani programu nie odnajdą ciekawych propozycji o tej tematyce na rynku powiązanych z bezpośrednio emitowanym sezonem.

Czytaj także: Premiery kinowe w dniach od 2 do 9 września 2022 roku. Na co warto wybrać się do kina?

Przed laty na rynku ukazała się publikacja Kreacje tańca z gwiazdami autorstwa stylistki Doroty Williams. Opisano w jej ramach najpiękniejsze oreaz najbardziej imponujące kreacje minionych edycji polskiego Tańca z gwiazdami i wspomnienia z nimi związane. Niestety, książka od wielu lat nie jest już dostępna na rynku, a zdobyć można ją w antykwariatach oraz na aukcjach popularnych serwisów internetowych.

Stefano Terrazzino biografia

Jeśli zaś poszukujecie dostępnej, a zarazem ciekawej historii o życiu i tańcu, warto zainteresować się biografią Stefano Terrazzino, byłego tancerza i jednej z największych gwiazd Tańca z gwiazdami, a jednocześnie jednej z najpopularniejszych osobowości tanecznych w Polsce. Książkową biografię W chmurach. Taniec, moje życie, wydaną nakładem Wydawnictwa Editio, zakupić można między innymi tutaj:

Tagi: muzyka, taniec, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Więcej niż zło
Ewelina Stefańska
Więcej niż zło
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Dlaczego mnie zabiłaś?
Andrzej Marek Grabowski
Dlaczego mnie zabiłaś?
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Noc sów. Opowieści z lasu
Jacek Karczewski
Noc sów. Opowieści z lasu
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Gorath. Uderz pierwszy
Janusz Stankiewicz
Gorath. Uderz pierwszy
Baśniowa opowieść
Stephen King
Baśniowa opowieść
Pokaż wszystkie recenzje