Premiery kinowe w dniach od 2 do 9 września 2022 roku. Na co warto wybrać się do kina?

Data: 2022-09-03 10:03:05 | Ten artykuł przeczytasz w 5 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Ponownie zapraszamy na przegląd kinowych premier tego tygodnia. Z początkiem września kina zachęcają różnorodnym repertuarem, w którym zarówno polskie filmowe produkcje, jak i fantasy romanse czy komediowe horrory. 

Obrazek w treści Premiery kinowe w dniach od 2 do 9 września 2022 roku. Na co warto wybrać się do kina? [jpg] Zdjęcie: geralt z Pixabay

  • W dniach od 2 do 9 września w kinach różnorodna oferta filmowa.
  • Wśród premier aż cztery polskie filmy.
  • Wciąż będzie można w kinach obejrzeć filmy dostępne od 26 sierpnia do 2 września 2022 roku

Przed nami kolejny filmowy tydzień w kinach. Z początkiem nowego roku szkolnego, do kina wraca bardziej bogata oferta filmowa. Będziemy mogli wybrać się na produkcje polskie, filmy grozy, dramaty i film familijny. Zachęcamy także do sprawdzenia propozycji od Netflix na wrzesień 2022 roku. Warto także wrócić uwagę na to co ma do zaoferowania HBO Max na wrzesień 2022 roku a także Disney+ w miesiącu wrześniu.

Premiery kinowe od 2 do 9 września 2022 roku

Kryptonim Polska – premiera 2 września 2022 roku

Kryptonim Polska, rodzima komedia, która opowiada historię miłości pewnej wcale nie pasującej do siebie pary, Staszka miejscowego zadymiarza i narodowca z grupy Romana, ze złamanym sercem i Poli, aktywistki, osoby, z którą grupa Staszka tak zawzięcie walczy. 

Szczęścia chodzą parami -  premiera 2 września 2022 roku

Szczęścia chodzą parami, kolejna polska produkcja, tym razem komedia romantyczna. Film opowiada o miłości między Malwiną, przebojową kobietą zajmującą się projektowaniem samochodów oraz Brunonem, bardzo znanym terapeutą par. Nie jest to miłość łatwa, bowiem wybranek Malwiny to mężczyzna, za którym ciągnie się pech, który sprowadza na swoje wybranki serca. 

Trzy tysiące lat tęsknoty -  premiera 9 września 2022 roku

Trzy tysiące lat tęsknoty, fantasy - romans produkcji australijsko-amerykańskiej. Pewnego dnia wykształcona i bardzo zadowolona ze swego życia kobieta spotyka na swej drodze Dżina, który może spełnić jej trzy życzenia. Zrobi to, gdy ta obieca mu upragnioną wolność. 

Bodies Bodies Bodies - premiera 9 września 2022 roku

Bodies Bodies Bodies, komediowy horror produkcji amerykańskiej. Grupka młodzieży zamierza spędzić weekend w posiadłości w luksusowym stylu, ale położonej z dala on innych domów, a nawet cywilizacji. Tam okazuje się, że ich telefony nie działają. Zaczynają zatem bawić się w pewną niebezpieczną grę, która wymyka się z pod kontroli. 

Iluzja - premiera 9 września 2022 roku

Iluzja, polski dramat, który przybliża widzom wzruszającą i wstrząsającą opowieść. Bohaterką dramatu jest matka, która na własną rękę rozpoczyna poszukiwania swojej zaginionej córki. Zaczyna się jej prywatne śledztwo. 

Orlęta. Grodno ‘39 - premiera 9 września 2022 roku

Orlęta. Grodno ’39, polski dramat wojenny, który opowiada o początkach wojny, kiedy to do Grodna wkracza Armia Czerwona. Film obrazuje dramatyczne wydarzenia pokazując je z perspektywy dwunastoletniego chłopca. Śledzimy losy Leosia, Tadka i Eweliny. 

King: Mój przyjaciel lew - premiera 9 września 2022 roku

King: Mój przyjaciel lew, francuski film familijno-przygodowy, w którym poznajemy Ines i jej brata Alexa, którzy pewnego dnia znajdują małe lwiątko, nadając mu imię King. Gdy dowiadują się, że jest poszukiwany, postanawiają dostarczyć go do domu. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Déja vu
Jolanta Kosowska
 Déja vu
Meduzy nie mają uszu
Adle Rosenfeld
Meduzy nie mają uszu
Pokaż wszystkie recenzje