Teściowie - odc. 5 i odc. 6: Zenon postanawia nie dopuścić do ślubu córki. Co się wydarzy?

Data: 2023-09-17 09:05:01 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Telewizja Polsat kontynuuje emisję nowego komediowego serialu, o tytule Teściowie, emitowanego w dwóch odcinkach w każdą niedzielę. W piątym  odcinku Zenon, któremu nie podoba sie przyszły zięć, nie zamierza dopuścić do ślubu córki. Co wydarzy się w 5 i 6 odcinku serialu? 

Kadr z serialu "Teściowie" stacji Polsat. Zdjęcie: Polsat.pl

Teściowie – opis 5 odcinka serialu

W 5 odcinku serialu Teściowie Zenon, któremu nie podoba się przyszły zięć nie zamierza dopuścić do ślubu córki. Pomocna jest mu siostra bliźniaczka żony, Bogusia, która znajduje świetną salę weselną, ale dostępną dopiero za trzy lata. Zenon ma nadzieję, że do tego czasu związek jego córki się rozpadnie. 

Czytaj również: Pati - 3 odc. Pati dowiaduje się, że jest w ciąży. Zgłasza na policję gwałt. Streszczenie 3 i 4 odcinka serialu

Tymczasem w domu rodziców Lucka zmiany. Roman, który zamierza schudnąć na wesele syna wprowadza dietę-cud. Problemem dla dwóch rodzin są także koszty zbliżającego sie wesela. Zenon wciąż martwi się kontrolą skarbową. U Nagórkich pojawia się pewien młody człowiek, który wróży kolejną intrygę. 

Teściowie  – gdzie i kiedy obejrzeć 5 odcinek serialu?

Premiera 5 odcinka serialu Teściowie przewidziana jest na niedzielę, 10 września 2023 roku, na godzinę 22:10, na kanale Polsat

Czytaj również: Rolnik szuka żony 10 edycja – co wydarzy się w 1 odcinku? Poznajemy rolników i listy uczestniczek

Serial można oglądać na platformie Polsat Box.  

Teściowie – opis 6 odcinka serialu

W 6 odcinku serialu Teściowie trwa obiad u Nagórskich, na którym gości także doktor Niski. Wspomina on o rządowym planie "Plus się rodzi". Oznacza on dotację, i to bezzwrotną, na kwotę do nawet sto tysięcy złotych za zajście w ciążę. Rodziny Lucka i Andżeli uważają, że młodzi powinni z takiej okazji skorzystać. Doktor Niski stwierdza, że wystawi dziewczynie takie zaświadczenie. 

Czytaj również: „Dewajtis” – o czym jest 1 odcinek serialu? Poznaj streszczenie 1 i 2 odc. nowego serialu TVP

Małżeństwo Ledwoniów przechodzi kryzys. Roman zjawia się w gabinecie doktora Niskiego, prosząc go o pomoc. Lekarz proponuje zorganizowanie kolacji przy świecach. Tymczasem Zenon wynajmuje detektywa, który ma śledzić Lucjana. Chłopak spotyka na plaży fajną dziewczynę. 

Teściowie – gdzie i kiedy można obejrzeć 6 odcinek serialu?

Premiera 6 odcinka serialu Teściowie przewidziana jest na niedzielę, 17 września 2023 roku, na godzinę 22:40, na kanale Polsat

Czytaj również: Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - 81 odc. Bunt Janczarów przeciw Osmanowi. Streszczenie 81 i 82 odcinka

Serial można oglądać na platformie Polsat Box

Teściowie - książki

Teściowie to serial, którego scenariusz powstał na bazie własnego pomysłu, na własnym scenariuszu. Co oznacza, że serial nie ma swojego odpowiednika książkowego. W zamian polecamy zatem inną kryminalną książkę, której tytuł brzmi Druga szansa, czasem trzecia, a autorem jest Hanna Bilińska-Stecyszyn.

Książkę "Druga szansa, czasem trzecia" wydawnictwa Oficyna Wydawnicza Silver w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: Teściowie, seriale, seriale komediowe, telewizja, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Dom na granicy
Anna Wojtkowska-Witala ;
Dom na granicy
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Pokaż wszystkie recenzje