The Voice Senior 3. Przesłuchania w ciemno. Co wydarzy się w odc. 5 oraz 6 programu?

Data: 2022-01-15 10:39:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

The Voice Senior powrócił w trzecim sezonie do telewizyjnej "Dwójki", dając możliwość pokazania swoich wokalnych talentów uczestnikom powyżej 60 roku życia. Kolejne odcinki dziś zostana pokazane na kanale Telewizji Publicznej.

Obrazek w treści

The Voice Senior w sezonie trzecim w kolejnych odcinkach skupia się na przesłuchaniach w ciemno. Kolejni uczestnicy mają szansę dołączyć do dalszej części programu. Sprawdzamy co wydarzy się w kolejnych dwóch odcinkach. 

The Voice Senior: sezon 3. Przesłuchania w ciemno – opis 5 i 6 odcinka serialu

The Voice Senior to program rozgrywkowy i muzyczny, w którym biorą udział uczestnicy w wieku 60+, którzy pragną zaprezentować swoje zdolności wykonalne, zaistnieć, ale także dobrze się bawić. Od jakiegoś czasu trawą "Przesłuchania w ciemno". Tak też będzie w kolejnych dwóch odcinkach rozrywkowej produkcji. 

Czytaj także:  Znamy nominowanych do Bestsellerów Empiku 2021

Początkowy etap to udział aż czterdziestu osób, wybranych z ponad dwóch tysięcy chętnych. Zawodnicy pokażą siebie nie tylko od strony muzycznej, ale także opowiedzą o sobie, o swoim życiu, marzeniach i rodzinie. Ich umiejętności wokalne ocenią jurorzy. 

The Voice Senior: sezon 3. Przesłuchania w ciemno – kiedy i gdzie obejrzeć 5. i 6. odcinek programu?

Piąty odcinek programu rozgrywkowego The Voice Senior: sezon 3 zostanie wyemitowany w sobotę 15 stycznia o godzinie 20:00 na antenie TVP 2. Powtórki w niedzielę, 16 stycznia o godzinie 11:45 na TVP 2 oraz w poniedziałek, 17 stycznia o godzinie 22:35 na TVP Rozrywka. 

    Czytaj również: „Behawiorysta” – co wydarzy się w 2 i 3 odcinku nowego serialu na podstawie książek Remigiusza Mroza?

Szósty odcinek programu wyemitowany będzie także w sobotę, 15 stycznia tym razem o godzinie 21:05 na TVP 2. Powtórki w niedzielę, 16 styczni o godzinie 12:05 na TVp 2 oraz w poniedziałek, 17 stycznia o godzinie 23:40, na TVP Rozrywka. 

The Voice Senior: sezon 3. Przesłuchania w ciemno - prowadzący i jurorzy

Trzecia edycja programy The Voice Senior to pokazy uczestników i rywalizacja. Uczestników oceniają, tym razem w przesłuchaniach w ciemno, czyli obróceni tytułem, czterej jurorzy. Tym razem są wśród nich Alicja Majewska, Witold Paszt, Maryla Rodowicz oraz Piotr Cugowski.

    Czytaj również: Teatr Telewizji: Polowanie na karaluchy – aktorka i pisarz w poszukiwaniu lepszego życia

Program prowadzą Marta Manowska oraz Rafał Brzozowski. 

The Voice Senior – książka

Program The Voice Senior  powstał na bazie własnego scenariusza. Oznacza to, że nie ma on książkowego odpowiednika, ani innej formy literackiej. W zamian polecamy biografię jednej z jurorek programu. Jest to Wariatka tańczy, (Wydawnictwo Budra Książki), której autorami Jarosław Szubrycht oraz Maryla Rodowicz.

Książkę można kupić taniej poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Szpiedzy i sufrażystki
Krzysztof Beśka
Szpiedzy i sufrażystki
Leśniczanka
Klaudia Duszyńska
Leśniczanka
Hotel spełnionych marzeń
Justyna Drzewicka
Hotel spełnionych marzeń
Moc Amelki
Barbara Gawryluk
Moc Amelki
Niepokonane
A. Kameron
Niepokonane
Nata i czarownice
Anna Andrusyszyn
Nata i czarownice
Poznaj Mszę Świętą
Régis Denel
Poznaj Mszę Świętą
Pokaż wszystkie recenzje